TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Raw Air 2017
10.03.2017 17:00 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje/prolog
11.03.2017 16:15 Oslo Norwegia HS-134 konkurs druż.
12.03.2017 14:15 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
13.03.2017 17:30 Lillehammer Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
14.03.2017 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 odwołany
15.03.2017 17:30 Trondheim Norwegia HS-138 kwalifikacje/prolog
16.03.2017 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 konkurs ind.
17.03.2017 19:30 Vikersund Norwegia HS-225 konkurs ind., odwołany
18.03.2017 16:15 Vikersund Norwegia HS-225 konkurs druż.
19.03.2017 14:15 Vikersund Norwegia HS-225 K-200 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 2298.1  
2 Kamil Stoch Polska 2272.6 -25.5
3 Andreas Wellinger Niemcy 2251.3 -46.8
4 Andreas Stjernen Norwegia 2210.1 -88.0
5 Peter Prevc Słowenia 2180.4 -117.7
6 Johann Andre Forfang Norwegia 2160.4 -137.7
7 Maciej Kot Polska 2102.9 -195.2
8 Noriaki Kasai Japonia 2099.0 -199.1
9 Robert Johansson Norwegia 2090.7 -207.4
10 Daiki Ito Japonia 2082.2 -215.9
11 Simon Ammann Szwajcaria 1998.8 -299.3
12 Michael Hayboeck Austria 1985.2 -312.9
13 Roman Koudelka Czechy 1956.6 -341.5
14 Piotr Żyła Polska 1930.3 -367.8
15 Richard Freitag Niemcy 1857.6 -440.5
16 Markus Eisenbichler Niemcy 1829.5 -468.6
17 Manuel Fettner Austria 1801.8 -496.3
18 Dawid Kubacki Polska 1771.4 -526.7
19 Daniel Andre Tande Norwegia 1743.0 -555.1
20 Viktor Polasek Czechy 1667.3 -630.8
21 Jurij Tepes Słowenia 1516.1 -782.0
22 Jernej Damjan Słowenia 1468.4 -829.7
23 Karl Geiger Niemcy 1425.5 -872.6
24 Domen Prevc Słowenia 1370.9 -927.2
25 Taku Takeuchi Japonia 1308.5 -989.6
26 Alex Insam Włochy 1253.1 -1045.0
27 Stephan Leyhe Niemcy 1202.0 -1096.1
28 Gregor Schlierenzauer Austria 1175.7 -1122.4
29 Vincent Descombes Sevoie Francja 1159.2 -1138.9
30 Anze Lanisek Słowenia 1130.0 -1168.1
31 Kevin Bickner USA 1102.6 -1195.5
32 Markus Schiffner Austria 1102.4 -1195.7
33 Jarkko Määttä Finlandia 1082.1 -1216.0
34 Anders Fannemel Norwegia 1080.3 -1217.8
35 Anze Semenic Słowenia 1047.8 -1250.3
36 Killian Peier Szwajcaria 1042.1 -1256.0
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 993.2 -1304.9
38 Joakim Aune Norwegia 943.0 -1355.1
39 Ryoyu Kobayashi Japonia 939.4 -1358.7
40 Evgeniy Klimov Rosja 927.8 -1370.3
41 Andreas Wank Niemcy 908.2 -1389.9
42 Antti Aalto Finlandia 908.1 -1390.0
43 Davide Bresadola Włochy 903.1 -1395.0
44 Sebastian Colloredo Włochy 892.7 -1405.4
45 Halvor Egner Granerud Norwegia 887.7 -1410.4
46 Nejc Dezman Słowenia 887.0 -1411.1
47 Ville Larinto Finlandia 766.8 -1531.3
48 Michael Glasder USA 686.4 -1611.7
49 Vojtech Stursa Czechy 681.8 -1616.3
50 Andreas Kofler Austria 674.6 -1623.5
51 Jakub Janda Czechy 661.3 -1636.8
52 Alexey Romashov Rosja 658.2 -1639.9
53 Jan Matura Czechy 630.6 -1667.5
54 Junshiro Kobayashi Japonia 626.9 -1671.2
55 Casey Larson USA 620.0 -1678.1
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 568.0 -1730.1
57 William Rhoads USA 567.7 -1730.4
58 Jan Ziobro Polska 563.3 -1734.8
59 Gabriel Karlen Szwajcaria 538.7 -1759.4
60 Kaarel Nurmsalu Estonia 512.0 -1786.1
61 Tomas Vancura Czechy 508.9 -1789.2
62 Tilen Bartol Słowenia 504.2 -1793.9
63 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 475.7 -1822.4
64 Klemens Murańka Polska 464.3 -1833.8
65 Aleksandr Bazhenov Rosja 450.1 -1848.0
66 Kento Sakuyama Japonia 433.6 -1864.5
67 Marat Zhaparov Kazachstan 426.6 -1871.5
68 Mikhail Nazarov Rosja 423.9 -1874.2
69 Tom Hilde Norwegia 423.7 -1874.4
70 Stefan Huber Austria 396.0 -1902.1
71 Eetu Nousiainen Finlandia 390.3 -1907.8
72 Roberto Dellasega Włochy 381.0 -1917.1
73 Andreas Schuler Szwajcaria 327.8 -1970.3
74 Janne Ahonen Finlandia 273.4 -2024.7
75 Sabirzhan Muminov Kazachstan 253.2 -2044.9
76 Konstantin Sokolenko Kazachstan 234.1 -2064.0
77 Sergey Tkachenko Kazachstan 227.4 -2070.7
78 Stefan Hula Polska 217.5 -2080.6
79 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 204.1 -2094.0
80 Nikolay Karpenko Kazachstan 186.3 -2111.8
81 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 95.4 -2202.7
82 Richard Haukedal Norwegia 87.7 -2210.4
83 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 84.7 -2213.4
Wyniki konkursów
10.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca kwalifikacji: Andreas Wellinger (Niemcy)
11.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Austria
12.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.03.2017 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca kwalifikacji: Markus Eisenbichler (Niemcy)
15.03.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
16.03.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
17.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
18.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
19.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »