Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.2023, Garmisch-Partenkirchen HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 616.1  
2 Dawid Kubacki Polska 589.3 -26.8
3 Piotr Żyła Polska 576.0 -40.1
4 Anze Lanisek Słowenia 564.7 -51.4
5 Karl Geiger Niemcy 558.5 -57.6
6 Andreas Wellinger Niemcy 558.3 -57.8
7 Daniel Tschofenig Austria 554.2 -61.9
8 Kamil Stoch Polska 548.8 -67.3
9 Lovro Kos Słowenia 541.7 -74.4
10 Stefan Kraft Austria 541.5 -74.6
11 Manuel Fettner Austria 539.9 -76.2
12 Michael Hayboeck Austria 531.9 -84.2
13 Jan Hoerl Austria 530.5 -85.6
14 Philipp Raimund Niemcy 511.9 -104.2
15 Johann Andre Forfang Norwegia 511.4 -104.7
16 Ryoyu Kobayashi Japonia 505.4 -110.7
17 Timi Zajc Słowenia 503.7 -112.4
18 Stephan Leyhe Niemcy 496.3 -119.8
19 Robert Johansson Norwegia 489.0 -127.1
20 Paweł Wąsek Polska 487.2 -128.9
21 Philipp Aschenwald Austria 479.1 -137.0
22 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 468.2 -147.9
23 Constantin Schmid Niemcy 466.1 -150.0
24 Clemens Leitner Austria 369.7 -246.4
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 349.7 -266.4
26 Peter Prevc Słowenia 346.6 -269.5
27 Vilho Palosaari Finlandia 341.5 -274.6
28 Pius Paschke Niemcy 339.2 -276.9
29 Ziga Jelar Słowenia 335.1 -281.0
30 Domen Prevc Słowenia 331.3 -284.8
31 Roman Koudelka Czechy 317.4 -298.7
32 Vladimir Zografski Bułgaria 307.6 -308.5
33 Marius Lindvik Norwegia 248.4 -367.7
34 Erik Belshaw USA 231.4 -384.7
35 Daniel Andre Tande Norwegia 230.7 -385.4
36 Felix Hoffmann Niemcy 227.1 -389.0
37 Markus Eisenbichler Niemcy 224.2 -391.9
38 Antti Aalto Finlandia 217.2 -398.9
39 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 213.1 -403.0
40 Naoki Nakamura Japonia 210.9 -405.2
41 Anders Fannemel Norwegia 210.1 -406.0
42 Artti Aigro Estonia 203.5 -412.6
43 Decker Dean USA 202.8 -413.3
44 Francesco Cecon Włochy 195.6 -420.5
45 Yukiya Sato Japonia 189.9 -426.2
  Alex Insam Włochy 189.9 -426.2
47 Stefan Hula Polska 178.4 -437.7
48 Giovanni Bresadola Włochy 112.8 -503.3
49 Kevin Maltsev Estonia 107.9 -508.2
50 Martin Hamann Niemcy 105.0 -511.1
51 Danil Vassilyev Kazachstan 103.2 -512.9
52 Ren Nikaido Japonia 100.9 -515.2
53 Muhammet Ali Bedir Turcja 91.4 -524.7
54 Jan Habdas Polska 89.2 -526.9
55 Luca Roth Niemcy 89.1 -527.0
56 Junshiro Kobayashi Japonia 88.1 -528.0
57 Keiichi Sato Japonia 79.9 -536.2

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich