Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.01.2023 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 139.5 143.5 313.4
2 Anze Lanisek Słowenia 140.5 139.0 305.5
3 Dawid Kubacki Polska 135.5 140.0 303.7
4 Michael Hayboeck Austria 138.5 137.0 297.6
5 Jan Hoerl Austria 135.5 140.5 292.1
6 Kamil Stoch Polska 138.0 134.5 289.9
7 Peter Prevc Słowenia 134.5 139.5 288.6
8 Manuel Fettner Austria 134.5 139.0 285.6
9 Timi Zajc Słowenia 135.5 137.0 285.3
10 Piotr Żyła Polska 133.5 136.0 282.5
  Clemens Aigner Austria 136.5 139.5 282.5
12 Philipp Raimund Niemcy 136.0 135.5 281.5
13 Johann Andre Forfang Norwegia 134.5 137.5 281.1
14 Stefan Kraft Austria 141.0 127.5 281.0
15 Ziga Jelar Słowenia 134.0 135.0 277.7
16 Constantin Schmid Niemcy 133.0 132.5 275.1
17 Ryoyu Kobayashi Japonia 134.5 135.5 273.9
18 Daniel Tschofenig Austria 132.5 131.5 272.6
19 Marius Lindvik Norwegia 134.5 128.0 269.5
20 Andreas Wellinger Niemcy 131.5 130.0 267.4
21 Robert Johansson Norwegia 133.5 130.0 267.3
22 Lovro Kos Słowenia 130.0 133.0 262.9
23 Karl Geiger Niemcy 131.5 126.0 261.3
24 Daniel Andre Tande Norwegia 131.0 126.5 258.9
25 Philipp Aschenwald Austria 132.0 126.5 258.3
26 Clemens Leitner Austria 130.0 127.5 257.0
27 Anders Fannemel Norwegia 128.5 127.0 249.8
28 Maximilian Ortner Austria 127.5 127.5 248.0
29 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 130.0 120.5 242.3
30 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.0 127.5 237.8
31 Markus Eisenbichler Niemcy 130.0   129.1
32 Antti Aalto Finlandia 129.0   128.3
33 Niko Kytosaho Finlandia 128.0   127.3
34 Danil Vassilyev Kazachstan 127.5   122.7
35 Alex Insam Włochy 126.5   122.3
36 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 126.0   122.1
37 Ren Nikaido Japonia 126.0   121.9
38 Francisco Moerth Austria 126.5   121.2
39 Domen Prevc Słowenia 123.5   121.1
40 Giovanni Bresadola Włochy 125.0   121.0
  Jan Habdas Polska 121.5   121.0
42 Paweł Wąsek Polska 123.5   120.7
43 Stefan Hula Polska 125.0   119.3
44 Decker Dean USA 124.0   119.1
45 Pius Paschke Niemcy 123.5   118.9
46 Stephan Leyhe Niemcy 123.0   117.5
47 Naoki Nakamura Japonia 122.0   115.2
48 Artti Aigro Estonia 121.5   114.2
49 Markus Mueller Austria 114.0   104.5
50 Yukiya Sato Japonia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich