Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
06.01.1987 - Bischofshofen (Austria) K-111

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Tuomo Ylipulli Finlandia 109.0 109.7
2 Ernst Vettori Austria 105.0 105.1
3 Vegard Opaas Norwegia 106.0 104.5
4 Miran Tepes Jugosławia 104.0 103.2
5 Ulf Findeisen NRD 103.0 100.8
6 Jens Weissflog NRD 102.5 98.1
7 Hroar Stjernen Norwegia 102.5 97.1
8 Andreas Bauer RFN 102.0 96.9
9 Primoz Ulaga Jugosławia 99.5 94.9
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 100.0 93.6
11 Josef Heumann RFN 101.0 93.5
12 Pekka Suorsa Finlandia 100.5 93.3
13 Richard Schallert Austria 100.5 92.8
14 Thomas Klauser RFN 99.0 92.7
  Franz Neulaendtner Austria 99.0 92.7
16 Mark Konopacke USA 100.0 92.6
17 Fabrice Piazzini Szwajcaria 99.0 90.7
18 Mike Holland USA 98.0 88.8
  Oliver Strohmaier Austria 98.0 88.8
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 96.5 87.7
21 Remo Lederer NRD 95.5 86.3
  Lorenz Wegscheider RFN 95.5 86.3
23 Matjaz Debelak Jugosławia 96.5 86.2
24 Jan Kowal Polska 95.0 86.1
25 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 96.0 86.0
26 Ingo Lesser NRD 96.0 85.5
27 Peter Grundig NRD 95.5 85.3
28 Jari Puikkonen Finlandia 94.0 83.7
29 Rolf Schilli RFN 93.0 83.3
30 Olav Hansson Norwegia 92.5 82.0
31 Jukka Kalso Finlandia   81.9
32 Ole Christian Eidhammer Norwegia   80.9
33 Raimund Litschko NRD   80.2
34 Guenther Stranner Austria   79.7
35 Werner Schuster Austria   79.4
36 Paul Erat Austria   79.1
37 Christian Hauswirth Szwajcaria   78.6
38 Shinichi Tanaka Japonia 88.0 76.9
39 Gerard Balanche Szwajcaria   75.7
  Pascal Raymond Szwajcaria   75.7
41 Andreas Felder Austria   75.6
  Wolfgang Steiert RFN   75.6
43 Werner Haim Austria   75.5
44 Raimund Resch Austria   75.2
45 Harald Rodlauer Austria   75.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia   75.0
47 Horst Bulau Kanada   73.7
48 Janez Stirn Jugosławia   72.8
49 Ladislav Dluhos Czechosłowacja   72.6
  Franz Wiegele Austria   72.6
51 Aleksandr Taranov ZSRR   72.4
52 Uli Boll RFN   71.9
53 Per-Inge Taellberg Szwecja   71.8
54 Zane Palmer USA   71.2
55 Chris Hastings USA   70.5
  Vadim Zakharov ZSRR   70.5
57 Bogdan Papierz Polska   68.9
58 Trond Joeran Pedersen Norwegia   68.7
59 Vladimir Breitschev Bułgaria   68.2
60 Ivo Pertile Włochy   67.5
61 Massimo Rigoni Włochy   66.2
62 Thomas Kindlimann Szwajcaria   66.1
63 Sergei Brysgalov ZSRR   65.7
64 Walent Boschitschkov Bułgaria   65.6
65 Sandro Sambugaro Włochy   65.3
66 Stein Gruben Norwegia   64.9
67 Markus Gahler Szwajcaria   64.8
68 Andrej Vervejkin ZSRR   64.2
69 Vladimir Podzimek Czechosłowacja   63.6
70 Chiharu Nishikata Japonia 82.0 63.4
71 Shohei Sakaguchi Japonia 81.0 60.5
72 Ron Richards Kanada   59.2
  Andrej Uchanjov ZSRR   59.2
74 Masaru Nagaoka Japonia 81.0 58.5
75 Jiri Parma Czechosłowacja   57.7
76 Matjaz Zupan Jugosławia   57.6
77 Carlo Pinzani Włochy   57.0
78 Valerji Karetnikov ZSRR   55.7
79 Peter Rohwein RFN   55.2
  Magnus Westman Szwecja   55.2
81 Rick Newborn USA   55.0
82 Thomas Nordgren Szwecja   54.7
83 Christoph Mueller Austria   54.2
84 Staffan Taellberg Szwecja   53.5
85 Ron Rautio Kanada   51.8
86 Martin Svagerko Czechosłowacja   51.4
87 Jan Boklöv Szwecja   50.0
88 Magnus Aastroem Szwecja   49.9
89 Bohumil Vacek Czechosłowacja   49.8
90 Bruno Romang Szwajcaria   49.6
91 Anders Daun Szwecja   49.5
  Aake Norman Szwecja   49.5
93 Antonio Lacedelli Włochy   45.7
94 Hiro Shima Japonia   44.9
  Laszlo Fischer Węgry   44.9
96 Akira Sato Japonia   43.0
97 Mihaly Szalai Węgry   42.0
98 Rajko Lotric Jugosławia   40.4

« Turniej Czterech Skoczni 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
13:15
CoC Vikersund
14:00
P¦ Niżny Tagił
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
¶ledĽ skoki na żywo - P¦ Niżny Tagił »                        
ukryj »