Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 18.03.2024

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Arnet Sina Szwajcaria 116.5 Zakopane 2023
2 Avocat Gros Oceane Francja 107.5 Lillehammer 2019
3 Avvakumova Irina Rosja 134.0 Lillehammer 2017
4 Bakova Bojidara Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
5 Barannikova Anastasiya Rosja 115.0 Oslo 2018
6 Barantceva Aleksandra Rosja 125.0 Czajkowski 2018
  Belshaw Annika USA 125.0 Sapporo 2024
8 Bełtowska Pola Polska 111.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
9 Bendi Annemarii Estonia 94.0 Otepaa 2019
10 Berger Frida Norwegia 107.0 Brotterode 2021
11 Biadrytskaya Yeva Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
12 Bjoerseth Thea Minyan Norwegia 185.0 Vikersund 2024
13 Blazkova Barbora Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
14 Bodlaj Taja Słowenia 122.0 Engelberg 2023
15 Boehme Lia Niemcy 104.0 Lahti 2023
16 Bogataj Ursa Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
17 Borodina Alina Rosja 101.0 Brotterode 2021
18 Braaten Ingebjoerg Saglien Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
19 Brecl Jerneja Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
20 Chang Xinyue Chiny 125.0 Lillehammer 2017
21 Chervet Emma Francja 116.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
22 Cieślar Paulina Polska 103.0 Innsbruck 2024
23 Clair Julia Francja 131.5 Planica 2014
24 Cooper Manon Wielka Brytania 96.0 - -
25 D Agostina Roberta Włochy 111.0 Courchevel 2013
26 de Leeuw Nata Kanada 103.5 Liberec 2008
27 Demetz Lisa Włochy 110.0 Brotterode 2011
28 Dolezelova Michaela Czechy 116.5 Courchevel 2013
29 Dong Bing Chiny 118.5 Czajkowski 2021
30 Droniak Khrystyna Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
31 Eder Lisa Austria 198.0 Vikersund 2024
32 Eilers Natalie Kanada 120.0 Lake Placid 2022
33 Ellmauer Katharina Austria 118.0 Lahti 2024
34 Enger Gyda Norwegia 124.5 Oslo 2014
35 Englund Nita USA 124.0 Oberstdorf 2017
36 Erzar Tina Słowenia 130.5 Lahti 2024
37 Faisst Melanie Niemcy 114.0 Oslo 2013
38 Freitag Selina Niemcy 188.0 Vikersund 2023
39 Geraghty-Moats Tara USA 125.0 Oslo 2016
40 Gobozova Esmeralda Gruzja 66.0 Premanon 2020
41 Goebel Michelle Niemcy 107.0 Brotterode 2021
42 Goerlich Luisa Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
43 Graesli Kjersti Norwegia 119.5 Lahti 2024
44 Graessler Ulrike Niemcy 146.0 Willingen 2010
45 Grushina Daria Rosja 106.0 Courchevel 2013
46 Haefele Anna Niemcy 125.0 Planica 2014
47 Hagen Ida Marie Norwegia 103.5 Oslo 2022
48 Hansen Gyda Westvold Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
49 Haralambie Daniela Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
50 Hendrickson Sarah USA 136.0 Courchevel 2013
51 Henrich Taylor Kanada 127.0 Oslo 2015
52 Hessler Pauline Niemcy 129.0 Willingen 2023
53 Hoffmann Anna USA 108.5 Planica 2023
54 Holz Alvine Niemcy 116.5 Garmisch-Partenkirchen 2023
55 Iakovleva Lidiia Rosja 129.0 Lillehammer 2018
56 Iakovleva Mariia Rosja 111.0 Czajkowski 2018
57 Ichinohe Kurumi Japonia 125.0 Klingenthal 2023
58 Igarashi Ayaka Japonia 102.0 Czajkowski 2018
59 Indrackova Anezka Czechy 121.0 Innsbruck 2024
60 Indrackova Karolina Czechy 124.0 Engelberg 2023
61 Insam Evelyn Włochy 130.0 Oslo 2016
62 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
63 Ito Yuki Japonia 200.5 Vikersund 2023
64 Iwabuchi Kaori Japonia 129.0 Wisła 2021
65 Iwasa Haruka Japonia 119.0 Czajkowski 2021
  Iwasaki Riko Japonia 119.0 Sapporo 2024
67 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
68 Jencova Veronika Czechy 119.0 Innsbruck 2024
69 Jerome Jessica USA 124.0 Planica 2014
70 Johnson Alissa USA 114.5 Oslo 2013
71 Johnson Josie USA 113.5 Planica 2023
72 Jones Paige USA 122.5 Engelberg 2023
73 Kablukova Ksenia Rosja 113.5 Lillehammer 2018
74 Kanai Rieko Japonia 106.0 Vikersund 2009
75 Karpiel Kamila Polska 121.0 Lillehammer 2019
76 Keil Katharina Austria 104.0 Courchevel 2013
77 Kiechle Sina Niemcy 112.5 Vikersund 2022
78 Kindlimann Rea Szwajcaria 105.0 Lahti 2023
79 Klinec Ema Słowenia 226.0 Vikersund 2023
80 Kobayashi Yuka Japonia 121.0 Sapporo 2023
81 Komar Katra Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
82 Konderla Nicole Polska 122.0 Klingenthal 2022
83 Kosnjek Ajda Słowenia 121.0 Engelberg 2023
84 Kothbauer Sophie Austria 102.0 Vilersund 2021
85 Kramer Marita Austria 146.5 Czajkowski 2021
86 Kraus Henriette Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
87 Kreuzer Chiara Austria 188.0 Vikersund 2023
88 Kriznar Nika Słowenia 193.5 Vikersund 2023
89 Kubota Machiko Japonia 102.0 Sapporo 2023
90 Kuebler Pia Lilian Niemcy 118.0 Klingenthal 2020
91 Kustova Alexandra Rosja 150.0 Willingen 2022
92 Kvandal Eirin Maria Norwegia 212.0 Vikersund 2024
93 Kykkänen Julia Finlandia 134.5 Engelberg 2023
94 Laue Josephin Niemcy 112.5 Brotterode 2022
95 Lemare Lea Francja 127.5 Courchevel 2013
96 Li Qiurong Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
97 Li Xueyao Chiny 117.0 Sapporo 2019
98 Liu Qi Chiny 123.5 Planica 2023
99 Logar Eva Słowenia 127.5 Courchevel 2013
100 Logar Lara Słowenia 100.0 Brotterode 2020
101 Loutitt Alexandria Kanada 225.0 Vikersund 2023
102 Lundby Maren Norwegia 216.5 Vikersund 2023
103 Lussi Nina USA 107.5 Lillehammer 2019
104 Macuga Samantha USA 109.0 Planica 2023
105 Makhinia Irma Rosja 125.5 Sapporo 2020
106 Malsiner Jessica Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
107 Malsiner Lara Włochy 132.0 Lillehammer 2019
108 Malsiner Manuela Włochy 118.5 Lillehammer 2017
109 Maruyama Nozomi Japonia 176.0 Vikersund 2024
110 Mattel Coline Francja 124.0 Oslo 2013
111 Mattila Sofia Finlandia 111.0 Lahti 2024
112 Maurer Nicole Kanada 126.5 Engelberg 2023
113 Mazi Pia Słowenia 101.0 Brotterode 2019
114 Mesikova Tamara Słowacja 110.0 Wisła 2022
115 Midtskogen Ingvild Synnoeve Norwegia 112.5 Oslo 2023
116 Midtsundstad Nora Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
117 Mikova Lucie Czechy 114.0 Courchevel 2013
118 Mitu-Cosca Alessia Rumunia 106.0 Planica 2023
119 Miyajima Ringo Japonia 127.0 Klingenthal 2022
120 Moharitsch Vanessa Austria 104.5 Brotterode 2021
121 Morat Lucile Francja 124.0 Courchevel 2018
122 Mork Anniken Norwegia 106.0 Trondheim 2015
123 Muehlbacher Julia Austria 123.0 Planica 2023
124 Nadymova Stefaniya Rosja 107.5 Czajkowski 2018
125 Nakayama Nagomi Japonia 114.0 Klingenthal 2022
126 Ni Xiaotong Chiny 109.0 Klingenthal 2021
127 Norstedt Astrid Szwecja 108.0 Brotterode 2021
128 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
129 Opseth Silje Norwegia 230.5 Vikersund 2024
130 Pagnier Josephine Francja 181.0 Vikersund 2024
131 Park Guylim Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
132 Peng Qingyue Chiny 121.0 Czajkowski 2021
133 Pinkelnig Eva Austria 197.5 Vikersund 2024
134 Pirnovar Katarina Słowenia 119.0 Lahti 2023
135 Pozun Katja Słowenia 131.0 Oslo 2016
136 Pretorius Alexandra Kanada 119.5 Oslo 2013
137 Prevc Nika Słowenia 190.5 Vikersund 2024
138 Prokopeva Kristina Rosja 124.0 Czajkowski 2021
139 Ptackova Stepanka Czechy 110.0 Courchevel 2018
140 Pustkova Vladena Czechy 108.0 Courchevel 2013
141 Pylypchuk Tetiana Ukraina 101.5 Wisła 2022
142 Rajda Kinga Polska 134.0 Planica 2019
143 Rautionaho Jenny Finlandia 176.0 Vikersund 2023
144 Reisch Agnes Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
145 Repinc Zupancic Nejka Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
146 Ringquist Abby USA 108.5 Oslo 2013
147 Roestad Karoline Norwegia 113.0 Oslo 2022
148 Rogelj Spela Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
149 Roider Cornelia Austria 103.0 Vikersund 2010
150 Runggaldier Elena Włochy 146.0 Klingenthal 2010
151 Rupprecht Anna Niemcy 173.0 Vikersund 2023
152 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
153 Sakurai Riko Japonia 118.0 Czajkowski 2021
154 Sankey Logan USA 106.0 Klingenthal 2021
155 Sato Yuzuki Japonia 113.0 Sapporo 2024
156 Sawaya Natsuka Japonia 120.5 Zakopane 2020
157 Schmid Katharina Niemcy 198.5 Vikersund 2023
158 Schnurr Magdalena Niemcy 100.5 Liberec 2008
159 Sderzhikova Valentina Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
160 Seifriedsberger Jacqueline Austria 191.5 Vikersund 2024
161 Sepandj Jasmine Kanada 106.5 Park City 2014
162 Seto Yuka Japonia 136.0 Willingen 2023
163 Seyfarth Juliane Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
164 Shao Birun Chiny 102.0 Czajkowski 2021
165 Shigeno Misaki Japonia 123.5 Oslo 2013
166 Shishkina Veronika Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
167 Shpyneva Anna Rosja 127.0 Klingenthal 2019
168 Sidlova Viktoria Słowacja 72.0 Predazzo 2018
169 Sieff Annika Włochy 127.5 Engelberg 2023
170 Skatvedt Karoline Bjerke Norwegia 108.5 Brotterode 2020
171 Skele Sarlote Łotwa 85.0 Predazzo 2013
172 Smeby Henriette Norwegia 101.5 Oslo 2005
173 Sorschag Sophie Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
174 Sprakehaug Silje Norwegia 101.0 Vikersund 2010
175 Strate Abigail Kanada 188.0 Vikersund 2023
176 Straub Ramona Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
177 Stroem Anna Odine Norwegia 193.5 Vikersund 2023
178 Subbotina Anastasiia Rosja 106.5 Czajkowski 2021
179 Takanashi Sara Japonia 188.0 Vikersund 2024
180 Takeda Ayuka Japonia 105.0 Planica 2014
181 Tanaka Atsuko Japonia 130.0 Courchevel 2013
182 Tepes Anja Słowenia 114.5 Oslo 2013
183 Tikhonova Sofia Rosja 134.0 Czajkowski 2021
184 Torazza Emely Szwajcaria 116.5 Klingenthal 2023
185 Toropchenova Diana Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
186 Traaserud Heidi Dyhre Norwegia 118.5 Innsbruck 2024
187 Trambitas Andreea Diana Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
188 Twardosz Anna Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
189 Ulrichova Klara Czechy 125.0 Engelberg 2023
190 Urbanija Coz Kaja Słowenia 104.5 Planica 2016
191 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
192 Verbic Silva Słowenia 102.0 Planica 2021
193 Vetrih Nika Słowenia 108.0 Brotterode 2021
194 Vogt Carina Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
195 Voros Virag Węgry 120.0 Planica 2020
196 Vtic Maja Słowenia 131.5 Oslo 2016
197 Vuik Wendy Holandia 107.0 Oslo 2013
198 Wang Liangyao Chiny 114.5 Klingenthal 2021
199 Watase Ayumi Japonia 111.5 Planica 2014
200 Westman Frida Szwecja 133.5 Willingen 2022
201 Wiegele Hannah Austria 131.0 Lillehammer 2023
202 Windmueller Bigna Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
203 Windmueller Sabrina Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
204 Wuerth Svenja Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
205 Yamada Izumi Japonia 106.0 Oslo 2005
206 Yamada Yurina Japonia 102.5 Erzurum 2012
  Yoshizumi Kasai Yoshiko Japonia 102.5 Oslo 2005
208 Zanitzer Martina Włochy 108.5 Innsbruck 2024
209 Zeng Ping Chiny 117.5 Sapporo 2023
  Zepchi Lilou Francja 117.5 Innsbruck 2024
211 Zhou Fangyu Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
212 Zhou Shiyu Chiny 109.5 Sapporo 2024
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Kalendarium
Anssi Ylipulli
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich