Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
01.03.2020 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 122.5 128.6
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 122.5 127.5
3 Stefan Kraft Austria 119.5 124.4
4 Constantin Schmid Niemcy 121.5 122.9
5 Michael Hayboeck Austria 118.0 119.8
6 Stephan Leyhe Niemcy 116.5 116.2
  Yukiya Sato Japonia 118.5 116.2
  Keiichi Sato Japonia 119.0 116.2
9 Piotr Żyła Polska 116.0 115.9
10 Anze Lanisek Słowenia 119.0 115.4
11 Daniel Huber Austria 117.0 115.0
12 Robert Johansson Norwegia 117.5 114.1
13 Dawid Kubacki Polska 116.0 113.0
  Markus Eisenbichler Niemcy 116.0 113.0
15 Gregor Schlierenzauer Austria 115.5 112.9
16 Pius Paschke Niemcy 114.0 112.5
17 Daniel Andre Tande Norwegia 114.0 111.9
18 Evgenii Klimov Rosja 120.0 111.8
19 Timi Zajc Słowenia 115.0 110.7
20 Philipp Aschenwald Austria 115.0 110.3
21 Johann Andre Forfang Norwegia 115.0 110.2
22 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 114.0 109.7
23 Daiki Ito Japonia 115.0 109.3
24 Kamil Stoch Polska 114.0 108.8
25 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0 108.5
26 Ziga Jelar Słowenia 114.5 108.4
27 Killian Peier Szwajcaria 114.0 107.5
28 Simon Ammann Szwajcaria 114.5 105.6
29 Peter Prevc Słowenia 114.0 105.5
30 Domen Prevc Słowenia 111.5 104.4
31 Roman Trofimov Rosja 110.5 102.2
32 Jakub Wolny Polska 111.5 101.4
33 Stefan Huber Austria 111.0 100.6
34 Roman Koudelka Czechy 109.0 100.2
35 Cene Prevc Słowenia 108.0 99.8
36 Anze Semenic Słowenia 109.5 99.4
37 Anders Haare Norwegia 109.0 97.1
38 Robin Pedersen Norwegia 108.5 96.7
39 Vladimir Zografski Bułgaria 106.5 94.7
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0 93.1
41 Jarkko Maatta Finlandia 106.0 92.8
42 Marius Lindvik Norwegia 106.0 92.3
43 Naoki Nakamura Japonia 106.5 92.2
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 105.0 90.8
45 Severin Freund Niemcy 106.0 90.3
46 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5 88.1
47 Jan Hoerl Austria 103.0 86.8
48 Mikhail Nazarov Rosja 103.5 86.5
49 Kevin Bickner USA 103.5 86.2
50 Aleksander Zniszczoł Polska 101.0 84.2
51 Arttu Pohjola Finlandia 104.0 84.1
52 Antti Aalto Finlandia 101.5 83.5
53 Artti Aigro Estonia 100.0 79.7
54 Denis Kornilov Rosja 99.5 78.1
55 Andreas Schuler Szwajcaria 99.5 76.6
  Paweł Wąsek Polska 97.5 76.6
57 Niko Kytosaho Finlandia 99.0 71.6
58 Klemens Murańka Polska 92.0 66.8
59 Vojtech Stursa Czechy 91.0 62.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
18:17
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:13
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:09
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
01:40
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich