Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 16:30
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 06.02.2024

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Arnet Sina Szwajcaria 116.5 Zakopane 2023
2 Avocat Gros Oceane Francja 107.5 Lillehammer 2019
3 Avvakumova Irina Rosja 134.0 Lillehammer 2017
4 Bakova Bojidara Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
5 Barannikova Anastasiya Rosja 115.0 Oslo 2018
6 Barantceva Aleksandra Rosja 125.0 Czajkowski 2018
  Belshaw Annika USA 125.0 Sapporo 2024
8 Bełtowska Pola Polska 111.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
9 Bendi Annemarii Estonia 94.0 Otepaa 2019
10 Berger Frida Norwegia 107.0 Brotterode 2021
11 Biadrytskaya Yeva Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
12 Bjoerseth Thea Minyan Norwegia 135.0 Willingen 2023
13 Blazkova Barbora Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
14 Bodlaj Taja Słowenia 122.0 Engelberg 2023
15 Boehme Lia Niemcy 104.0 Lahti 2023
16 Bogataj Ursa Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
17 Borodina Alina Rosja 101.0 Brotterode 2021
18 Braaten Ingebjoerg Saglien Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
19 Brecl Jerneja Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
20 Chang Xinyue Chiny 125.0 Lillehammer 2017
21 Chervet Emma Francja 116.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
22 Cieślar Paulina Polska 103.0 Innsbruck 2024
23 Clair Julia Francja 131.5 Planica 2014
24 Cooper Manon Wielka Brytania 96.0 - -
25 D Agostina Roberta Włochy 111.0 Courchevel 2013
26 de Leeuw Nata Kanada 103.5 Liberec 2008
27 Demetz Lisa Włochy 110.0 Brotterode 2011
28 Dolezelova Michaela Czechy 116.5 Courchevel 2013
29 Dong Bing Chiny 118.5 Czajkowski 2021
30 Droniak Khrystyna Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
31 Eder Lisa Austria 138.0 Willingen 2024
32 Eilers Natalie Kanada 120.0 Lake Placid 2022
33 Ellmauer Katharina Austria 113.5 Innsbruck 2024
34 Enger Gyda Norwegia 124.5 Oslo 2014
35 Englund Nita USA 124.0 Oberstdorf 2017
36 Erzar Tina Słowenia 125.0 Innsbruck 2024
37 Faisst Melanie Niemcy 114.0 Oslo 2013
38 Freitag Selina Niemcy 188.0 Vikersund 2023
39 Geraghty-Moats Tara USA 125.0 Oslo 2016
40 Gobozova Esmeralda Gruzja 66.0 Premanon 2020
41 Goebel Michelle Niemcy 107.0 Brotterode 2021
42 Goerlich Luisa Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
43 Graessler Ulrike Niemcy 146.0 Willingen 2010
44 Grushina Daria Rosja 106.0 Courchevel 2013
45 Haefele Anna Niemcy 125.0 Planica 2014
46 Hagen Ida Marie Norwegia 103.5 Oslo 2022
47 Hansen Gyda Westvold Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
48 Haralambie Daniela Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
49 Hendrickson Sarah USA 136.0 Courchevel 2013
50 Henrich Taylor Kanada 127.0 Oslo 2015
51 Hessler Pauline Niemcy 129.0 Willingen 2023
52 Hoffmann Anna USA 108.5 Planica 2023
53 Holz Alvine Niemcy 116.5 Garmisch-Partenkirchen 2023
54 Iakovleva Lidiia Rosja 129.0 Lillehammer 2018
55 Iakovleva Mariia Rosja 111.0 Czajkowski 2018
56 Ichinohe Kurumi Japonia 125.0 Klingenthal 2023
57 Igarashi Ayaka Japonia 102.0 Czajkowski 2018
58 Indrackova Anezka Czechy 121.0 Innsbruck 2024
59 Indrackova Karolina Czechy 124.0 Engelberg 2023
60 Insam Evelyn Włochy 130.0 Oslo 2016
61 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
62 Ito Yuki Japonia 200.5 Vikersund 2023
63 Iwabuchi Kaori Japonia 129.0 Wisła 2021
64 Iwasa Haruka Japonia 119.0 Czajkowski 2021
  Iwasaki Riko Japonia 119.0 Sapporo 2024
66 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
67 Jencova Veronika Czechy 119.0 Innsbruck 2024
68 Jerome Jessica USA 124.0 Planica 2014
69 Johnson Alissa USA 114.5 Oslo 2013
70 Johnson Josie USA 113.5 Planica 2023
71 Jones Paige USA 122.5 Engelberg 2023
72 Kablukova Ksenia Rosja 113.5 Lillehammer 2018
73 Kanai Rieko Japonia 106.0 Vikersund 2009
74 Karpiel Kamila Polska 121.0 Lillehammer 2019
75 Keil Katharina Austria 104.0 Courchevel 2013
76 Kiechle Sina Niemcy 112.5 Vikersund 2022
77 Kindlimann Rea Szwajcaria 105.0 Lahti 2023
78 Klinec Ema Słowenia 226.0 Vikersund 2023
79 Kobayashi Yuka Japonia 121.0 Sapporo 2023
80 Komar Katra Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
81 Konderla Nicole Polska 122.0 Klingenthal 2022
82 Kosnjek Ajda Słowenia 121.0 Engelberg 2023
83 Kothbauer Sophie Austria 102.0 Vilersund 2021
84 Kramer Marita Austria 146.5 Czajkowski 2021
85 Kraus Henriette Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
86 Kreuzer Chiara Austria 188.0 Vikersund 2023
87 Kriznar Nika Słowenia 193.5 Vikersund 2023
88 Kubota Machiko Japonia 102.0 Sapporo 2023
89 Kuebler Pia Lilian Niemcy 118.0 Klingenthal 2020
90 Kustova Alexandra Rosja 150.0 Willingen 2022
91 Kvandal Eirin Maria Norwegia 138.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
92 Kykkänen Julia Finlandia 134.5 Engelberg 2023
93 Laue Josephin Niemcy 112.5 Brotterode 2022
94 Lemare Lea Francja 127.5 Courchevel 2013
95 Li Qiurong Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
96 Li Xueyao Chiny 117.0 Sapporo 2019
97 Liu Qi Chiny 123.5 Planica 2023
98 Logar Eva Słowenia 127.5 Courchevel 2013
99 Logar Lara Słowenia 100.0 Brotterode 2020
100 Loutitt Alexandria Kanada 225.0 Vikersund 2023
101 Lundby Maren Norwegia 216.5 Vikersund 2023
102 Lussi Nina USA 107.5 Lillehammer 2019
103 Macuga Samantha USA 109.0 Planica 2023
104 Makhinia Irma Rosja 125.5 Sapporo 2020
105 Malsiner Jessica Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
106 Malsiner Lara Włochy 132.0 Lillehammer 2019
107 Malsiner Manuela Włochy 118.5 Lillehammer 2017
108 Maruyama Nozomi Japonia 136.0 Willingen 2023
109 Mattel Coline Francja 124.0 Oslo 2013
110 Maurer Nicole Kanada 126.5 Engelberg 2023
111 Mazi Pia Słowenia 101.0 Brotterode 2019
112 Mesikova Tamara Słowacja 110.0 Wisła 2022
113 Midtskogen Ingvild Synnoeve Norwegia 112.5 Oslo 2023
114 Midtsundstad Nora Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
115 Mikova Lucie Czechy 114.0 Courchevel 2013
116 Mitu-Cosca Alessia Rumunia 106.0 Planica 2023
117 Miyajima Ringo Japonia 127.0 Klingenthal 2022
118 Moharitsch Vanessa Austria 104.5 Brotterode 2021
119 Morat Lucile Francja 124.0 Courchevel 2018
120 Mork Anniken Norwegia 106.0 Trondheim 2015
121 Muehlbacher Julia Austria 123.0 Planica 2023
122 Nadymova Stefaniya Rosja 107.5 Czajkowski 2018
123 Nakayama Nagomi Japonia 114.0 Klingenthal 2022
124 Ni Xiaotong Chiny 109.0 Klingenthal 2021
125 Norstedt Astrid Szwecja 108.0 Brotterode 2021
126 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
127 Opseth Silje Norwegia 211.0 Vikersund 2023
128 Pagnier Josephine Francja 156.0 Vikersund 2023
129 Park Guylim Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
130 Peng Qingyue Chiny 121.0 Czajkowski 2021
131 Pinkelnig Eva Austria 191.0 Vikersund 2023
132 Pirnovar Katarina Słowenia 119.0 Lahti 2023
133 Pozun Katja Słowenia 131.0 Oslo 2016
134 Pretorius Alexandra Kanada 119.5 Oslo 2013
135 Prevc Nika Słowenia 146.0 Willingen 2024
136 Prokopeva Kristina Rosja 124.0 Czajkowski 2021
137 Ptackova Stepanka Czechy 110.0 Courchevel 2018
138 Pustkova Vladena Czechy 108.0 Courchevel 2013
139 Pylypchuk Tetiana Ukraina 101.5 Wisła 2022
140 Rajda Kinga Polska 134.0 Planica 2019
141 Rautionaho Jenny Finlandia 176.0 Vikersund 2023
142 Reisch Agnes Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
143 Repinc Zupancic Nejka Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
144 Ringquist Abby USA 108.5 Oslo 2013
145 Roestad Karoline Norwegia 113.0 Oslo 2022
146 Rogelj Spela Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
147 Roider Cornelia Austria 103.0 Vikersund 2010
148 Runggaldier Elena Włochy 146.0 Klingenthal 2010
149 Rupprecht Anna Niemcy 173.0 Vikersund 2023
150 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
151 Sakurai Riko Japonia 118.0 Czajkowski 2021
152 Sankey Logan USA 106.0 Klingenthal 2021
153 Sato Yuzuki Japonia 113.0 Sapporo 2024
154 Sawaya Natsuka Japonia 120.5 Zakopane 2020
155 Schmid Katharina Niemcy 198.5 Vikersund 2023
156 Schnurr Magdalena Niemcy 100.5 Liberec 2008
157 Sderzhikova Valentina Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
158 Seifriedsberger Jacqueline Austria 146.5 Willingen 2024
159 Sepandj Jasmine Kanada 106.5 Park City 2014
160 Seto Yuka Japonia 136.0 Willingen 2023
161 Seyfarth Juliane Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
162 Shao Birun Chiny 102.0 Czajkowski 2021
163 Shigeno Misaki Japonia 123.5 Oslo 2013
164 Shishkina Veronika Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
165 Shpyneva Anna Rosja 127.0 Klingenthal 2019
166 Sidlova Viktoria Słowacja 72.0 Predazzo 2018
167 Sieff Annika Włochy 127.5 Engelberg 2023
168 Skatvedt Karoline Bjerke Norwegia 108.5 Brotterode 2020
169 Skele Sarlote Łotwa 85.0 Predazzo 2013
170 Smeby Henriette Norwegia 101.5 Oslo 2005
171 Sorschag Sophie Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
172 Sprakehaug Silje Norwegia 101.0 Vikersund 2010
173 Strate Abigail Kanada 188.0 Vikersund 2023
174 Straub Ramona Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
175 Stroem Anna Odine Norwegia 193.5 Vikersund 2023
176 Subbotina Anastasiia Rosja 106.5 Czajkowski 2021
177 Takanashi Sara Japonia 145.0 Willingen 2024
178 Takeda Ayuka Japonia 105.0 Planica 2014
179 Tanaka Atsuko Japonia 130.0 Courchevel 2013
180 Tepes Anja Słowenia 114.5 Oslo 2013
181 Tikhonova Sofia Rosja 134.0 Czajkowski 2021
182 Torazza Emely Szwajcaria 116.5 Klingenthal 2023
183 Toropchenova Diana Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
184 Traaserud Heidi Dyhre Norwegia 118.5 Innsbruck 2024
185 Trambitas Andreea Diana Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
186 Twardosz Anna Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
187 Ulrichova Klara Czechy 125.0 Engelberg 2023
188 Urbanija Coz Kaja Słowenia 104.5 Planica 2016
189 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
190 Verbic Silva Słowenia 102.0 Planica 2021
191 Vetrih Nika Słowenia 108.0 Brotterode 2021
192 Vogt Carina Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
193 Voros Virag Węgry 120.0 Planica 2020
194 Vtic Maja Słowenia 131.5 Oslo 2016
195 Vuik Wendy Holandia 107.0 Oslo 2013
196 Wang Liangyao Chiny 114.5 Klingenthal 2021
197 Watase Ayumi Japonia 111.5 Planica 2014
198 Westman Frida Szwecja 133.5 Willingen 2022
199 Wiegele Hannah Austria 131.0 Lillehammer 2023
200 Windmueller Bigna Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
201 Windmueller Sabrina Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
202 Wuerth Svenja Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
203 Yamada Izumi Japonia 106.0 Oslo 2005
204 Yamada Yurina Japonia 102.5 Erzurum 2012
  Yoshizumi Kasai Yoshiko Japonia 102.5 Oslo 2005
206 Zanitzer Martina Włochy 108.5 Innsbruck 2024
207 Zeng Ping Chiny 117.5 Sapporo 2023
  Zepchi Lilou Francja 117.5 Innsbruck 2024
209 Zhou Fangyu Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
210 Zhou Shiyu Chiny 109.5 Sapporo 2024
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 1
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Studio przed konkursem
dzisiaj
16:15
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
16:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
16:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
18:26
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich