Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
15.01.2011 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 106.0 105.5 271.5
2 Daniel Wenig Niemcy 106.5 103.5 266.5
3 Rok Justin Słowenia 107.0 98.0 260.0
4 Thomas Lackner Austria 104.0 101.0 259.5
5 Marco Grigoli Szwajcaria 102.5 100.0 253.5
6 Thomas Diethart Austria 103.0 99.0 252.0
7 Michael Dreher Niemcy 99.5 99.5 244.0
8 Christian Reiter Austria 102.0 96.0 242.5
9 Tobias Lugert Niemcy 99.0 99.0 242.0
10 Nejc Dezman Słowenia 99.0 97.0 237.0
11 Marc Ganserer Niemcy 102.0 94.0 235.5
  Daniel Huber Austria 99.5 96.0 235.5
  Marinus Kraus Niemcy 101.5 93.5 235.5
14 Stephan Leyhe Niemcy 99.5 95.5 234.0
15 Daniel Althaus Niemcy 98.0 97.0 232.5
  Andraz Pograjc Słowenia 95.5 99.5 232.5
  Ulrich Wohlgenannt Austria 99.0 95.5 232.5
18 Dominik Maier Niemcy 95.0 99.5 232.0
19 Christian Heim Niemcy 94.0 98.0 228.0
20 Bjoern Koch Austria 100.0 92.0 227.5
21 Lukas Mueller Austria 97.0 96.0 227.0
  Michael Herrmann Niemcy 95.0 95.5 227.0
23 Tim Babnik Słowenia 98.0 94.0 226.5
24 Ludwig Pohle Niemcy 100.0 90.5 224.5
25 Jaka Kosec Słowenia 95.0 96.0 224.0
26 Niklas Wangler Niemcy 96.0 94.5 223.5
27 Alexandre Mabboux Francja 94.5 96.5 223.0
28 Pascal Egloff Szwajcaria 96.0 93.0 222.5
  Christoph Stauder Austria 94.5 95.0 222.5
30 Clemens Aigner Austria 94.0 94.5 220.0
31 Guillaume Berney Szwajcaria 95.0 93.5 219.5
32 Thomas Juffinger Austria 95.5 94.5 218.5
33 Florian Menz Niemcy 94.5 94.0 216.5
34 Jan Druzina Słowenia 96.0 90.5 214.5
35 Gregor Deschwanden Szwajcaria 97.0 89.0 212.5
36 Matevz Slatinsek Słowenia 94.5 92.5 212.0
37 Ernest Prislic Słowenia 90.0 95.5 211.5
38 Jan Tomazin Słowenia 90.5 94.5 210.5
39 Pascal Kaelin Szwajcaria 91.5 92.5 209.0
40 Johannes Obermayr Austria 96.0 88.5 207.0
41 Gasper Vodan Słowenia 89.0 93.5 206.0
42 Ronan Lamy Chappuis Francja 93.0 89.0 205.0
43 Jan Maylaender Niemcy 92.5 90.5 204.5
  Luca Egloff Szwajcaria 90.5 91.5 204.5
45 Benjamin Raffort Francja 90.0 91.5 203.5
46 Stefan Huber Austria 92.5 88.5 202.0
47 Gasper Klinec Słowenia 92.0 90.5 200.5
48 Markus Eisenbichler Niemcy 98.5 90.0 200.0
49 Michael Zachrau Niemcy 89.5 89.0 197.0
50 Anze Semenic Słowenia 93.0 87.5 196.5
  Pascal Sommer Szwajcaria 90.0 88.5 196.5
52 Karl Geiger Niemcy 91.0 87.5 196.0
  Anze Lanisek Słowenia 88.5 92.0 196.0
54 Adrian Schuler Szwajcaria 94.0 85.0 194.0
55 Florian Altenburger Austria 91.5 87.5 193.0
56 Urban Susnik Słowenia 91.0 88.0 192.5
57 Michael Lunardi Włochy 87.0 89.0 190.0
58 Jaka Hvala Słowenia 94.0 90.5 187.0
59 Lukas Wagner Niemcy 85.0 92.5 186.0
60 Killian Peier Szwajcaria 87.0 88.0 184.5
61 Federico Cecon Włochy 87.5 85.5 176.5
62 Florian Gugg Austria 84.5 84.5 175.5
63 Daniel Weiss Niemcy 85.5 84.0 175.0
64 Daniel Fudel Niemcy 86.0 84.5 174.0
65 Nicolas Gonthier Francja 86.0 82.5 170.5
66 Zeno di Lenardo Włochy 79.5 80.0 156.0
67 Vital Anken Szwajcaria 83.0 77.5 152.5
68 Bjoern Fischer Szwajcaria 77.0 81.5 147.5
69 Gabriel Karlen Szwajcaria 79.0 73.5 140.0
70 Fabian Waldis Szwajcaria 73.5 79.0 137.0
71 Julien Faivre Rampant Francja 76.5 75.0 135.5
72 Andreas Schuler Szwajcaria 74.5 75.0 130.5
73 Olivier Anken Szwajcaria 76.5 74.0 127.0
74 Giacomo Marcocig Włochy 72.5 70.0 116.5

« Alpen Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2010/2011

Alpen Cup 2010/2011

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich