Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1994, Innsbruck K-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog Niemcy 698.5  
2 Espen Bredesen Norwegia 686.3 -12.2
3 Andreas Goldberger Austria 675.2 -23.3
4 Jaroslav Sakala Czechy 653.0 -45.5
5 Roberto Cecon Włochy 624.3 -74.2
6 Noriaki Kasai Japonia 616.0 -82.5
7 Heinz Kuttin Austria 614.3 -84.2
8 Masahiko Harada Japonia 597.5 -101.0
9 Dieter Thoma Niemcy 593.9 -104.6
10 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 592.9 -105.6
11 Roar Ljoekelsoey Norwegia 569.6 -128.9
12 Zbynek Krompolc Czechy 556.4 -142.1
13 Werner Haim Austria 550.9 -147.6
14 Gerd Siegmund Niemcy 541.3 -157.2
15 Sylvain Freiholz Szwajcaria 537.0 -161.5
16 Jiri Parma Czechy 507.1 -191.4
17 Takanobu Okabe Japonia 503.4 -195.1
18 Jinya Nishikata Japonia 493.1 -205.4
19 Janne Ahonen Finlandia 465.4 -233.1
20 Lasse Ottesen Norwegia 453.4 -245.1
21 Jani Soininen Finlandia 446.4 -252.1
22 Nicolas Dessum Francja 443.1 -255.4
23 Martin Svagerko Słowacja 434.0 -264.5
24 Ladislav Dluhos Czechy 431.4 -267.1
25 Tad Langlois USA 411.7 -286.8
26 Johan Rasmussen Szwecja 409.9 -288.6
27 Hiroya Saito Japonia 408.9 -289.6
28 Matjaz Kladnik Słowenia 397.8 -300.7
29 Martin Trunz Szwajcaria 383.1 -315.4
30 Didier Mollard Francja 361.9 -336.6
31 Christof Duffner Niemcy 361.5 -337.0
32 Robert Meglic Słowenia 324.2 -374.3
33 Risto Jussilainen Finlandia 309.3 -389.2
34 Andrej Vervejkin Kazachstan 307.6 -390.9
35 Mikael Martinsson Szwecja 273.0 -425.5
36 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 270.3 -428.2
37 Steffan Siebert Niemcy 269.8 -428.7
38 Andreas Beck Austria 255.0 -443.5
39 Hansjörg Jäkle Niemcy 237.6 -460.9
40 Ivan Lunardi Włochy 227.4 -471.1
41 Helge Brendryen Norwegia 220.3 -478.2
42 Matjaz Zupan Słowenia 212.5 -486.0
43 Werner Rathmayr Austria 207.9 -490.6
44 Marc Noelke Niemcy 193.7 -504.8
45 Randy Weber USA 192.2 -506.3
46 Ralf Gebstedt Niemcy 190.5 -508.0
47 Ernst Vettori Austria 185.5 -513.0
48 Steve Delaup Francja 182.0 -516.5
49 Stefan Horngacher Austria 181.1 -517.4
50 Werner Schuster Austria 173.9 -524.6
51 Christian Moser Austria 163.5 -535.0
52 Frantisek Jez Czechy 162.9 -535.6
53 Martin Höllwarth Austria 160.5 -538.0
54 Sven Hannawald Niemcy 158.8 -539.7
55 Alexander Pointner Austria 157.5 -541.0
56 Oeyvind Berg Norwegia 152.6 -545.9
57 Sarno Gostisa Słowenia 150.7 -547.8
58 Adolf Grugger Austria 149.6 -548.9
59 Staffan Taellberg Szwecja 149.1 -549.4
60 Ivo Pertile Włochy 148.0 -550.5
61 Naoki Yasuzaki Japonia 146.7 -551.8
62 Klaus Huber Austria 138.1 -560.4
63 Jiri Raska Czechy 124.5 -574.0
64 Michail Essin Rosja 80.4 -618.1
65 Stanislav Pokhilko Rosja 75.6 -622.9
66 Ruddy Jardin Francja 74.8 -623.7
67 Jerome Gay Francja 74.7 -623.8
68 Nicolas Jean-Prost Francja 71.1 -627.4
69 Franci Petek Słowenia 70.8 -627.7
70 Tomas Goder Czechy 70.7 -627.8
71 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68.2 -630.3
72 Vladimir Rosko Słowacja 67.5 -631.0
73 John Lockyer Kanada 56.5 -642.0
74 Andre Kiesewetter Niemcy 54.5 -644.0
75 Rico Meinel Niemcy 48.4 -650.1
76 Wojciech Skupień Polska 39.7 -658.8
77 Saso Komovec Słowenia 18.9 -679.6

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich