Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134
Klasyfikacja zawodów dzieci
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 710  
2 Bartłomiej Kłusek Polska 496 -214
3 Tomasz Byrt Polska 427 -283
4 Grzegorz Miętus Polska 406 -304
5 Kamil Byrt Polska 378 -332
6 Andrzej G±sienica Polska 352 -358
7 Aleksander Zniszczoł Polska 313 -397
8 Rafał Polinkiewicz Polska 249 -461
9 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 246 -464
10 Damian Żyła Polska 209 -501
11 Piotr Lassak Polska 167 -543
12 Sebastian Szczypka Polska 161 -549
13 Jakub Wolny Polska 160 -550
14 Jakub Przybyła Polska 144 -566
15 Krzysztof Biegun Polska 132 -578
16 Krzysztof Leja Polska 112 -598
17 Andrzej Gruszka Polska 110 -600
18 Piotr Mojżesz Polska 108 -602
19 Jan Kłoda Polska 105 -605
20 Michał Podżorski Polska 101 -609
21 Paweł Murzyn Polska 90 -620
22 Szymon Szostok Polska 73 -637
23 Kornel Makarewicz Polska 72 -638
24 Kamil Nowobilski Polska 68 -642
25 Krystian Karpiel Polska 62 -648
26 Konrad Janota Polska 60 -650
27 Jakub Siewruk Polska 46 -664
28 Kornel Dobija Polska 35 -675
29 Wojciech Marusarz Polska 28 -682
30 Michał Majtyka Polska 27 -683
31 Marcin Orawiec Polska 22 -688
  Krystian Staszek Polska 22 -688
33 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 18 -692
34 Łukasz Walkosz Polska 12 -698
35 Marek Faruga Polska 11 -699
36 Marcin Szota Polska 9 -701
37 Paweł Winiarski Polska 8 -702
  Mateusz Kojzar Polska 8 -702
39 Michał Suchy Polska 4 -706
40 Szymon Trzebunik Polska 1 -709
  Józef Folfas Polska 1 -709

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-33
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów młodzików
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Słowiok Polska 565  
2 Mateusz Kukuczka Polska 560 -5
3 Maciej Kot Polska 545 -20
4 Mateusz Cie¶lar Polska 510 -55
5 Kamil Walu¶ Polska 347 -218
6 Andrzej Zapotoczny Polska 305 -260
7 Kamil Skrobot Polska 302 -263
8 Krzysztof Miętus Polska 268 -297
9 Adam Cie¶lar Polska 261 -304
10 Jan Ziobro Polska 193 -372
11 Wojciech Dudek Polska 152 -413
12 Piotr Szczepaniak Polska 136 -429
13 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 133 -432
14 Klemens Krzeptowski Polska 127 -438
15 Mateusz Bujok Polska 121 -444
16 Tomasz Gut Polska 117 -448
17 Michał Pyclik Polska 114 -451
18 Dawid Macura Polska 96 -469
  Michał Siewruk Polska 96 -469
20 Patryk Pokorski Polska 88 -477
21 Aleksander Cie¶lar Polska 84 -481
22 Piotr Wójcik Polska 79 -486
23 Andrzej Szlembarski Polska 66 -499
24 Artur Kukuła Polska 61 -504
25 Jakub Cyrwus Polska 59 -506
26 Michał Pawlus Polska 56 -509
27 Dawid Kanik Polska 55 -510
28 Michał Balicki Polska 53 -512
29 Konrad Turczak Polska 47 -518
30 Rafał Kocurek Polska 40 -525
31 Kamil Stec Polska 38 -527
32 David Ripper Czechy 14 -551
  Kamil Baczyński Polska 14 -551
  Krzysztof Nycz Polska 14 -551
35 Szczepan Kupczak Polska 8 -557
  Mateusz Mniszak Polska 8 -557
37 Andrzej Szalabarski Polska 6 -559
38 Waldemar Krawczyk Polska 5 -560
39 Jakub Stec Polska 3 -562
  Andrzej Bukowski Polska 3 -562
41 Łukasz Burian Polska 2 -563
42 Adam Bryja Polska 1 -564

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-51
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Kukuczka (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-50
Zwycięzca: Kamil Walu¶ (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Klasyfikacja zawodów juniorów młodszych
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Broda Polska 740  
2 Jarosław Poloczek Polska 580 -160
3 Jakub Kot Polska 508 -232
4 Piotr Byrt Polska 475 -265
5 Dawid Kubacki Polska 326 -414
6 Artur Heczko Polska 299 -441
7 Dariusz Podżorny Polska 272 -468
8 Andrzej Kos Polska 259 -481
9 Andrzej Zarycki Polska 217 -523
10 Damian Demitraszek Polska 180 -560
11 Kamil Kowal Polska 176 -564
  Kacper Skrobot Polska 176 -564
13 Mariusz Kawulok Polska 170 -570
14 Bartłomiej Murańka Polska 124 -616
15 Marcin Kulig Polska 120 -620
16 Józef Jasionek Polska 112 -628
17 Kamil Czerwinka Polska 102 -638
18 Mariusz Kotrys Polska 94 -646
19 Bartłomiej Czernik Polska 83 -657
20 Michał Tarnawa Polska 81 -659
21 Bartłomiej Tomaszkiewicz Polska 75 -665
22 Artur Bandyk Polska 67 -673
23 Andrzej Staszel Polska 62 -678
24 Andrzej Dziedzic Polska 61 -679
25 Robert Miętus Polska 54 -686
26 Krzysztof Pawlusiak Polska 53 -687
27 Michał Chabowski Polska 48 -692
28 Michał Barabach Polska 45 -695
29 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 28 -712
30 Paweł Gerlach Polska 23 -717
31 Tomasz Mogilany Polska 20 -720
32 Grzegorz Gęza Polska 18 -722
33 Dariusz Sokół Polska 15 -725
34 Robert Tarnawa Polska 14 -726
35 Damian Dymitraszek Polska 12 -728
36 Jakub Stanisz Polska 11 -729
37 Tomasz Stępiński Polska 9 -731
38 Grzegorz Jakieła Polska 5 -735
39 Paweł Łozyński Polska 3 -737
40 Kamil Bafia Polska 2 -738
  Paweł Demkowski Polska 2 -738

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Jarosław Poloczek (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-51
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-50
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
¶ledĽ skoki na żywo - P¦ Niżny Tagił »                         ¶ledĽ skoki na żywo - P¦ kobiet Lillehammer »                         zapowiedĽ konkursu P¦ w Niżnym Tagile »                        
ukryj »