Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2022/2023
29.12.2022 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2023 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2023 13:30 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2023 16:30 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 1191.2  
2 Dawid Kubacki Polska 1158.2 -33.0
3 Anze Lanisek Słowenia 1129.0 -62.2
4 Piotr Żyła Polska 1090.0 -101.2
5 Kamil Stoch Polska 1087.9 -103.3
6 Stefan Kraft Austria 1077.5 -113.7
7 Michael Hayboeck Austria 1068.6 -122.6
8 Daniel Tschofenig Austria 1061.1 -130.1
9 Jan Hoerl Austria 1056.3 -134.9
10 Manuel Fettner Austria 1050.9 -140.3
11 Andreas Wellinger Niemcy 1043.8 -147.4
12 Lovro Kos Słowenia 1032.5 -158.7
13 Philipp Raimund Niemcy 1020.6 -170.6
14 Timi Zajc Słowenia 1019.7 -171.5
15 Johann Andre Forfang Norwegia 1017.9 -173.3
16 Robert Johansson Norwegia 979.9 -211.3
17 Constantin Schmid Niemcy 948.3 -242.9
18 Ryoyu Kobayashi Japonia 879.1 -312.1
19 Peter Prevc Słowenia 861.9 -329.3
20 Philipp Aschenwald Austria 838.0 -353.2
21 Ziga Jelar Słowenia 823.8 -367.4
22 Paweł Wąsek Polska 820.7 -370.5
23 Karl Geiger Niemcy 819.8 -371.4
24 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 797.9 -393.3
25 Marius Lindvik Norwegia 764.1 -427.1
26 Stephan Leyhe Niemcy 712.6 -478.6
27 Daniel Andre Tande Norwegia 705.7 -485.5
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 680.3 -510.9
29 Domen Prevc Słowenia 661.2 -530.0
30 Pius Paschke Niemcy 651.7 -539.5
31 Clemens Leitner Austria 626.7 -564.5
32 Markus Eisenbichler Niemcy 563.8 -627.4
33 Antti Aalto Finlandia 551.2 -640.0
34 Anders Fannemel Norwegia 540.6 -650.6
35 Naoki Nakamura Japonia 534.8 -656.4
36 Vladimir Zografski Bułgaria 516.6 -674.6
37 Artti Aigro Estonia 508.4 -682.8
38 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 430.1 -761.1
39 Vilho Palosaari Finlandia 429.8 -761.4
40 Decker Dean USA 411.3 -779.9
41 Alex Insam Włochy 403.6 -787.6
42 Stefan Hula Polska 380.4 -810.8
43 Danil Vassilyev Kazachstan 320.3 -870.9
44 Roman Koudelka Czechy 317.4 -873.8
45 Erik Belshaw USA 312.0 -879.2
46 Jan Habdas Polska 294.7 -896.5
47 Ren Nikaido Japonia 294.5 -896.7
48 Kevin Maltsev Estonia 286.7 -904.5
49 Clemens Aigner Austria 282.5 -908.7
50 Yukiya Sato Japonia 280.0 -911.2
51 Francesco Cecon Włochy 279.7 -911.5
52 Maximilian Ortner Austria 248.0 -943.2
53 Giovanni Bresadola Włochy 233.8 -957.4
54 Felix Hoffmann Niemcy 227.1 -964.1
55 Junshiro Kobayashi Japonia 184.7 -1006.5
56 Muhammet Ali Bedir Turcja 171.0 -1020.2
57 Niko Kytosaho Finlandia 127.3 -1063.9
58 Francisco Moerth Austria 121.2 -1070.0
59 Martin Hamann Niemcy 105.0 -1086.2
60 Markus Mueller Austria 104.5 -1086.7
61 Luca Roth Niemcy 89.1 -1102.1
62 Keiichi Sato Japonia 79.9 -1111.3
Wyniki konkursów
29.12.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
01.01.2023 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.01.2023 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.01.2023 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich