Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
22.01.2005 - Zagórz (Polska) K-20
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomasz Byrt Polska 23.5 23.0 253.7
2 Bartłomiej Kłusek Polska 23.5 23.0 252.2
3 Andrzej G±sienica Polska 22.5 21.5 241.2
4 Klemens Murańka Polska 23.0 22.0 238.5
5 Kamil Byrt Polska 21.5 21.5 236.4
6 Aleksander Zniszczoł Polska 22.0 22.5 233.6
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 22.0 21.0 233.4
8 Piotr Lassak Polska 22.5 21.5 232.2
9 Krzysztof Biegun Polska 22.0 21.5 228.8
10 Rafał Polinkiewicz Polska 21.5 20.5 226.6
11 Jakub Przybyła Polska 22.0 20.5 226.5
12 Jan Kłoda Polska 21.5 20.5 225.1
13 Jakub Wolny Polska 21.5 20.5 224.6
14 Damian Żyła Polska 21.5 21.0 224.0
15 Sebastian Szczypka Polska 21.0 20.0 222.8
16 Szymon Szostok Polska 20.5 19.5 218.5
17 Grzegorz Miętus Polska 22.5 18.0 217.4
18 Krystian Karpiel Polska 20.5 19.5 215.0
19 Kamil Nowobilski Polska 20.5 20.0 213.4
20 Marcin Orawiec Polska 20.5 20.5 210.8
21 Konrad Janota Polska 20.0 20.0 209.5
22 Andrzej Gruszka Polska 21.0 18.0 205.7
23 Paweł Winiarski Polska 20.0 19.5 205.6
24 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 20.5 18.5 203.2
  Kornel Dobija Polska 20.0 19.0 203.2
26 Jakub Siewruk Polska 19.5 19.0 202.8
27 Michał Podżorski Polska 20.5 17.5 201.9
28 Wojciech Marusarz Polska 20.5 20.5 200.8
29 Łukasz Walkosz Polska 19.5 19.0 199.3
30 Michał Suchy Polska 19.0 18.5 196.0
31 Krzysztof Leja Polska 21.0 19.5 195.9
32 Piotr Mojżesz Polska 18.5 18.0 193.7
33 Mateusz Kojzar Polska 17.5 18.0 183.9
34 Antoni Ogórek Polska 18.5 17.5 178.8
35 Marek Rzepka Polska 17.5 16.5 168.2
36 Jan Łowisz Polska 17.0 16.5 165.8
37 Stanisław Staszel Polska 17.0 16.0 164.4
38 Łukasz Gil Polska 17.5 15.5 161.4
39 Szymon Trzebunik Polska 16.0 16.0 159.1
40 Paweł Szafran Polska 17.0 14.5 154.2
  Kamil Gałysa Polska 16.5 15.0 154.2
42 Andrzej Stękała Polska 15.5 16.0 153.2
43 Łukasz Para Polska 16.0 15.0 149.3
44 Łukasz Dziadkowiec Polska 16.0 15.5 148.2
45 Paweł Burian Polska 15.0 15.0 142.0
46 Damian Dudek Polska 15.5 13.0 138.8
47 Mirosław Wnuk Polska 14.5 15.5 137.5
48 Michał Buńda Polska 15.5 14.0 129.1
49 Łukasz Wróbel Polska 15.5 15.5 128.3
50 Rafał Michalak Polska 15.0 13.0 113.9
51 Denis Białkowski Polska 14.5 14.0 113.8
52 Piotr D±browski Polska 13.0 11.5 113.6

« Lotos Cup 2005 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2005

Lotos Cup 2005

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich