Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
07.03.2004 - Vikersund (Norwegia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Roland Mueller Austria 217.5 216.5
2 Balthasar Schneider Austria 216.5 213.3
3 Martin Koch Austria 211.5 205.8
4 Olav Magne Dönnem Norwegia 207.5 202.0
5 Ole Christen Enger Norwegia 205.0 200.5
6 Olli Pekkala Finlandia 203.0 198.1
7 Eirik Ulimoen Norwegia 202.5 196.5
8 Daniel Forfang Norwegia 199.0 191.8
9 Robert Mateja Polska 199.0 190.8
10 Ferdinand Bader Niemcy 199.0 186.3
11 Gorazd Robnik Słowenia 190.5 183.1
12 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 182.6
13 Lauri Hakola Finlandia 191.5 181.3
14 Krystian Długopolski Polska 191.0 181.2
15 Christian Nagiller Austria 183.5 171.7
16 Bernhard Metzler Austria 180.5 168.6
17 Kazuya Yoshioka Japonia 181.0 168.2
18 Hans Petrat Niemcy 183.5 167.7
19 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 163.8
  Stefan Kaiser Austria 181.5 163.8
21 Yusuke Kaneko Japonia 177.5 163.5
22 Bine Zupan Słowenia 176.0 159.2
23 Arttu Lappi Finlandia 175.0 157.0
24 Stefan Pieper Niemcy 173.0 156.6
25 Jan Mazoch Czechy 172.0 156.4
26 Erik Leine Wangen Norwegia 173.5 155.7
27 Stefan Thurnbichler Austria 168.5 153.7
28 Michal Dolezal Czechy 172.0 150.9
29 Janne Ylijärvi Finlandia 170.0 150.0
30 Marc Vogel Szwajcaria 165.0 147.5
31 Teppei Takano Japonia 164.5 146.9
32 Andraz Kern Słowenia 165.0 146.5
33 Kazuki Nishishita Japonia 165.0 146.0
34 Stefano Chiapolino Włochy 165.5 145.1
35 Lukas Hlava Czechy 163.5 144.7
36 Marco Steinauer Szwajcaria 163.0 144.1
37 Pekka Salminen Finlandia 163.5 140.2
38 Antonin Hajek Czechy 158.0 138.1
39 Tommy Egeberg Norwegia 158.0 137.6
40 Tomisław Tajner Polska 155.0 134.5
41 Rok Urbanc Słowenia 154.5 133.4
42 Tommy Schwall USA 155.0 132.5
43 Bastian Kaltenböck Austria 157.0 132.4
44 Juha Miettinen Finlandia 152.5 127.5
45 Logan Gerber USA 147.0 118.9
46 Julian Musiol Niemcy 146.0 118.7
47 Boy van Baarle Holandia 145.0 117.0
48 Primoz Pikl Słowenia 146.0 116.2
49 Brian Welch USA 140.0 114.0
50 Jim Denney jr USA 135.5 109.6
51 Giancarlo Adami Włochy 138.0 108.6

« Puchar Kontynentalny 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2003/2004

Puchar Kontynentalny 2003/2004

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich