Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1986, Oberstdorf K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Vegard Opaas Norwegia 195.7  
2 Thomas Klauser RFN 195.6 -0.1
3 Andreas Felder Austria 191.6 -4.1
4 Gerard Balanche Szwajcaria 191.1 -4.6
5 Ulf Findeisen NRD 189.5 -6.2
6 Matjaz Debelak Jugosławia 188.6 -7.1
7 Ernst Vettori Austria 188.5 -7.2
8 Oliver Strohmaier Austria 187.7 -8.0
9 Harald Rodlauer Austria 186.3 -9.4
10 Jari Puikkonen Finlandia 184.9 -10.8
11 Trond Joeran Pedersen Norwegia 184.8 -10.9
12 Jan Boklöv Szwecja 182.4 -13.3
13 Hroar Stjernen Norwegia 181.6 -14.1
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 180.6 -15.1
15 Matti Nykänen Finlandia 180.4 -15.3
16 Christian Hauswirth Szwajcaria 180.1 -15.6
17 Martin Svagerko Czechosłowacja 179.1 -16.6
18 Peter Grundig NRD 179.0 -16.7
19 Uli Boll RFN 177.7 -18.0
20 Jens Weissflog NRD 177.5 -18.2
21 Andreas Bauer RFN 174.9 -20.8
22 Virginio Lunardi Włochy 173.4 -22.3
23 Rajko Lotric Jugosławia 173.2 -22.5
  Miran Tepes Jugosławia 173.2 -22.5
25 Primoz Ulaga Jugosławia 171.6 -24.1
26 Rolf Schilli RFN 171.5 -24.2
27 Richard Schallert Austria 171.0 -24.7
28 Tuomo Ylipulli Finlandia 169.8 -25.9
29 Jiri Parma Czechosłowacja 169.4 -26.3
  Wolfgang Steiert RFN 169.4 -26.3
31 Raimund Litschko NRD 169.0 -26.7
32 Raimund Resch Austria 168.6 -27.1
33 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 167.2 -28.5
34 Valerji Karetnikov ZSRR 164.0 -31.7
35 Jukka Kalso Finlandia 163.6 -32.1
36 Andrej Vervejkin ZSRR 163.2 -32.5
37 Pekka Suorsa Finlandia 161.2 -34.5
38 Stein Gruben Norwegia 160.6 -35.1
39 Lorenz Wegscheider RFN 158.8 -36.9
40 Antonio Lacedelli Włochy 158.6 -37.1
41 Frederic Berger Francja 151.0 -44.7
42 Ivo Pertile Włochy 150.2 -45.5
43 Akira Sato Japonia 149.0 -46.7
44 Vladimir Breitschev Bułgaria 145.8 -49.9
45 Zane Palmer USA 142.3 -53.4
46 Peter Rohwein RFN 141.4 -54.3
47 Chiharu Nishikata Japonia 141.0 -54.7
48 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 139.0 -56.7
49 Aake Norman Szwecja 138.8 -56.9
50 Franz Neulaendtner Austria 137.2 -58.5
51 Chris Hastings USA 134.9 -60.8
52 Magnus Aastroem Szwecja 133.3 -62.4
53 Olav Hansson Norwegia 76.3 -119.4
54 Fabrice Piazzini Szwajcaria 74.5 -121.2
  Aleksandr Taranov ZSRR 74.5 -121.2
56 Jan Kowal Polska 74.3 -121.4
57 Mark Konopacke USA 74.0 -121.7
58 Juergen Winterhalder RFN 73.5 -122.2
59 Jon-Inge Kjorum Norwegia 72.6 -123.1
60 Pavel Ploc Czechosłowacja 72.3 -123.4
61 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 72.0 -123.7
62 Thomas Nordgren Szwecja 71.6 -124.1
63 Sergei Brysgalov ZSRR 71.3 -124.4
64 Georg Waldvogel RFN 71.2 -124.5
65 Thomas Kindlimann Szwajcaria 70.8 -124.9
66 Pascal Raymond Szwajcaria 70.7 -125.0
67 Masaru Nagaoka Japonia 69.4 -126.3
68 Massimo Rigoni Włochy 68.9 -126.8
69 Anders Daun Szwecja 68.6 -127.1
70 Carlo Pinzani Włochy 67.2 -128.5
  Guenther Stranner Austria 67.2 -128.5
72 Matjaz Zupan Jugosławia 67.0 -128.7
73 Thomas Ihle RFN 66.5 -129.2
74 Piotr Fijas Polska 66.0 -129.7
75 Thomas Hasselberger RFN 65.4 -130.3
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 65.4 -130.3
77 Janez Stirn Jugosławia 64.9 -130.8
78 Rick Newborn USA 64.2 -131.5
79 Per-Inge Taellberg Szwecja 63.7 -132.0
80 Hiro Shima Japonia 63.3 -132.4
81 Staffan Taellberg Szwecja 62.9 -132.8
82 Dieter Thoma RFN 62.3 -133.4
83 Ron Rautio Kanada 62.2 -133.5
84 Christian Rimmel RFN 61.7 -134.0
85 Remo Lederer NRD 61.0 -134.7
86 Shinichi Tanaka Japonia 60.4 -135.3
87 Shohei Sakaguchi Japonia 58.9 -136.8
88 Sandro Sambugaro Włochy 58.4 -137.3
89 Markus Gahler Szwajcaria 57.4 -138.3
90 Ron Richards Kanada 57.1 -138.6
91 Laszlo Fischer Węgry 56.7 -139.0
92 Vadim Zakharov ZSRR 56.0 -139.7
93 Eckhard Reichertz RFN 54.7 -141.0
94 Franck Rey Francja 53.8 -141.9
  Horst Bulau Kanada 53.8 -141.9
96 Magnus Westman Szwecja 53.2 -142.5
97 Josef Heumann RFN 51.8 -143.9
98 Ingo Lesser NRD 51.7 -144.0
99 Bernat Sola Hiszpania 50.7 -145.0
100 Ole Christian Eidhammer Norwegia 50.3 -145.4
101 Didier Mollard Francja 49.6 -146.1
102 Michael Schiele RFN 44.2 -151.5
103 Thomas Dufter RFN 43.8 -151.9
104 Walent Boschitschkov Bułgaria 42.4 -153.3
105 Gabor Geller Węgry 41.4 -154.3
106 Mihaly Szalai Węgry 33.0 -162.7
107 Bogdan Papierz Polska 30.8 -164.9
108 Jesus Lobo Hiszpania 29.0 -166.7
109 Viktor Palinkas Węgry 28.0 -167.7
110 Eddie Edwards Wielka Brytania 15.0 -180.7

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich