Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
04.01.1987 - Innsbruck (Austria) K-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Ulaga Jugosławia 109.5 109.5 226.4
2 Hroar Stjernen Norwegia 108.0 109.0 224.1
3 Ernst Vettori Austria 112.0 102.5 222.6
4 Vegard Opaas Norwegia 110.0 106.0 219.7
5 Jens Weissflog NRD 106.0 104.0 216.8
6 Miran Tepes Jugosławia 106.5 106.5 215.0
7 Gerard Balanche Szwajcaria 105.0 107.5 214.3
8 Jiri Parma Czechosłowacja 105.5 102.5 213.5
9 Ulf Findeisen NRD 102.0 105.0 211.1
10 Jan Boklöv Szwecja 103.0 109.0 209.6
11 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 103.0 106.5 209.1
12 Andreas Bauer RFN 103.0 103.0 208.2
13 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 104.0 103.0 206.6
14 Andreas Felder Austria 106.5 98.0 206.1
15 Rolf Schilli RFN 101.5 105.0 204.4
16 Tuomo Ylipulli Finlandia 104.0 100.5 204.1
17 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 101.0 106.5 203.8
18 Valerji Karetnikov ZSRR 102.0 104.0 203.2
19 Matjaz Debelak Jugosławia 105.0 102.5 201.8
20 Thomas Klauser RFN 102.0 102.0 201.4
21 Pascal Raymond Szwajcaria 100.0 103.0 200.5
22 Christian Hauswirth Szwajcaria 106.0 98.0 198.9
  Richard Schallert Austria 101.0 100.5 198.9
24 Pavel Ploc Czechosłowacja 101.0 102.0 197.5
25 Raimund Resch Austria 98.0 102.0 197.3
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 103.5 99.0 196.3
27 Bohumil Vacek Czechosłowacja     195.4
28 Jari Puikkonen Finlandia 98.0 101.5 194.1
29 Trond Joeran Pedersen Norwegia 102.0 98.0 192.3
30 Matjaz Zupan Jugosławia 100.0 99.0 189.9
31 Jukka Kalso Finlandia     187.8
32 Zane Palmer USA     186.6
33 Raimund Litschko NRD     186.1
34 Mark Konopacke USA     183.4
35 Andrej Vervejkin ZSRR     183.3
36 Vadim Zakharov ZSRR     180.9
37 Franz Neulaendtner Austria     180.5
38 Janez Stirn Jugosławia     180.4
39 Franz Wiegele Austria     180.3
40 Ole Christian Eidhammer Norwegia     180.0
41 Horst Bulau Kanada     178.1
42 Magnus Aastroem Szwecja     177.7
43 Peter Grundig NRD     176.7
44 Per-Inge Taellberg Szwecja     175.6
  Mike Holland USA     175.6
46 Sergei Brysgalov ZSRR     174.9
47 Oliver Strohmaier Austria     174.6
48 Thomas Kindlimann Szwajcaria     173.8
49 Aake Norman Szwecja     173.5
50 Olav Hansson Norwegia     172.4
51 Jan Kowal Polska     87.8
52 Lorenz Wegscheider RFN     87.5
53 Fabrice Piazzini Szwajcaria     86.9
  Josef Heumann RFN     86.9
55 Staffan Taellberg Szwecja     86.4
56 Akira Sato Japonia 93.0   85.6
  Antonio Lacedelli Włochy     85.6
58 Wolfgang Steiert RFN     85.1
59 Chris Hastings USA     84.9
60 Paul Erat Austria     84.6
61 Rick Newborn USA     84.4
62 Vladimir Breitschev Bułgaria     84.2
63 Ingo Lesser NRD     83.5
64 Werner Schuster Austria     83.4
65 Aleksandr Taranov ZSRR     83.2
66 Markus Gahler Szwajcaria     83.1
67 Remo Lederer NRD     82.6
  Rajko Lotric Jugosławia     82.6
  Sandro Sambugaro Włochy     82.6
  Christoph Mueller Austria     82.6
71 Jon-Inge Kjorum Norwegia     82.2
72 Thomas Nordgren Szwecja     82.1
73 Ron Richards Kanada     81.7
  Harald Rodlauer Austria     81.7
75 Guenther Stranner Austria     80.7
76 Bernhard Winkler Austria     80.6
77 Andrej Uchanjov ZSRR     80.4
78 Uli Boll RFN     80.1
79 Anders Daun Szwecja     79.7
80 Didier Mollard Francja     79.2
81 Bogdan Papierz Polska     78.8
82 Werner Haim Austria     78.6
83 Walent Boschitschkov Bułgaria     78.4
  Shinichi Tanaka Japonia 90.0   78.4
  Peter Rohwein RFN     78.4
86 Ivo Pertile Włochy     77.8
  Gerard Colin Francja     77.8
88 Massimo Rigoni Włochy     77.4
89 Hiro Shima Japonia 90.0   76.9
90 Bruno Romang Szwajcaria     76.6
91 Frederic Berger Francja     76.4
92 Norbert Moertl Austria     75.9
93 Stein Gruben Norwegia     75.5
94 Franck Rey Francja     74.2
95 Thomas Feuerstein Austria     74.0
96 Carlo Pinzani Włochy     72.2
97 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     71.7
98 Chiharu Nishikata Japonia 85.0   71.4
99 Rudi Puerstl Austria     70.9
100 Ron Rautio Kanada     69.6
101 Masaru Nagaoka Japonia 85.5   68.6
102 Christoph Beck Austria     67.3
103 Shohei Sakaguchi Japonia 84.0   67.0
104 Pekka Suorsa Finlandia     65.4
105 Laszlo Fischer Węgry     65.1
106 Magnus Westman Szwecja     61.2
107 Uwe Steinberger Austria     48.5
108 Mihaly Szalai Węgry     48.0
109 Wolfgang Margreiter Austria     42.7

« Turniej Czterech Skoczni 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich