BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
04.01.2007 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Jacobsen Norwegia 129.0 128.5 265.0
2 Thomas Morgenstern Austria 128.5 129.5 263.9
3 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 132.0 261.5
4 Arttu Lappi Finlandia 125.5 128.5 257.7
5 Janne Ahonen Finlandia 125.5 126.0 251.2
6 Adam Małysz Polska 124.0 126.5 249.9
7 Andreas Küttel Szwajcaria 122.0 120.5 234.0
8 Martin Höllwarth Austria 123.0 118.5 231.2
9 Manuel Fettner Austria 123.5 118.0 230.7
10 Michael Uhrmann Niemcy 115.5 126.0 229.7
11 Gregor Schlierenzauer Austria 122.0 119.0 227.3
12 Dmitriy Vassiliev Rosja 122.0 117.0 224.7
13 Andreas Kofler Austria 121.0 114.0 220.0
14 Wolfgang Loitzl Austria 115.0 120.0 219.0
15 Kamil Stoch Polska 120.0 115.5 217.9
16 Mario Innauer Austria 117.5 116.5 216.7
17 Martin Schmitt Niemcy 121.0 113.5 215.1
18 Martin Koch Austria 119.0 114.5 213.3
19 Jakub Janda Czechy 119.5 113.5 212.9
20 Denis Kornilov Rosja 118.5 113.5 212.1
21 Harri Olli Finlandia 116.5 116.0 211.5
22 Dimitry Ipatov Rosja 116.5 115.5 211.1
23 Andreas Widhölzl Austria 120.0 111.0 209.3
24 Veli-Matti Lindström Finlandia 118.5 113.0 209.2
25 Anders Bardal Norwegia 118.5 113.0 208.7
26 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 115.0 207.9
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 119.0 111.0 207.5
28 Noriaki Kasai Japonia 117.0 109.5 202.2
29 Matti Hautamäki Finlandia 116.5 109.5 192.3
30 Sebastian Colloredo Włochy 117.5 105.0 191.5
31 David Lazzaroni Francja 116.5   105.7
32 Jernej Damjan Słowenia 115.5   104.4
33 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 115.0   103.5
34 Arthur Pauli Austria 113.5   100.8
35 Janne Happonen Finlandia 113.0   99.9
36 Felix Schoft Niemcy 113.5   99.3
  Tom Hilde Norwegia 113.5   99.3
38 Balthasar Schneider Austria 112.5   99.0
39 Nikolay Karpenko Kazachstan 112.5   98.5
40 Robert Kranjec Słowenia 112.0   98.1
41 Daiki Ito Japonia 112.0   97.1
42 Primoz Pikl Słowenia 110.0   93.0
43 Vincent Descombes Sevoie Francja 109.5   91.6
44 Florian Liegl Austria 109.0   90.7
45 Rafał ¦liż Polska 108.0   88.4
46 Jan Matura Czechy 107.5   87.0
47 Stefan Thurnbichler Austria 106.5   86.7
48 Jussi Hautamäki Finlandia 105.5   84.9
49 Maximilian Mechler Niemcy 105.0   83.0
50 Christian Ulmer Niemcy 104.5   81.1

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
16:45
P¦ Ruka
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
23:58
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
09:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
16:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich