Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
06.03.2022 - Oslo (Norwegia) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Andre Tande Norwegia 128.5 133.5 271.2
2 Anze Lanisek Słowenia 130.5 131.5 267.1
3 Stefan Kraft Austria 131.5 128.5 266.9
4 Markus Eisenbichler Niemcy 127.0 135.5 264.3
5 Karl Geiger Niemcy 130.0 128.0 262.8
6 Cene Prevc Słowenia 126.5 133.0 262.0
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 132.0 127.0 260.9
8 Robert Johansson Norwegia 127.5 129.0 258.0
9 Daniel Huber Austria 125.5 130.0 254.5
  Halvor Egner Granerud Norwegia 128.0 126.0 254.5
11 Timi Zajc Słowenia 123.0 132.5 254.2
12 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 125.5 251.4
13 Ulrich Wohlgenannt Austria 127.0 123.0 250.9
14 Jan Hoerl Austria 126.5 127.0 250.8
15 Kamil Stoch Polska 129.0 118.0 248.9
16 Manuel Fettner Austria 121.0 130.0 246.2
17 Marius Lindvik Norwegia 128.0 124.0 244.7
18 Piotr Żyła Polska 120.5 128.0 243.6
  Paweł Wąsek Polska 120.0 128.5 243.6
20 Clemens Aigner Austria 120.0 127.0 242.1
21 Yukiya Sato Japonia 120.5 129.0 240.8
22 Killian Peier Szwajcaria 124.0 123.5 237.5
23 Constantin Schmid Niemcy 124.0 123.0 237.3
24 Domen Prevc Słowenia 121.0 126.0 236.9
25 Andreas Wellinger Niemcy 119.5 124.5 235.7
26 Jakub Wolny Polska 124.0 118.0 234.2
27 Keiichi Sato Japonia 124.0 123.0 233.8
28 Ziga Jelar Słowenia 120.0 123.5 231.6
29 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 124.0 119.0 230.0
30 Daiki Ito Japonia 118.0 123.0 228.2
31 Niko Kytosaho Finlandia 121.5 120.5 225.2
32 Artti Aigro Estonia 117.5   109.0
33 Dawid Kubacki Polska 117.0   108.6
34 Junshiro Kobayashi Japonia 113.5   107.7
35 Kacper Juroszek Polska 118.0   105.9
36 Philipp Aschenwald Austria 116.0   105.6
37 Lovro Kos Słowenia 114.5   104.8
38 Simon Ammann Szwajcaria 114.5   104.7
39 Severin Freund Niemcy 116.5   103.0
40 Antti Aalto Finlandia 116.0   100.6
41 Fredrik Villumstad Norwegia 113.0   99.4
42 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 118.5   98.9
43 Naoki Nakamura Japonia 111.0   96.4
44 Eetu Nousiainen Finlandia 111.0   95.5
45 Vladimir Zografski Bułgaria 111.0   92.1
46 Kevin Bickner USA 110.0   88.8
47 Kevin Maltsev Estonia 107.0   79.1
48 Alex Insam Włochy 104.5   77.9
49 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5   77.4
50 Casey Larson USA DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2022 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Taku Takeuchi
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich