Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
21.01.2006 - Zagórz (Polska) K-20
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 24.0 24.0 268.4
2 Kamil Byrt Polska 23.5 23.5 261.1
3 Klemens Murańka Polska 23.5 23.5 259.6
4 Piotr Mojżesz Polska 23.0 24.0 259.1
5 Damian Żyła Polska 23.5 23.5 258.6
6 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 23.0 23.5 252.7
7 Kamil Nowobilski Polska 23.0 22.5 250.4
8 Krzysztof Leja Polska 22.5 23.5 250.3
9 Jakub Wolny Polska 22.5 23.0 248.9
  Konrad Janota Polska 22.5 23.0 248.9
11 Jakub Przybyła Polska 22.5 23.0 246.9
12 Krystian Karpiel Polska 22.0 23.0 246.5
13 Marcin Dziadoń Polska 21.5 21.5 236.4
14 Szymon Szostok Polska 21.5 22.0 235.8
15 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 21.0 21.5 229.0
16 Łukasz Podżorski Polska 21.0 21.0 227.6
17 Mateusz Kojzar Polska 21.0 21.0 226.1
18 Marcin Miętus Polska 20.0 21.5 223.7
19 Stanisław Biela Polska 21.0 21.5 223.5
20 Bogdan Zych Polska 21.0 21.0 222.1
21 Paweł Burian Polska 21.0 21.0 221.6
22 Paweł Murzyn Polska 21.0 20.0 220.8
23 Kamil Bańczak Polska 20.5 21.0 220.2
24 Wojciech F±ferko Polska 20.0 20.5 219.9
25 Mirosław Wnuk Polska 20.0 21.0 217.3
26 Szymon Mniszak Polska 20.0 20.5 216.4
27 Kamil Gałysa Polska 20.0 20.5 214.4
28 Dawid Cechmajster Polska 20.0 20.0 213.0
29 Krzysztof Murańka Polska 20.0 20.5 211.9
30 Paweł Winiarski Polska 20.0 20.0 210.5
31 Łukasz Walkosz Polska 20.0 20.0 210.0
  Gabriel Majcher Polska 19.5 20.5 210.0
33 Michał Gut-Chowaniec Polska 20.0 20.0 208.5
34 Damian Dudek Polska 20.0 19.0 204.7
35 Łukasz Socała Polska 18.5 19.5 200.9
36 Janusz Szeliga Polska 19.0 19.5 199.3
37 Jan Łowisz Polska 19.0 19.0 197.9
38 Jakub Jasiński Polska 20.0 22.0 197.6
39 Andrzej Stękała Polska 19.0 18.5 197.5
40 Paweł Słodyczka Polska 18.5 19.0 195.0
41 Paweł Szafran Polska 17.0 20.0 191.1
42 Łukasz Gil Polska 19.0 17.5 188.7
  Krzysztof Dziadoń Polska 18.0 18.5 188.7
  Jakub Jurosz Polska 18.5 18.0 188.7
45 Gabriela Buńda Polska 18.0 17.5 181.4
46 Marcin Budz Polska 17.5 17.0 177.1
47 Dawid Osiński Polska 19.5 19.0 176.3
48 Dawid Zaliński Polska 17.0 17.0 173.7
49 Mateusz Trebunia-Tutka Polska 17.0 17.0 173.2
50 Łukasz Dziadkowiec Polska 20.0 17.5 173.0
51 Kamil Kocanowski Polska 17.0 16.5 172.8
52 Dominik Ma¶lak Polska 17.0 17.0 172.2
53 Bartłomiej Jarz±bek Polska 16.5 16.5 166.9
54 Łukasz Wróbel Polska 18.0 18.0 164.3
55 Paweł Gut Polska 16.0 16.0 161.1
56 Szymon Zoń Polska 17.0 16.0 147.4
57 Tymoteusz Urba¶ Polska 13.5 15.5 145.2
58 Piotr Jarz±bek Polska 14.5 15.0 144.1
59 Tomasz Nędza Polska 14.0 15.5 142.6
60 Maciej Kos Polska 13.5 15.5 141.7
61 Maciej Strzęp Polska 13.0 14.5 132.5
62 Dominik Jurosz Polska 16.5 13.5 124.5
63 Maciej Bubla Polska 11.5 13.5 122.0
64 Filip Pałaszyński Polska 16.0 12.5 115.3
65 Karol Trzebunia Polska 11.0 12.0 108.4

« Lotos Cup 2006 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2006

Lotos Cup 2006

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich