TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Espen Bredesen Norwegia 931.3  
2 Jens Weissflog Niemcy 923.3 -8.0
3 Andreas Goldberger Austria 891.8 -39.5
4 Noriaki Kasai Japonia 848.2 -83.1
5 Jaroslav Sakala Czechy 845.5 -85.8
6 Roberto Cecon Włochy 841.8 -89.5
7 Heinz Kuttin Austria 815.1 -116.2
8 Dieter Thoma Niemcy 781.6 -149.7
9 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 771.2 -160.1
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 754.9 -176.4
11 Sylvain Freiholz Szwajcaria 709.5 -221.8
12 Gerd Siegmund Niemcy 703.5 -227.8
13 Takanobu Okabe Japonia 698.9 -232.4
14 Jinya Nishikata Japonia 675.0 -256.3
15 Jiri Parma Czechy 668.6 -262.7
16 Janne Ahonen Finlandia 659.7 -271.6
17 Nicolas Dessum Francja 638.1 -293.2
18 Jani Soininen Finlandia 633.3 -298.0
19 Werner Haim Austria 605.1 -326.2
20 Hiroya Saito Japonia 588.6 -342.7
21 Masahiko Harada Japonia 588.0 -343.3
22 Johan Rasmussen Szwecja 579.7 -351.6
23 Tad Langlois USA 574.7 -356.6
24 Matjaz Kladnik Słowenia 565.6 -365.7
25 Zbynek Krompolc Czechy 556.4 -374.9
26 Ladislav Dluhos Czechy 554.5 -376.8
27 Didier Mollard Francja 542.8 -388.5
28 Christof Duffner Niemcy 536.7 -394.6
29 Martin Svagerko Słowacja 489.5 -441.8
30 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 459.0 -472.3
31 Lasse Ottesen Norwegia 453.4 -477.9
32 Robert Meglic Słowenia 452.4 -478.9
33 Andreas Beck Austria 440.2 -491.1
34 Hansjörg Jäkle Niemcy 439.6 -491.7
35 Martin Trunz Szwajcaria 383.1 -548.2
36 Stefan Horngacher Austria 365.1 -566.2
37 Mikael Martinsson Szwecja 333.1 -598.2
38 Risto Jussilainen Finlandia 309.3 -622.0
39 Steffan Siebert Niemcy 309.1 -622.2
40 Andrej Vervejkin Kazachstan 307.6 -623.7
41 Werner Rathmayr Austria 276.1 -655.2
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 249.5 -681.8
43 Ernst Vettori Austria 249.2 -682.1
44 Frantisek Jez Czechy 230.6 -700.7
45 Ivan Lunardi Włochy 227.4 -703.9
46 Franci Petek Słowenia 225.6 -705.7
47 Wojciech Skupień Polska 220.9 -710.4
48 Helge Brendryen Norwegia 220.3 -711.0
49 Matjaz Zupan Słowenia 212.5 -718.8
50 Martin Höllwarth Austria 209.1 -722.2
51 Marc Noelke Niemcy 193.7 -737.6
52 Randy Weber USA 192.2 -739.1
53 Ralf Gebstedt Niemcy 190.5 -740.8
54 Geir Atle Woien Norwegia 186.5 -744.8
55 Staffan Taellberg Szwecja 185.6 -745.7
56 Oeyvind Berg Norwegia 183.2 -748.1
57 Steve Delaup Francja 182.0 -749.3
58 Werner Schuster Austria 173.9 -757.4
59 Christian Moser Austria 163.5 -767.8
60 Sven Hannawald Niemcy 158.8 -772.5
61 Sarno Gostisa Słowenia 150.7 -780.6
62 Adolf Grugger Austria 149.6 -781.7
63 Ivo Pertile Włochy 148.0 -783.3
64 Naoki Yasuzaki Japonia 146.7 -784.6
65 Klaus Huber Austria 138.1 -793.2
66 Jerome Gay Francja 127.2 -804.1
67 Jiri Raska Czechy 124.5 -806.8
68 Alexander Pointner Austria 121.3 -810.0
69 Nicolas Jean-Prost Francja 81.6 -849.7
70 Michail Essin Rosja 80.4 -850.9
71 Stanislav Pokhilko Rosja 75.6 -855.7
72 Ruddy Jardin Francja 74.8 -856.5
73 Tomas Goder Czechy 70.7 -860.6
74 Vladimir Rosko Słowacja 67.5 -863.8
75 John Lockyer Kanada 56.5 -874.8
76 Andre Kiesewetter Niemcy 54.5 -876.8
77 Rico Meinel Niemcy 48.4 -882.9
78 Saso Komovec Słowenia 18.9 -912.4
79 Matthias Wallner Austria 2.7 -928.6
Wyniki konkursów
30.12.1993 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
01.01.1994 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
04.01.1994 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1994 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »