TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 710.2  
2 Vegard Opaas Norwegia 703.3 -6.9
3 Ulf Findeisen NRD 702.4 -7.8
4 Miran Tepes Jugosławia 691.4 -18.8
5 Thomas Klauser RFN 684.6 -25.6
6 Andreas Bauer RFN 684.4 -25.8
7 Jens Weissflog NRD 681.7 -28.5
8 Primoz Ulaga Jugosławia 676.9 -33.3
9 Matjaz Debelak Jugosławia 674.2 -36.0
10 Gerard Balanche Szwajcaria 665.9 -44.3
11 Hroar Stjerner Norwegia 660.1 -50.1
12 Andreas Felder Austria 658.2 -52.0
13 Tuomo Ylipulli Finlandia 652.3 -57.9
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 649.4 -60.8
15 Jari Puikkonen Finlandia 640.3 -69.9
16 Jukka Kalso Finlandia 635.3 -74.9
17 Jiri Parma Czechosłowacja 628.4 -81.8
18 Trond Joeran Pedersen Norwegia 623.8 -86.4
19 Raimund Resch Austria 615.7 -94.5
20 Oliver Strohmaier Austria 609.9 -100.3
21 Martin Svagerko Czechosłowacja 605.7 -104.5
22 Valerji Karetnikov ZSRR 591.0 -119.2
23 Franz Neulaendtner Austria 546.8 -163.4
24 Rolf Schilli RFN 530.4 -179.8
25 Christian Hauswirth Szwajcaria 527.9 -182.3
26 Richard Schallert Austria 526.8 -183.4
27 Mark Konopacke USA 515.4 -194.8
28 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 514.1 -196.1
29 Wolfgang Steiert RFN 510.9 -199.3
30 Peter Grundig NRD 510.5 -199.7
31 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 509.3 -200.9
32 Jan Boklöv Szwecja 507.7 -202.5
33 Harald Rodlauer Austria 506.5 -203.7
34 Janez Stirn Jugosławia 504.3 -205.9
35 Raimund Litschko NRD 503.4 -206.8
36 Lorenz Wegscheider RFN 500.1 -210.1
37 Olav Hansson Norwegia 498.0 -212.2
38 Ole Christian Eidhammer Norwegia 480.9 -229.3
39 Andrej Vervejkin ZSRR 479.8 -230.4
40 Vadim Zakharov ZSRR 479.1 -231.1
41 Matjaz Zupan Jugosławia 477.3 -232.9
42 Bohumil Vacek Czechosłowacja 473.6 -236.6
43 Zane Palmer USA 471.8 -238.4
44 Antonio Lacedelli Włochy 461.3 -248.9
45 Rajko Lotric Jugosławia 456.4 -253.8
46 Peter Rohwein RFN 439.9 -270.3
47 Akira Sato Japonia 437.8 -272.4
48 Pavel Ploc Czechosłowacja 435.1 -275.1
49 Magnus Aastroem Szwecja 428.6 -281.6
50 Jan Kowal Polska 425.0 -285.2
51 Aake Norman Szwecja 419.8 -290.4
52 Chiharu Nishikata Japonia 418.5 -291.7
53 Fabrice Piazzini Szwajcaria 418.2 -292.0
54 Pascal Raymond Szwajcaria 416.3 -293.9
55 Jon-Inge Kjorum Norwegia 405.7 -304.5
56 Uli Boll RFN 405.2 -305.0
57 Ingo Lesser NRD 400.0 -310.2
58 Josef Heumann RFN 396.7 -313.5
59 Pekka Suorsa Finlandia 392.2 -318.0
60 Shinichi Tanaka Japonia 386.9 -323.3
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria 385.7 -324.5
62 Sergei Brysgalov ZSRR 379.9 -330.3
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 375.3 -334.9
64 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 375.2 -335.0
65 Matti Nykänen Finlandia 368.6 -341.6
66 Stein Gruben Norwegia 367.1 -343.1
67 Horst Bulau Kanada 364.6 -345.6
68 Vladimir Breitschev Bułgaria 360.4 -349.8
69 Chris Hastings USA 353.8 -356.4
70 Ivo Pertile Włochy 351.1 -359.1
71 Walent Boschitschkov Bułgaria 350.7 -359.5
72 Virginio Lunardi Włochy 344.1 -366.1
73 Remo Lederer NRD 301.2 -409.0
74 Aleksandr Taranov ZSRR 299.1 -411.1
75 Frederic Berger Francja 296.7 -413.5
76 Massimo Rigoni Włochy 282.1 -428.1
77 Rick Newborn USA 272.0 -438.2
78 Masaru Nagaoka Japonia 269.2 -441.0
79 Thomas Nordgren Szwecja 265.4 -444.8
80 Markus Gahler Szwajcaria 265.2 -445.0
81 Carlo Pinzani Włochy 264.9 -445.3
82 Mike Holland USA 264.4 -445.8
83 Shohei Sakaguchi Japonia 260.1 -450.1
84 Staffan Taellberg Szwecja 256.2 -454.0
85 Hiro Shima Japonia 255.0 -455.2
86 Ron Richards Kanada 253.4 -456.8
87 Franz Wiegele Austria 252.9 -457.3
88 Anders Daun Szwecja 247.7 -462.5
89 Bogdan Papierz Polska 241.2 -469.0
90 Guenther Stranner Austria 227.6 -482.6
91 Christian Rimmel RFN 219.2 -491.0
92 Laszlo Fischer Węgry 218.2 -492.0
93 Magnus Westman Szwecja 216.3 -493.9
94 Ron Rautio Kanada 208.3 -501.9
95 Sandro Sambugaro Włochy 206.3 -503.9
96 Didier Mollard Francja 203.4 -506.8
97 Andrej Uchanjov ZSRR 199.6 -510.6
98 Franck Rey Francja 183.8 -526.4
99 Michele Sambugaro Włochy 170.8 -539.4
100 Paul Erat Austria 163.7 -546.5
101 Werner Schuster Austria 162.8 -547.4
102 Mihaly Szalai Węgry 159.6 -550.6
103 Adolf Hirner Austria 155.4 -554.8
104 Werner Haim Austria 154.1 -556.1
105 Gerard Colin Francja 148.1 -562.1
106 Juergen Winterhalder RFN 142.0 -568.2
107 Georg Waldvogel RFN 138.5 -571.7
108 Christoph Mueller Austria 136.8 -573.4
109 Thomas Ihle RFN 136.3 -573.9
110 Thomas Hasselberger RFN 128.6 -581.6
111 Dieter Thoma RFN 128.3 -581.9
112 Bruno Romang Szwajcaria 126.2 -584.0
113 Bernat Sola Hiszpania 115.8 -594.4
114 Eckhard Reichertz RFN 107.2 -603.0
115 Piotr Fijas Polska 106.6 -603.6
116 Gabor Geller Węgry 94.1 -616.1
117 Thomas Dufter RFN 93.6 -616.6
118 Michael Schiele RFN 92.4 -617.8
119 Bernhard Winkler Austria 80.6 -629.6
120 Norbert Moertl Austria 75.9 -634.3
121 Thomas Feuerstein Austria 74.0 -636.2
122 Rudi Puerstl Austria 70.9 -639.3
123 Christoph Beck Austria 67.3 -642.9
124 Jesus Lobo Hiszpania 57.6 -652.6
125 Olaf Vogler RFN 52.5 -657.7
126 Uwe Steinberger Austria 48.5 -661.7
127 Wolfgang Margreiter Austria 42.7 -667.5
128 Viktor Palinkas Węgry 28.0 -682.2
129 Gerrit Konijnenberg Holandia 20.8 -689.4
130 Eddie Edwards Wielka Brytania 15.0 -695.2
Wyniki konkursów
30.12.1986 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
01.01.1987 Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
04.01.1987 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
06.01.1987 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »