TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
04.03.2005 - Szczyrk (Polska) K-50
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Artur Broda Polska 51.5 52.0 235.4
2 Jarosław Poloczek Polska 50.5 50.5 228.4
3 Jakub Kot Polska 49.5 50.0 224.3
4 Piotr Byrt Polska 50.0 50.0 224.0
5 Artur Heczko Polska 50.5 47.5 214.7
6 Andrzej Kos Polska 48.0 48.5 213.6
7 Andrzej Zarycki Polska 48.5 47.0 211.2
8 Dawid Kubacki Polska 48.5 46.5 209.5
9 Mariusz Kawulok Polska 45.5 47.0 199.5
10 Damian Demitraszek Polska 44.0 48.0 198.8
11 Kamil Kowal Polska 44.5 44.5 193.1
12 Bartłomiej Czernik Polska 44.5 44.5 181.6
13 Dariusz Podżorny Polska 44.5 41.5 178.9
14 Kamil Czerwinka Polska 41.5 44.0 177.2
15 Kacper Skrobot Polska 42.5 42.0 176.3
16 Mariusz Kotrys Polska 42.5 43.5 173.9
17 Michał Tarnawa Polska 41.0 42.0 170.7
18 Marcin Kulig Polska 41.0 42.5 170.4
19 Andrzej Staszel Polska 41.0 42.0 164.2
20 Bartłomiej Murańka Polska 41.0 42.0 162.2
21 Michał Chabowski Polska 39.5 42.0 162.1
22 Józef Jasionek Polska 41.0 40.5 161.1
23 Artur Bandyk Polska 41.0 40.5 159.6
24 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 38.5 41.5 159.0
25 Robert Miętus Polska 40.5 40.0 158.7
26 Bartłomiej Tomaszkiewicz Polska 39.0 40.0 155.1
27 Michał Barabach Polska 37.5 38.0 147.7
28 Krzysztof Pawlusiak Polska 38.0 38.0 144.9
29 Andrzej Dziedzic Polska 37.0 38.0 141.0

« Lotos Cup 2005 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2005

Lotos Cup 2005

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »