TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
08.10.2010 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adrian Schuler Szwajcaria 113.5 108.0 247.2
2 Marco Grigoli Szwajcaria 107.0 110.5 240.5
3 Tomas Zmoray Słowacja 107.5 109.5 238.6
4 Pascal Egloff Szwajcaria 109.0 107.5 234.7
5 Vital Anken Szwajcaria 105.0 109.0 231.2
6 David Winkler Niemcy 109.5 103.0 229.0
7 David Viry Francja 108.5 104.0 228.0
8 Ilmir Hazetdinov Rosja 107.0 104.5 227.7
9 Mikhail Maksimochkin Rosja 103.5 106.0 223.6
10 Pascal Sommer Szwajcaria 105.5 102.5 218.4
11 Tommy Schmid Szwajcaria 101.5 106.0 218.0
12 Pius Paschke Niemcy 104.0 102.5 217.2
13 Ronan Lamy Chappuis Francja 100.5 106.5 217.1
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 101.5 105.5 217.1
15 Remi Francais Szwajcaria 104.5 102.5 216.6
16 Egor Usachev Rosja 102.0 103.5 214.4
17 Pascal Kaelin Szwajcaria 101.0 103.5 213.1
18 Alexey Romashov Rosja 102.0 105.5 213.0
19 Nico Faller Niemcy 99.0 106.0 212.5
20 Nico Hermann Niemcy 104.5 99.5 211.7
21 Remus Tudor Rumunia 103.5 101.0 211.6
22 Andrey Pachin Rosja 104.0 98.0 205.6
23 Niklas Wangler Niemcy 98.0 102.5 202.4
  Patrik Lichy Słowacja 99.5 101.0 202.4
25 Killian Peier Szwajcaria 98.0 100.5 200.8
26 Andrey Sintsov Rosja 98.5 99.0 195.5
27 Christian Fendt Niemcy 99.0 97.0 192.3
28 Jan Jeske Niemcy 98.5 95.0 189.8
29 Jonas Faller Niemcy 107.5 96.5 189.7
30 Vladislav Persiyancev Rosja 96.5 89.5 173.8
31 Benjamin Raffort Francja 96.5   93.7
32 Alexey Pchelintsev Kazachstan 96.5   91.7
33 Ramil Zarifullin Rosja 95.0   91.5
34 Lars Grossen Szwajcaria 93.5   88.8
35 Nicolas Gonthier Francja 93.0   87.4
36 Guillaume Berney Szwajcaria 92.0   85.6
37 Olivier Anken Szwajcaria 92.0   85.1
38 Robert Valentin Tatu Rumunia 91.5   84.7
39 Patrick Kaiser Niemcy 93.0   81.4
40 Kilian Hauswirth Szwajcaria 88.0   78.4
41 Luca Egloff Szwajcaria 84.5   71.6
42 Jussi Kaerkkinen Finlandia 85.0   71.0
43 Szilvester Kozma Rumunia 84.0   70.7
44 Denis Veselov Rosja 84.5   68.6
45 Anton Shirokov Rosja 82.5   65.0
46 Andreas Schuler Szwajcaria 81.0   62.3
47 Dusty Korek Kanada 78.5   58.3
48 Bjoern Fischer Szwajcaria 75.5   53.4
49 Fabian Waldis Szwajcaria 75.5   51.9
50 Sorin Iulian Pitea Rumunia 73.5   49.8
51 Nathaniel Mah Kanada 74.0   49.7
52 Lars Antonissen Holandia 64.5   32.1
53 Eduard Torok Rumunia 63.0   28.4
54 Rico de Jong Holandia 55.5   14.9
55 Roman Kuryavskiv Kazachstan DSQ   DSQ
56 Marat Zhaparov Kazachstan DSQ   DSQ
57 Daniel Weiss Niemcy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lydie Bernard (1984)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich