Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
06.01.1994 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Espen Bredesen Norwegia 123.5 121.5 245.0
2 Noriaki Kasai Japonia 121.5 117.5 232.2
3 Jens Weissflog Niemcy 120.0 113.5 224.8
4 Roberto Cecon Włochy 115.5 117.0 217.5
5 Andreas Goldberger Austria 108.0 121.5 216.6
6 Hansjörg Jäkle Niemcy 118.0 109.5 202.0
7 Heinz Kuttin Austria 117.0 109.0 200.8
8 Takanobu Okabe Japonia 108.0 114.5 195.5
9 Nicolas Dessum Francja 102.0 118.0 195.0
10 Janne Ahonen Finlandia 109.0 109.5 194.3
11 Jaroslav Sakala Czechy 110.0 107.5 192.5
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 101.5 115.0 188.7
13 Dieter Thoma Niemcy 114.5 102.0 187.7
14 Jani Soininen Finlandia 111.5 104.0 186.9
15 Geir Atle Woien Norwegia 104.0 113.5 186.5
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 109.5 104.0 185.3
17 Andreas Beck Austria 103.0 113.5 185.2
18 Stefan Horngacher Austria 107.5 107.5 184.0
19 Jinya Nishikata Japonia 106.5 109.0 181.9
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 106.0 110.0 181.3
21 Wojciech Skupień Polska 113.0 101.0 181.2
22 Didier Mollard Francja 99.0 114.0 180.9
23 Hiroya Saito Japonia 100.5 113.5 179.7
24 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 98.0 115.5 178.3
25 Christof Duffner Niemcy 112.0 102.0 175.2
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 101.5 108.5 172.5
27 Johan Rasmussen Szwecja 98.0 108.0 169.8
28 Matjaz Kladnik Słowenia 114.5 91.5 167.8
29 Tad Langlois USA 100.5 104.0 163.0
30 Gerd Siegmund Niemcy 102.5 99.0 162.2
31 Jiri Parma Czechy 100.0 105.0 161.5
32 Franci Petek Słowenia     154.8
33 Robert Meglic Słowenia     128.2
34 Ladislav Dluhos Czechy 106.0 78.5 123.1
35 Werner Rathmayr Austria     68.2
36 Frantisek Jez Czechy     67.7
37 Ernst Vettori Austria     63.7
38 Mikael Martinsson Szwecja     60.1
39 Martin Svagerko Słowacja     55.5
40 Werner Haim Austria     54.2
41 Jerome Gay Francja     52.5
42 Martin Höllwarth Austria     48.6
43 Steffan Siebert Niemcy 81.0   39.3
44 Staffan Taellberg Szwecja     36.5
45 Oeyvind Berg Norwegia     30.6
46 Nicolas Jean-Prost Francja     10.5
47 Matthias Wallner Austria     2.7
48 Masahiko Harada Japonia     -9.5
49 Alexander Pointner Austria     -36.2
50 Lasse Ottesen Norwegia DSQ   DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 1993/1994 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1993/1994

Turniej Czterech Skoczni 1993/1994

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich