Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja zawodów dzieci
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Aleksander Zniszczoł Polska 720  
2 Klemens Murańka Polska 700 -20
3 Kamil Byrt Polska 452 -268
4 Damian Żyła Polska 357 -363
5 Krzysztof Leja Polska 348 -372
6 Piotr Mojżesz Polska 336 -384
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 317 -403
8 Jakub Wolny Polska 255 -465
9 Kamil Nowobilski Polska 250 -470
10 Konrad Janota Polska 219 -501
11 Szymon Szostok Polska 181 -539
12 Jakub Przybyła Polska 174 -546
13 Marcin Dziadoń Polska 137 -583
14 Mateusz Kojzar Polska 135 -585
15 Marcin Miętus Polska 126 -594
16 Wojciech F±ferko Polska 111 -609
17 Paweł Murzyn Polska 82 -638
18 Krystian Karpiel Polska 81 -639
19 Łukasz Podżorski Polska 73 -647
20 Kamil Gałysa Polska 68 -652
21 Kamil Bańczak Polska 66 -654
22 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 58 -662
23 Łukasz Walkosz Polska 57 -663
24 Paweł Burian Polska 56 -664
25 Sebastian Szczypka Polska 53 -667
26 Bogdan Zych Polska 44 -676
27 Mirosław Wnuk Polska 42 -678
28 Łukasz Socała Polska 41 -679
29 Szymon Mniszak Polska 40 -680
30 Dawid Cechmajster Polska 36 -684
31 Stanisław Biela Polska 34 -686
32 Jakub Jasiński Polska 25 -695
33 Paweł Szafran Polska 12 -708
34 Michał Gut-Chowaniec Polska 11 -709
  Dawid Osiński Polska 11 -709
36 Paweł Winiarski Polska 8 -712
37 Krzysztof Murańka Polska 7 -713
38 Janusz Szeliga Polska 6 -714
  Szymon Zoń Polska 6 -714
40 Jan Łowisz Polska 5 -715
41 Łukasz Dziadkowiec Polska 4 -716
42 Gabriel Majcher Polska 3 -717
  Kacper Kupczak Polska 3 -717
44 Łukasz Gil Polska 2 -718

Wyniki konkursów
06.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
07.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
20.01.2006 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
21.01.2006 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
26.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-33
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
27.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-33
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
03.02.2006 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
04.02.2006 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Klasyfikacja zawodów młodzików
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Słowiok Polska 760  
2 Tomasz Byrt Polska 660 -100
3 Adam Cie¶lar Polska 500 -260
4 Dawid Kanik Polska 329 -431
5 Artur Kukuła Polska 328 -432
6 Grzegorz Miętus Polska 276 -484
7 Dawid Macura Polska 264 -496
8 Mateusz Bujok Polska 253 -507
9 Piotr Szczepaniak Polska 219 -541
10 Michał Pawlus Polska 215 -545
11 Andrzej Szlembarski Polska 203 -557
12 Konrad Turczak Polska 192 -568
13 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 159 -601
14 Aleksander Cie¶lar Polska 154 -606
15 Bartłomiej Kłusek Polska 132 -628
16 Rafał Kocurek Polska 131 -629
17 Piotr Wójcik Polska 126 -634
18 Wojciech Marusarz Polska 111 -649
19 Adam Bryja Polska 99 -661
20 Michał Podżorski Polska 89 -671
21 Szczepan Kupczak Polska 85 -675
22 Patryk Pokorski Polska 82 -678
23 Andrzej G±sienica Polska 68 -692
24 Kamil Stec Polska 62 -698
25 Jan Kłoda Polska 53 -707
26 Rafał Polinkiewicz Polska 50 -710
27 Piotr Lassak Polska 49 -711
28 Piotr Czyż Polska 26 -734
29 Michał Barabach Polska 18 -742
30 Kornel Makarewicz Polska 16 -744
31 Leszek Gut-Chowaniec Polska 10 -750
32 Michał Słodyczka Polska 9 -751
  Mateusz Mniszak Polska 9 -751
  Adam Szczepaniak Polska 9 -751
35 Jan Zięba Polska 6 -754
  Łukasz Burian Polska 6 -754
37 Tomasz Ponicki Polska 1 -759

Wyniki konkursów
06.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
07.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
20.01.2006 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
21.01.2006 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
26.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-50
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
27.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-50
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
03.02.2006 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
04.02.2006 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Klasyfikacja zawodów juniorów młodszych
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Kot Polska 595  
2 Mateusz Cie¶lar Polska 500 -95
  Mateusz Kukuczka Polska 500 -95
4 Jan Ziobro Polska 457 -138
5 Krzysztof Miętus Polska 317 -278
6 Dawid Kubacki Polska 305 -290
7 Kacper Skrobot Polska 270 -325
8 Kamil Kowal Polska 240 -355
  Andrzej Zapotoczny Polska 240 -355
10 Wojciech Dudek Polska 212 -383
11 Maciej Kot Polska 208 -387
12 Mariusz Kawulok Polska 181 -414
13 Andrzej Staszel Polska 173 -422
14 Artur Bandyk Polska 153 -442
15 Kamil Walu¶ Polska 142 -453
16 Bartłomiej Czernik Polska 130 -465
17 Kamil Skrobot Polska 127 -468
18 Józef Jasionek Polska 126 -469
19 Przemysław Polok Polska 120 -475
20 Michał Pyclik Polska 118 -477
21 Marcin Kulig Polska 88 -507
22 Bartłomiej Murańka Polska 87 -508
23 Damian Demitraszek Polska 69 -526
24 Klemens Krzeptowski Polska 57 -538
25 Tomasz Bandyk Polska 50 -545
26 Marek Jurosz Polska 47 -548
27 Krzysztof Pawlusiak Polska 44 -551
28 Jakub Cyrwus Polska 37 -558
29 Michał Balicki Polska 36 -559
  Tomasz Gut Polska 36 -559
31 Bartłomiej Tomaszkiewicz Polska 25 -570
32 Józef Pabin Polska 17 -578
33 Jakub Ma¶lany Polska 12 -583
34 Waldemar Krawczyk Polska 10 -585
35 Marcel Grall Polska 7 -588
36 Karol Adamus Polska 4 -591
  Tomasz Karolak Polska 4 -591
38 Dariusz Sokół Polska 2 -593
39 Krzysztof Nycz Polska 1 -594

Wyniki konkursów
06.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
07.01.2006 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
20.01.2006 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
21.01.2006 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
26.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-50
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
27.01.2006 Szczyrk Biła Polska K-50
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
03.02.2006 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
04.02.2006 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
65%
Dawid Kubacki
12%
Jakub Wolny
6%
Kamil Stoch
4%
Piotr Żyła
3%
Markus Eisenbichler
2%
inny skoczek
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
2%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich