Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.01.2001 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 127.0 134.0 274.8
2 Janne Ahonen Finlandia 118.5 124.5 242.9
3 Andreas Widhölzl Austria 117.0 127.5 242.6
4 Martin Schmitt Niemcy 118.0 118.0 225.3
5 Manuel Fettner Austria 117.0 116.5 223.3
6 Stefan Horngacher Austria 112.0 122.0 220.2
7 Matti Hautamäki Finlandia 117.5 114.5 216.6
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 117.0 113.0 211.5
9 Jani Soininen Finlandia 111.5 116.5 208.4
10 Martin Höllwarth Austria 109.0 118.5 207.0
11 Risto Jussilainen Finlandia 112.5 114.0 204.2
12 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.5 114.5 203.0
13 Sven Hannawald Niemcy 114.5 106.5 195.3
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 98.5 121.5 194.0
15 Toni Nieminen Finlandia 111.0 110.5 192.2
16 Jussi Hautamäki Finlandia 106.5 113.5 192.0
17 Ville Kantee Finlandia 111.0 106.0 186.1
18 Henning Stensrud Norwegia 96.5 117.5 178.7
19 Wolfgang Loitzl Austria 100.0 105.5 165.4
20 Peter Zonta Słowenia 94.5 111.5 163.8
21 Marco Steinauer Szwajcaria 99.5 106.5 160.8
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 101.5 102.5 159.7
23 Alexander Herr Niemcy 94.5 108.0 155.0
24 Sylvain Freiholz Szwajcaria 96.0 104.5 153.4
25 Jure Radelj Słowenia 89.0 111.5 152.4
26 Frank Löffler Niemcy 105.0 94.5 150.1
27 Wojciech Skupień Polska 95.5 104.5 150.0
28 Roland Audenrieth Niemcy 96.5 95.5 134.6
29 Andreas Baumgartner Austria 81.0 98.5 112.1
30 Stefan Kaiser Austria 94.0 DNS 62.7
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 93.5   62.3
32 Morten Aagheim Norwegia 90.5   57.4
33 Michael Uhrmann Niemcy 89.0   50.7
34 Yuta Watase Japonia 86.5   48.2
35 Takanobu Okabe Japonia 86.0   47.8
36 Andreas Küttel Szwajcaria 85.5   47.4
37 Havard Lie Norwegia 84.5   44.1
  Igor Medved Słowenia 84.5   44.1
39 Morten Solem Norwegia 84.5   42.6
40 Kazuya Yoshioka Japonia 83.5   39.8
41 Emmanuel Chedal Francja 81.0   35.3
42 Johannes Wenninger Austria 78.0   31.4
43 Ildar Fatchullin Rosja 73.5   22.3
44 Noriaki Kasai Japonia 75.0   22.0
45 Kristoffer Jaafs Szwecja 74.5   20.1
46 Tomasz Pochwała Polska 73.0   17.4
47 Martin Koch Austria 71.0   12.8
48 Olav Magne Dönnem Norwegia 69.0   8.7
49 Andreas Goldberger Austria DNS   DNS
50 Dimitry Vassiliev Rosja DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich