BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
01.01.2007 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-115

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Andreas Küttel Szwajcaria 125.5 135.9
2 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 133.0
3 Noriaki Kasai Japonia 128.0 132.9
4 Gregor Schlierenzauer Austria 123.0 129.4
5 LL Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 128.1
Anders Jacobsen Norwegia 122.0 128.1
Arttu Lappi Finlandia 122.0 128.1
8 Martin Schmitt Niemcy 122.0 127.6
9 Andreas Kofler Austria 120.5 124.9
Michael Uhrmann Niemcy 120.5 124.9
11 Thomas Morgenstern Austria 124.0 124.7
12 Adam Małysz Polska 120.5 123.9
13 Jakub Janda Czechy 120.0 123.5
14 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.5 122.2
15 LL Roman Koudelka Czechy 118.5 119.8
16 Janne Ahonen Finlandia 118.0 118.4
17 LL Dimitry Ipatov Rosja 118.5 118.3
18 Simon Ammann Szwajcaria 117.5 118.0
19 LL Nikolay Karpenko Kazachstan 118.0 116.9
20 Anders Bardal Norwegia 116.5 116.7
21 Kamil Stoch Polska 116.5 115.7
22 LL Janne Happonen Finlandia 116.0 114.3
23 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 112.9 (24)
24 Denis Kornilov Rosja 114.5 112.6 (25)
25 Martin Höllwarth Austria 114.0 110.7 (27)
26 Robert Kranjec Słowenia 113.0 108.9 (29)
27 Martin Koch Austria 112.0 106.6 (33)
28 Tom Hilde Norwegia 111.0 105.3 (35)
29 Wolfgang Loitzl Austria 110.0 102.0 (38)
30 Michael Möllinger Szwajcaria 107.5 98.5 (42)
31 Andreas Widhölzl Austria 116.0 113.8 (23)
32 Harri Olli Finlandia 115.0 111.5 (26)
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 113.5 109.8 (28)
34 Veli-Matti Lindström Finlandia 113.0 108.4 (30)
35 Jussi Hautamäki Finlandia 112.5 108.0 (31)
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.0 107.9 (32)
37 Jernej Damjan Słowenia 112.5 105.5 (34)
38 Martin Mesik Słowacja 110.5 103.9 (36)
39 Sebastian Colloredo Włochy 110.0 103.0 (37)
40 Primoz Pikl Słowenia 110.0 101.0 (39)
41 Rok Benkovic Słowenia 109.5 100.6 (40)
42 Alessio Bolognani Włochy 108.0 98.9 (41)
43 Kenshiro Ito Japonia 107.5 98.0
44 Maksim Anisimov Białoru¶ 105.0 92.0
45 Antonin Hajek Czechy 102.5 87.5
46 Jon Aaraas Norwegia 102.0 86.6
47 David Lazzaroni Francja 100.5 78.4
48 Rafał ¦liż Polska 99.5 77.6
49 Takanobu Okabe Japonia 98.5 76.3
50 Seou Choi Korea Pd. 87.0 51.6
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 125.5 135.9
2 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 133.0
3 Noriaki Kasai Japonia 128.0 132.9
4 Gregor Schlierenzauer Austria 123.0 129.4
5 Anders Jacobsen Norwegia 122.0 128.1
  Arttu Lappi Finlandia 122.0 128.1
7 Martin Schmitt Niemcy 122.0 127.6
8 Andreas Kofler Austria 120.5 124.9
  Michael Uhrmann Niemcy 120.5 124.9
10 Thomas Morgenstern Austria 124.0 124.7
11 Adam Małysz Polska 120.5 123.9
12 Jakub Janda Czechy 120.0 123.5
13 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.5 122.2
14 Janne Ahonen Finlandia 118.0 118.4
15 Simon Ammann Szwajcaria 117.5 118.0
16 Anders Bardal Norwegia 116.5 116.7
17 Kamil Stoch Polska 116.5 115.7
18 Jörg Ritzerfeld Niemcy 115.5 112.9
19 Denis Kornilov Rosja 114.5 112.6
20 Martin Höllwarth Austria 114.0 110.7
21 Robert Kranjec Słowenia 113.0 108.9
22 Martin Koch Austria 112.0 106.6
23 Tom Hilde Norwegia 111.0 105.3
24 Wolfgang Loitzl Austria 110.0 102.0
25 Michael Möllinger Szwajcaria 107.5 98.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 128.1
2 Roman Koudelka Czechy 118.5 119.8
3 Dimitry Ipatov Rosja 118.5 118.3
4 Nikolay Karpenko Kazachstan 118.0 116.9
5 Janne Happonen Finlandia 116.0 114.3
6 Andreas Widhölzl Austria 116.0 113.8
7 Harri Olli Finlandia 115.0 111.5
8 Roar Ljoekelsoey Norwegia 113.5 109.8
9 Veli-Matti Lindström Finlandia 113.0 108.4
10 Jussi Hautamäki Finlandia 112.5 108.0
11 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.0 107.9
12 Jernej Damjan Słowenia 112.5 105.5
13 Martin Mesik Słowacja 110.5 103.9
14 Sebastian Colloredo Włochy 110.0 103.0
15 Primoz Pikl Słowenia 110.0 101.0
16 Rok Benkovic Słowenia 109.5 100.6
17 Alessio Bolognani Włochy 108.0 98.9
18 Kenshiro Ito Japonia 107.5 98.0
19 Maksim Anisimov Białoru¶ 105.0 92.0
20 Antonin Hajek Czechy 102.5 87.5
21 Jon Aaraas Norwegia 102.0 86.6
22 David Lazzaroni Francja 100.5 78.4
23 Rafał ¦liż Polska 99.5 77.6
24 Takanobu Okabe Japonia 98.5 76.3
25 Seou Choi Korea Pd. 87.0 51.6

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
00:10
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
11:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
16:35
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, kwalifikacje
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich