Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2023
Najbliższe zawody
29.07.2023
Courchevel HS-135
LGP M ind.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 19.03.2023

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Eder Lisa Austria 125.5 Wisła 2021
2 Ellmauer Katharina Austria 102.0 Vikersund 2022
3 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
4 Keil Katharina Austria 104.0 Courchevel 2013
5 Kothbauer Sophie Austria 102.0 Vilersund 2021
6 Kramer Marita Austria 146.5 Czajkowski 2021
7 Kreuzer Chiara Austria 188.0 Vikersund 2023
8 Moharitsch Vanessa Austria 104.5 Brotterode 2021
9 Muehlbacher Julia Austria 123.0 Planica 2023
10 Pinkelnig Eva Austria 191.0 Vikersund 2023
11 Roider Cornelia Austria 103.0 Vikersund 2010
12 Seifriedsberger Jacqueline Austria 136.0 Czajkowski 2019
13 Sorschag Sophie Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
14 Wiegele Hannah Austria 131.0 Lillehammer 2023
15 Biadrytskaya Yeva Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
16 Bakova Bojidara Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
17 Chang Xinyue Chiny 125.0 Lillehammer 2017
18 Dong Bing Chiny 118.5 Czajkowski 2021
19 Li Qiurong Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
20 Li Xueyao Chiny 117.0 Sapporo 2019
21 Liu Qi Chiny 123.5 Planica 2023
22 Ni Xiaotong Chiny 109.0 Klingenthal 2021
23 Peng Qingyue Chiny 121.0 Czajkowski 2021
24 Shao Birun Chiny 102.0 Czajkowski 2021
25 Wang Liangyao Chiny 114.5 Klingenthal 2021
26 Zeng Ping Chiny 117.5 Sapporo 2023
27 Zhou Fangyu Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
28 Blazkova Barbora Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
29 Dolezelova Michaela Czechy 116.5 Courchevel 2013
30 Indrackova Anezka Czechy 106.5 Planica 2023
31 Indrackova Karolina Czechy 123.5 Czajkowski 2021
32 Mikova Lucie Czechy 114.0 Courchevel 2013
33 Ptackova Stepanka Czechy 110.0 Courchevel 2018
34 Pustkova Vladena Czechy 108.0 Courchevel 2013
35 Ulrichova Klara Czechy 124.5 Wisła 2021
36 Bendi Annemarii Estonia 94.0 Otepaa 2019
37 Kykkänen Julia Finlandia 125.0 Oslo 2016
38 Rautionaho Jenny Finlandia 176.0 Vikersund 2023
39 Avocat Gros Oceane Francja 107.5 Lillehammer 2019
40 Chervet Emma Francja 100.5 Seefeld 2021
41 Clair Julia Francja 131.5 Planica 2014
42 Lemare Lea Francja 127.5 Courchevel 2013
43 Mattel Coline Francja 124.0 Oslo 2013
  Morat Lucile Francja 124.0 Courchevel 2018
45 Pagnier Josephine Francja 156.0 Vikersund 2023
46 Zepchi Lilou Francja 106.5 Seefeld 2022
47 Gobozova Esmeralda Gruzja 66.0 Premanon 2020
48 Vuik Wendy Holandia 107.0 Oslo 2013
49 Ichinohe Kurumi Japonia 111.0 Wisła 2022
50 Igarashi Ayaka Japonia 102.0 Czajkowski 2018
51 Ito Yuki Japonia 200.5 Vikersund 2023
52 Iwabuchi Kaori Japonia 129.0 Wisła 2021
53 Iwasa Haruka Japonia 119.0 Czajkowski 2021
54 Kanai Rieko Japonia 106.0 Vikersund 2009
55 Kobayashi Yuka Japonia 121.0 Sapporo 2023
56 Kubota Machiko Japonia 102.0 Sapporo 2023
57 Maruyama Nozomi Japonia 136.0 Willingen 2023
58 Miyajima Ringo Japonia 127.0 Klingenthal 2022
59 Nakayama Nagomi Japonia 114.0 Klingenthal 2022
60 Sakurai Riko Japonia 118.0 Czajkowski 2021
61 Sato Yuzuki Japonia 107.5 Vikersund 2022
62 Sawaya Natsuka Japonia 120.5 Zakopane 2020
63 Seto Yuka Japonia 136.0 Willingen 2023
64 Shigeno Misaki Japonia 123.5 Oslo 2013
65 Takanashi Sara Japonia 141.5 Willingen 2023
66 Takeda Ayuka Japonia 105.0 Planica 2014
67 Tanaka Atsuko Japonia 130.0 Courchevel 2013
68 Watase Ayumi Japonia 111.5 Planica 2014
69 Yamada Izumi Japonia 106.0 Oslo 2005
70 Yamada Yurina Japonia 102.5 Erzurum 2012
  Yoshizumi Kasai Yoshiko Japonia 102.5 Oslo 2005
72 de Leeuw Nata Kanada 103.5 Liberec 2008
73 Eilers Natalie Kanada 120.0 Lake Placid 2022
74 Henrich Taylor Kanada 127.0 Oslo 2015
75 Loutitt Alexandria Kanada 225.0 Vikersund 2023
76 Maurer Nicole Kanada 117.5 Sapporo 2023
77 Pretorius Alexandra Kanada 119.5 Oslo 2013
78 Sepandj Jasmine Kanada 106.5 Park City 2014
79 Strate Abigail Kanada 188.0 Vikersund 2023
80 Sderzhikova Valentina Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
81 Shishkina Veronika Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
82 Park Guylim Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
83 Skele Sarlote Łotwa 85.0 Predazzo 2013
84 Boehme Lia Niemcy 102.0 Vikersund 2022
85 Faisst Melanie Niemcy 114.0 Oslo 2013
86 Freitag Selina Niemcy 188.0 Vikersund 2023
87 Goebel Michelle Niemcy 107.0 Brotterode 2021
88 Goerlich Luisa Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
89 Graessler Ulrike Niemcy 146.0 Willingen 2010
90 Haefele Anna Niemcy 125.0 Planica 2014
91 Hessler Pauline Niemcy 129.0 Willingen 2023
92 Kiechle Sina Niemcy 112.5 Vikersund 2022
93 Kraus Henriette Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
94 Kuebler Pia Lilian Niemcy 116.0 Brotterode 2020
95 Laue Josephin Niemcy 112.5 Brotterode 2022
96 Reisch Agnes Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
97 Rupprecht Anna Niemcy 173.0 Vikersund 2023
98 Schmid (Althaus) Katharina Niemcy 198.5 Vikersund 2023
99 Schnurr Magdalena Niemcy 100.5 Liberec 2008
100 Seyfarth Juliane Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
101 Straub Ramona Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
102 Vogt Carina Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
103 Wuerth Svenja Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
104 Berger Frida Norwegia 107.0 Brotterode 2021
105 Bjoerseth Thea Minyan Norwegia 135.0 Willingen 2023
106 Braaten Ingebjoerg Saglien Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
107 Enger Gyda Norwegia 124.5 Oslo 2014
108 Hagen Ida Marie Norwegia 103.5 Oslo 2022
109 Hansen Gyda Westvold Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
110 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
111 Kvandal Eirin Maria Norwegia 136.5 Titisee-Neustadt 2021
112 Lundby Maren Norwegia 216.5 Vikersund 2023
113 Midtskogen Ingvild Synnoeve Norwegia 112.5 Oslo 2023
114 Midtsundstad Nora Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
115 Mork Anniken Norwegia 106.0 Trondheim 2015
116 Opseth Silje Norwegia 211.0 Vikersund 2023
117 Roestad Karoline Norwegia 113.0 Oslo 2022
118 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
119 Skatvedt Karoline Bjerke Norwegia 108.5 Brotterode 2020
120 Smeby Henriette Norwegia 101.5 Oslo 2005
121 Sprakehaug Silje Norwegia 101.0 Vikersund 2010
122 Stroem Anna Odine Norwegia 193.5 Vikersund 2023
123 Traaserud Heidi Dyhre Norwegia 101.5 Oslo 2022
124 Bełtowska Pola Polska 99.0 Vikersund 2022
125 Cieślar Paulina Polska 101.5 Vikersund 2022
126 Karpiel Kamila Polska 121.0 Lillehammer 2019
127 Konderla Nicole Polska 122.0 Klingenthal 2022
128 Rajda Kinga Polska 134.0 Planica 2019
129 Twardosz Anna Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
130 Avvakumova Irina Rosja 134.0 Lillehammer 2017
131 Barannikova Anastasiya Rosja 115.0 Oslo 2018
132 Barantceva Aleksandra Rosja 125.0 Czajkowski 2018
133 Borodina Alina Rosja 101.0 Brotterode 2021
134 Grushina Daria Rosja 106.0 Courchevel 2013
135 Iakovleva Lidiia Rosja 129.0 Lillehammer 2018
136 Iakovleva Mariia Rosja 111.0 Czajkowski 2018
137 Kablukova Ksenia Rosja 113.5 Lillehammer 2018
138 Kustova Alexandra Rosja 150.0 Willingen 2022
139 Makhinia Irma Rosja 125.5 Sapporo 2020
140 Nadymova Stefaniya Rosja 107.5 Czajkowski 2018
141 Prokopeva Kristina Rosja 124.0 Czajkowski 2021
142 Shpyneva Anna Rosja 127.0 Klingenthal 2019
143 Subbotina Anastasiia Rosja 106.5 Czajkowski 2021
144 Tikhonova Sofia Rosja 134.0 Czajkowski 2021
145 Toropchenova Diana Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
146 Haralambie Daniela Vasilica Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
147 Mitu-Cosca Alessia Rumunia 106.0 Planica 2023
148 Trambitas Andreea Diana Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
149 Mesikova Tamara Słowacja 110.0 Wisła 2022
150 Sidlova Viktoria Słowacja 72.0 Predazzo 2018
151 Bodlaj Taja Słowenia 120.0 Wisła 2022
152 Bogataj Ursa Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
153 Brecl Jerneja Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
154 Klinec Ema Słowenia 226.0 Vikersund 2023
155 Komar Katra Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
156 Kosnjek Ajda Słowenia 103.0 Seefeld 2022
157 Kriznar Nika Słowenia 193.5 Vikersund 2023
158 Logar Eva Słowenia 127.5 Courchevel 2013
159 Logar Lara Słowenia 100.0 Brotterode 2020
160 Mazi Pia Słowenia 101.0 Brotterode 2019
161 Pirnovar Katarina Słowenia 100.0 Seefeld 2022
162 Pozun Katja Słowenia 131.0 Oslo 2016
163 Prevc Nika Słowenia 124.5 Planica 2023
164 Repinc Zupancic Nejka Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
165 Rogelj Spela Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
166 Tepes Anja Słowenia 114.5 Oslo 2013
167 Urbanija Coz Kaja Słowenia 104.5 Planica 2016
168 Verbic Silva Słowenia 102.0 Planica 2021
169 Vetrih Nika Słowenia 108.0 Brotterode 2021
170 Vtic Maja Słowenia 131.5 Oslo 2016
171 Arnet Sina Szwajcaria 114.0 Oslo 2023
172 Kindlimann Rea Szwajcaria 102.0 Einsiedeln 2021
173 Torazza Emely Szwajcaria 116.0 Planica 2023
174 Windmueller Bigna Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
175 Windmueller Sabrina Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
176 Norstedt Astrid Szwecja 108.0 Brotterode 2021
177 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
178 Westman Frida Szwecja 133.5 Willingen 2022
179 Droniak Khrystyna Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
180 Pylypchuk Tetiana Ukraina 101.5 Wisła 2022
181 Belshaw Annika USA 123.0 Lillehammer 2022
182 Englund Nita USA 124.0 Oberstdorf 2017
183 Geraghty-Moats Tara USA 125.0 Oslo 2016
184 Hendrickson Sarah USA 136.0 Courchevel 2013
185 Hoffmann Anna USA 108.5 Planica 2023
186 Jerome Jessica USA 124.0 Planica 2014
187 Johnson Alissa USA 114.5 Oslo 2013
188 Johnson Josie USA 103.5 Planica 2023
189 Jones Paige USA 115.5 Lillehammer 2022
190 Lussi Nina USA 107.5 Lillehammer 2019
191 Macuga Samantha USA 109.0 Planica 2023
192 Ringquist Abby USA 108.5 Oslo 2013
193 Sankey Logan USA 106.0 Klingenthal 2021
194 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
195 Voros Virag Węgry 120.0 Planica 2020
196 Cooper Manon Wielka Brytania 96.0 - -
197 D Agostina Roberta Włochy 111.0 Courchevel 2013
198 Demetz Lisa Włochy 110.0 Brotterode 2011
199 Insam Evelyn Włochy 130.0 Oslo 2016
200 Malsiner Jessica Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
201 Malsiner Lara Włochy 132.0 Lillehammer 2019
202 Malsiner Manuela Włochy 118.5 Lillehammer 2017
203 Runggaldier Elena Włochy 146.0 Klingenthal 2010
204 Zanitzer Martina Włochy 101.5 Einsiedeln 2021
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich