Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
01.03.2020 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 122.5 128.6
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 122.5 127.5
3 Stefan Kraft Austria 119.5 124.4
4 Constantin Schmid Niemcy 121.5 122.9
5 Michael Hayboeck Austria 118.0 119.8
6 Stephan Leyhe Niemcy 116.5 116.2
  Yukiya Sato Japonia 118.5 116.2
  Keiichi Sato Japonia 119.0 116.2
9 Piotr Żyła Polska 116.0 115.9
10 Anze Lanisek Słowenia 119.0 115.4
11 Daniel Huber Austria 117.0 115.0
12 Robert Johansson Norwegia 117.5 114.1
13 Dawid Kubacki Polska 116.0 113.0
  Markus Eisenbichler Niemcy 116.0 113.0
15 Gregor Schlierenzauer Austria 115.5 112.9
16 Pius Paschke Niemcy 114.0 112.5
17 Daniel Andre Tande Norwegia 114.0 111.9
18 Evgenii Klimov Rosja 120.0 111.8
19 Timi Zajc Słowenia 115.0 110.7
20 Philipp Aschenwald Austria 115.0 110.3
21 Johann Andre Forfang Norwegia 115.0 110.2
22 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 114.0 109.7
23 Daiki Ito Japonia 115.0 109.3
24 Kamil Stoch Polska 114.0 108.8
25 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0 108.5
26 Ziga Jelar Słowenia 114.5 108.4
27 Killian Peier Szwajcaria 114.0 107.5
28 Simon Ammann Szwajcaria 114.5 105.6
29 Peter Prevc Słowenia 114.0 105.5
30 Domen Prevc Słowenia 111.5 104.4
31 Roman Trofimov Rosja 110.5 102.2
32 Jakub Wolny Polska 111.5 101.4
33 Stefan Huber Austria 111.0 100.6
34 Roman Koudelka Czechy 109.0 100.2
35 Cene Prevc Słowenia 108.0 99.8
36 Anze Semenic Słowenia 109.5 99.4
37 Anders Haare Norwegia 109.0 97.1
38 Robin Pedersen Norwegia 108.5 96.7
39 Vladimir Zografski Bułgaria 106.5 94.7
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0 93.1
41 Jarkko Maatta Finlandia 106.0 92.8
42 Marius Lindvik Norwegia 106.0 92.3
43 Naoki Nakamura Japonia 106.5 92.2
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 105.0 90.8
45 Severin Freund Niemcy 106.0 90.3
46 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5 88.1
47 Jan Hoerl Austria 103.0 86.8
48 Mikhail Nazarov Rosja 103.5 86.5
49 Kevin Bickner USA 103.5 86.2
50 Aleksander Zniszczoł Polska 101.0 84.2
51 Arttu Pohjola Finlandia 104.0 84.1
52 Antti Aalto Finlandia 101.5 83.5
53 Artti Aigro Estonia 100.0 79.7
54 Denis Kornilov Rosja 99.5 78.1
55 Andreas Schuler Szwajcaria 99.5 76.6
  Paweł Wąsek Polska 97.5 76.6
57 Niko Kytosaho Finlandia 99.0 71.6
58 Klemens Murańka Polska 92.0 66.8
59 Vojtech Stursa Czechy 91.0 62.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich