Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiejś zawodniczki, której nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 18.03.2024

Rekordy życiowe
zawodniczka kraj odległość miejsce rok
1 Manon Cooper Wielka Brytania 96.0 - -
2 Lisa Demetz Włochy 110.0 Brotterode 2011
3 Pia Mazi Słowenia 101.0 Brotterode 2019
4 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 108.5 Brotterode 2020
5 Lara Logar Słowenia 100.0 Brotterode 2020
6 Astrid Norstedt Szwecja 108.0 Brotterode 2021
  Nika Vetrih Słowenia 108.0 Brotterode 2021
8 Frida Berger Norwegia 107.0 Brotterode 2021
  Michelle Goebel Niemcy 107.0 Brotterode 2021
10 Vanessa Moharitsch Austria 104.5 Brotterode 2021
11 Alina Borodina Rosja 101.0 Brotterode 2021
12 Josephin Laue Niemcy 112.5 Brotterode 2022
13 Sarah Hendrickson USA 136.0 Courchevel 2013
14 Atsuko Tanaka Japonia 130.0 Courchevel 2013
15 Eva Logar Słowenia 127.5 Courchevel 2013
  Lea Lemare Francja 127.5 Courchevel 2013
17 Michaela Dolezelova Czechy 116.5 Courchevel 2013
18 Lucie Mikova Czechy 114.0 Courchevel 2013
19 Roberta D Agostina Włochy 111.0 Courchevel 2013
20 Vladena Pustkova Czechy 108.0 Courchevel 2013
21 Daria Grushina Rosja 106.0 Courchevel 2013
22 Katharina Keil Austria 104.0 Courchevel 2013
23 Lucile Morat Francja 124.0 Courchevel 2018
24 Stepanka Ptackova Czechy 110.0 Courchevel 2018
25 Jerneja Brecl Słowenia 140.0 Czajkowski 2018
26 Aleksandra Barantceva Rosja 125.0 Czajkowski 2018
27 Valentina Sderzhikova Kazachstan 120.5 Czajkowski 2018
28 Mariia Iakovleva Rosja 111.0 Czajkowski 2018
29 Stefaniya Nadymova Rosja 107.5 Czajkowski 2018
30 Ayaka Igarashi Japonia 102.0 Czajkowski 2018
31 Juliane Seyfarth Niemcy 141.0 Czajkowski 2019
32 Ursa Bogataj Słowenia 138.0 Czajkowski 2020
33 Marita Kramer Austria 146.5 Czajkowski 2021
34 Sofia Tikhonova Rosja 134.0 Czajkowski 2021
35 Kristina Prokopeva Rosja 124.0 Czajkowski 2021
36 Qingyue Peng Chiny 121.0 Czajkowski 2021
37 Haruka Iwasa Japonia 119.0 Czajkowski 2021
38 Bing Dong Chiny 118.5 Czajkowski 2021
39 Riko Sakurai Japonia 118.0 Czajkowski 2021
40 Veronika Shishkina Kazachstan 116.0 Czajkowski 2021
41 Anastasiia Subbotina Rosja 106.5 Czajkowski 2021
42 Birun Shao Chiny 102.0 Czajkowski 2021
43 Bojidara Bakova Bułgaria 47.5 Czajkowski 2022
44 Yeva Biadrytskaya Białoruś 57.0 Czajkowski 2023
45 Qiurong Li Chiny 103.0 Einsiedeln 2021
46 Julia Kykkänen Finlandia 134.5 Engelberg 2023
47 Annika Sieff Włochy 127.5 Engelberg 2023
48 Nicole Maurer Kanada 126.5 Engelberg 2023
49 Klara Ulrichova Czechy 125.0 Engelberg 2023
50 Karolina Indrackova Czechy 124.0 Engelberg 2023
51 Paige Jones USA 122.5 Engelberg 2023
52 Taja Bodlaj Słowenia 122.0 Engelberg 2023
53 Ajda Kosnjek Słowenia 121.0 Engelberg 2023
54 Yurina Yamada Japonia 102.5 Erzurum 2012
55 Alvine Holz Niemcy 116.5 Garmisch-Partenkirchen 2023
56 Emma Chervet Francja 116.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
57 Pola Bełtowska Polska 111.0 Garmisch-Partenkirchen 2023
58 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 115.0 Innsbruck 2022
59 Anezka Indrackova Czechy 121.0 Innsbruck 2024
60 Veronika Jencova Czechy 119.0 Innsbruck 2024
61 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 118.5 Innsbruck 2024
62 Lilou Zepchi Francja 117.5 Innsbruck 2024
63 Martina Zanitzer Włochy 108.5 Innsbruck 2024
64 Paulina Cieślar Polska 103.0 Innsbruck 2024
65 Elena Runggaldier Włochy 146.0 Klingenthal 2010
66 Andreea Diana Trambitas Rumunia 105.0 Klingenthal 2018
67 Spela Rogelj Słowenia 133.0 Klingenthal 2019
68 Anna Shpyneva Rosja 127.0 Klingenthal 2019
69 Pia Lilian Kuebler Niemcy 118.0 Klingenthal 2020
70 Liangyao Wang Chiny 114.5 Klingenthal 2021
71 Xiaotong Ni Chiny 109.0 Klingenthal 2021
72 Logan Sankey USA 106.0 Klingenthal 2021
73 Ringo Miyajima Japonia 127.0 Klingenthal 2022
74 Nicole Konderla Polska 122.0 Klingenthal 2022
75 Nagomi Nakayama Japonia 114.0 Klingenthal 2022
76 Kurumi Ichinohe Japonia 125.0 Klingenthal 2023
77 Emely Torazza Szwajcaria 116.5 Klingenthal 2023
78 Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
79 Katarina Pirnovar Słowenia 119.0 Lahti 2023
80 Rea Kindlimann Szwajcaria 105.0 Lahti 2023
81 Lia Boehme Niemcy 104.0 Lahti 2023
82 Tina Erzar Słowenia 130.5 Lahti 2024
83 Kjersti Graesli Norwegia 119.5 Lahti 2024
84 Katharina Ellmauer Austria 118.0 Lahti 2024
85 Sofia Mattila Finlandia 111.0 Lahti 2024
86 Natalie Eilers Kanada 120.0 Lake Placid 2022
87 Nata de Leeuw Kanada 103.5 Liberec 2008
88 Magdalena Schnurr Niemcy 100.5 Liberec 2008
89 Carina Vogt Niemcy 137.0 Lillehammer 2017
90 Irina Avvakumova Rosja 134.0 Lillehammer 2017
91 Xinyue Chang Chiny 125.0 Lillehammer 2017
92 Manuela Malsiner Włochy 118.5 Lillehammer 2017
93 Ramona Straub Niemcy 135.0 Lillehammer 2018
94 Lidiia Iakovleva Rosja 129.0 Lillehammer 2018
95 Ksenia Kablukova Rosja 113.5 Lillehammer 2018
96 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 133.5 Lillehammer 2019
97 Lara Malsiner Włochy 132.0 Lillehammer 2019
98 Svenja Wuerth Niemcy 129.0 Lillehammer 2019
99 Katra Komar Słowenia 124.0 Lillehammer 2019
100 Daniela Haralambie Rumunia 123.5 Lillehammer 2019
101 Kamila Karpiel Polska 121.0 Lillehammer 2019
102 Oceane Avocat Gros Francja 107.5 Lillehammer 2019
  Nina Lussi USA 107.5 Lillehammer 2019
104 Guylim Park Korea Pd. 107.0 Lillehammer 2019
105 Agnes Reisch Niemcy 128.0 Lillehammer 2022
106 Luisa Goerlich Niemcy 127.0 Lillehammer 2022
107 Nora Midtsundstad Norwegia 121.5 Lillehammer 2022
108 Hannah Wiegele Austria 131.0 Lillehammer 2023
109 Bigna Windmueller Szwajcaria 133.0 Oberstdorf 2008
110 Nita Englund USA 124.0 Oberstdorf 2017
111 Barbora Blazkova Czechy 110.0 Oberstdorf 2017
112 Fangyu Zhou Chiny 102.0 Oberwiesenthal 2020
113 Izumi Yamada Japonia 106.0 Oslo 2005
114 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 102.5 Oslo 2005
115 Henriette Smeby Norwegia 101.5 Oslo 2005
116 Coline Mattel Francja 124.0 Oslo 2013
117 Misaki Shigeno Japonia 123.5 Oslo 2013
118 Alexandra Pretorius Kanada 119.5 Oslo 2013
119 Alissa Johnson USA 114.5 Oslo 2013
  Anja Tepes Słowenia 114.5 Oslo 2013
121 Melanie Faisst Niemcy 114.0 Oslo 2013
122 Abby Ringquist USA 108.5 Oslo 2013
123 Wendy Vuik Holandia 107.0 Oslo 2013
124 Gyda Enger Norwegia 124.5 Oslo 2014
125 Taylor Henrich Kanada 127.0 Oslo 2015
126 Maja Vtic Słowenia 131.5 Oslo 2016
127 Katja Pozun Słowenia 131.0 Oslo 2016
128 Evelyn Insam Włochy 130.0 Oslo 2016
129 Tara Geraghty-Moats USA 125.0 Oslo 2016
130 Anastasiya Barannikova Rosja 115.0 Oslo 2018
131 Karoline Roestad Norwegia 113.0 Oslo 2022
132 Ida Marie Hagen Norwegia 103.5 Oslo 2022
133 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 112.5 Oslo 2023
134 Annemarii Bendi Estonia 94.0 Otepaa 2019
135 Jasmine Sepandj Kanada 106.5 Park City 2014
136 Julia Clair Francja 131.5 Planica 2014
137 Anna Haefele Niemcy 125.0 Planica 2014
138 Jessica Jerome USA 124.0 Planica 2014
139 Ayumi Watase Japonia 111.5 Planica 2014
140 Ayuka Takeda Japonia 105.0 Planica 2014
141 Kaja Urbanija Coz Słowenia 104.5 Planica 2016
142 Kinga Rajda Polska 134.0 Planica 2019
143 Virag Voros Węgry 120.0 Planica 2020
144 Silva Verbic Słowenia 102.0 Planica 2021
145 Qi Liu Chiny 123.5 Planica 2023
146 Julia Muehlbacher Austria 123.0 Planica 2023
147 Josie Johnson USA 113.5 Planica 2023
148 Samantha Macuga USA 109.0 Planica 2023
149 Anna Hoffmann USA 108.5 Planica 2023
150 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 106.0 Planica 2023
151 Sarlote Skele Łotwa 85.0 Predazzo 2013
152 Viktoria Sidlova Słowacja 72.0 Predazzo 2018
153 Esmeralda Gobozova Gruzja 66.0 Premanon 2020
154 Xueyao Li Chiny 117.0 Sapporo 2019
155 Irma Makhinia Rosja 125.5 Sapporo 2020
156 Yuka Kobayashi Japonia 121.0 Sapporo 2023
157 Ping Zeng Chiny 117.5 Sapporo 2023
158 Machiko Kubota Japonia 102.0 Sapporo 2023
159 Annika Belshaw USA 125.0 Sapporo 2024
160 Riko Iwasaki Japonia 119.0 Sapporo 2024
161 Yuzuki Sato Japonia 113.0 Sapporo 2024
162 Shiyu Zhou Chiny 109.5 Sapporo 2024
163 Henriette Kraus Niemcy 104.5 Szczyrk 2016
164 Khrystyna Droniak Ukraina 79.0 Szczyrk 2018
165 Gyda Westvold Hansen Norwegia 101.0 Szczyrk 2019
166 Sophie Sorschag Austria 133.5 Titisee-Neustadt 2021
167 Anna Twardosz Polska 120.5 Titisee-Neustadt 2021
168 Jessica Malsiner Włochy 125.0 Titisee-Neustadt 2022
169 Anniken Mork Norwegia 106.0 Trondheim 2015
170 Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
  Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
172 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
173 Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
174 Rieko Kanai Japonia 106.0 Vikersund 2009
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 106.0 Vikersund 2009
176 Cornelia Roider Austria 103.0 Vikersund 2010
177 Silje Sprakehaug Norwegia 101.0 Vikersund 2010
178 Sina Kiechle Niemcy 112.5 Vikersund 2022
179 Ema Klinec Słowenia 226.0 Vikersund 2023
180 Alexandria Loutitt Kanada 225.0 Vikersund 2023
181 Maren Lundby Norwegia 216.5 Vikersund 2023
182 Yuki Ito Japonia 200.5 Vikersund 2023
183 Katharina Schmid Niemcy 198.5 Vikersund 2023
184 Nika Kriznar Słowenia 193.5 Vikersund 2023
  Anna Odine Stroem Norwegia 193.5 Vikersund 2023
186 Chiara Kreuzer Austria 188.0 Vikersund 2023
  Selina Freitag Niemcy 188.0 Vikersund 2023
  Abigail Strate Kanada 188.0 Vikersund 2023
189 Jenny Rautionaho Finlandia 176.0 Vikersund 2023
190 Anna Rupprecht Niemcy 173.0 Vikersund 2023
191 Silje Opseth Norwegia 230.5 Vikersund 2024
192 Eirin Maria Kvandal Norwegia 212.0 Vikersund 2024
193 Lisa Eder Austria 198.0 Vikersund 2024
194 Eva Pinkelnig Austria 197.5 Vikersund 2024
195 Jacqueline Seifriedsberger Austria 191.5 Vikersund 2024
196 Nika Prevc Słowenia 190.5 Vikersund 2024
197 Sara Takanashi Japonia 188.0 Vikersund 2024
198 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 185.0 Vikersund 2024
199 Josephine Pagnier Francja 181.0 Vikersund 2024
200 Nozomi Maruyama Japonia 176.0 Vikersund 2024
201 Sophie Kothbauer Austria 102.0 Vilersund 2021
202 Ulrike Graessler Niemcy 146.0 Willingen 2010
203 Alexandra Kustova Rosja 150.0 Willingen 2022
204 Frida Westman Szwecja 133.5 Willingen 2022
205 Yuka Seto Japonia 136.0 Willingen 2023
206 Pauline Hessler Niemcy 129.0 Willingen 2023
  Kaori Iwabuchi Japonia 129.0 Wisła 2021
208 Tamara Mesikova Słowacja 110.0 Wisła 2022
209 Tetiana Pylypchuk Ukraina 101.5 Wisła 2022
210 Natsuka Sawaya Japonia 120.5 Zakopane 2020
211 Sina Arnet Szwajcaria 116.5 Zakopane 2023
212 Diana Toropchenova Rosja 101.5 Zhangjiakou 2021
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich
Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Rekordy życiowe skoczkiń narciarskich

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich