TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 855.3  
2 Matti Nykänen Finlandia 840.6 -14.7
3 Klaus Ostwald NRD 830.2 -25.1
4 Ernst Vettori Austria 819.3 -36.0
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 805.0 -50.3
6 Andreas Felder Austria 803.9 -51.4
7 Piotr Fijas Polska 793.2 -62.1
8 Rolf Age Berg Norwegia 788.9 -66.4
9 Hroar Stjernen Norwegia 784.1 -71.2
10 Jiri Parma Czechosłowacja 781.5 -73.8
11 Horst Bulau Kanada 774.6 -80.7
12 Manfred Deckert NRD 754.6 -100.7
13 Per Bergerud Norwegia 751.3 -104.0
14 Pentti Kokkonen Finlandia 745.3 -110.0
15 Frank Sauerbrey NRD 736.6 -118.7
16 Martin Svagerko Czechosłowacja 734.8 -120.5
17 Halvor Persson Norwegia 729.6 -125.7
18 Andreas Bauer RFN 713.0 -142.3
19 Markku Pusenius Finlandia 708.9 -146.4
20 Vasja Bajc Jugosławia 700.1 -155.2
21 Aleksandr Taranov ZSRR 698.2 -157.1
22 Mark Konopacke USA 691.9 -163.4
23 Ron Richards Kanada 680.9 -174.4
24 Jari Puikkonen Finlandia 680.8 -174.5
25 Richard Schallert Austria 666.6 -188.7
26 Olav Hansson Norwegia 659.5 -195.8
27 Jan Kowal Polska 646.6 -208.7
28 Thomas Klauser RFN 641.2 -214.1
29 Miroslav Polak Czechosłowacja 640.8 -214.5
30 Mike Holland USA 618.6 -236.7
31 Gennadi Prokopenko ZSRR 612.3 -243.0
32 Tuomo Ylipulli Finlandia 610.9 -244.4
33 Roger Ruud Norwegia 606.2 -249.1
34 Armin Kogler Austria 597.4 -257.9
35 Rick Newborn USA 597.1 -258.2
36 Ole Christian Eidhammer Norwegia 596.2 -259.1
37 Jukka Kalso Finlandia 592.4 -262.9
38 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 592.1 -263.2
39 Reed Zuehlke USA 587.8 -267.5
40 Franz Neulaendtner Austria 583.8 -271.5
41 Zane Palmer USA 570.3 -285.0
42 David Brown Kanada 566.5 -288.8
43 Primoz Ulaga Jugosławia 547.1 -308.2
44 Werner Haim Austria 545.2 -310.1
45 Thomas Dolar Jugosławia 499.2 -356.1
46 Robert Kastrun Jugosławia 495.7 -359.6
47 Nils Stoltzlechner USA 491.9 -363.4
48 Janez Stirn Jugosławia 485.7 -369.6
49 Adolf Hirner Austria 483.8 -371.5
50 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 464.2 -391.1
51 Frederic Berger Francja 454.4 -400.9
52 Christian Hauswirth Szwajcaria 443.5 -411.8
53 Guenther Stranner Austria 420.2 -435.1
54 Pekka Suorsa Finlandia 413.0 -442.3
55 Wolfgang Steiert RFN 398.2 -457.1
56 Juri Golowtschikov ZSRR 386.2 -469.1
57 Vladimir Breitschev Bułgaria 385.3 -470.0
58 Lido Tomasi Włochy 373.0 -482.3
59 Gerard Balanche Szwajcaria 370.2 -485.1
60 Georg Waldvogel RFN 369.6 -485.7
61 Fabrice Piazzini Szwajcaria 365.1 -490.2
62 Bohumil Vacek Czechosłowacja 362.8 -492.5
63 Laszlo Fischer Węgry 357.0 -498.3
64 Juha Lappalainen Finlandia 356.6 -498.7
65 Pascal Raymond Szwajcaria 356.3 -499.0
66 Ulf Findeisen NRD 355.1 -500.2
67 Thomas Hasselberger RFN 353.1 -502.2
68 Raimund Resch Austria 334.4 -520.9
69 Andrej Vervejkin ZSRR 331.4 -523.9
70 Lorenz Wegscheider RFN 301.9 -553.4
71 Dennis McGrane USA 299.5 -555.8
72 Landis Arnold USA 289.7 -565.6
73 Bojan Globocnik Jugosławia 285.4 -569.9
74 Bogdan Zwijacz Polska 279.9 -575.4
75 Gabor Geller Węgry 270.8 -584.5
76 Gerard Colin Francja 268.0 -587.3
77 Sandro Sambugaro Włochy 263.7 -591.6
78 Walent Boschitschkov Bułgaria 261.7 -593.6
79 Horger Freitag NRD 260.4 -594.9
80 Miran Tepes Jugosławia 253.4 -601.9
81 Massimo Rigoni Włochy 245.8 -609.5
82 Patric Dubiez Francja 245.2 -610.1
83 Hubert Neuper Austria 244.6 -610.7
84 Eric Breche Francja 243.7 -611.6
85 Sergei Osernik Szwajcaria 227.6 -627.7
86 Uli Boll RFN 225.1 -630.2
87 Antonio Lacedelli Włochy 221.3 -634.0
88 Evgeny Vashurin ZSRR 217.2 -638.1
89 Bernard Guillaume Francja 209.6 -645.7
90 Kiril Petkov Bułgaria 192.0 -663.3
91 Heinz Koch Austria 155.1 -700.2
92 Jose Rivera Hiszpania 150.0 -705.3
93 Thomas Dufter RFN 141.0 -714.3
94 Thomas Feuerstein Austria 140.4 -714.9
95 Rupert Hirner Austria 131.0 -724.3
96 Juergen Winterhalder RFN 130.5 -724.8
97 Rolf Schilli RFN 122.2 -733.1
98 Bernhard Zauner Austria 119.1 -736.2
99 Paul Erat Austria 108.0 -747.3
100 Eckhard Reichertz RFN 102.8 -752.5
101 Christoph Beck Austria 98.2 -757.1
102 Wolfgang Dilger RFN 96.2 -759.1
103 Bernat Sola Hiszpania 88.8 -766.5
104 Norbert Moertl Austria 84.2 -771.1
105 Wolfgang Margreiter Austria 83.0 -772.3
106 Rudi Puerstl Austria 74.9 -780.4
107 Michael Schiele RFN 63.6 -791.7
108 Manfred Steiner Austria 60.9 -794.4
  Andreas Hiemer RFN 60.9 -794.4
110 Robert Kueffe Austria 59.1 -796.2
111 Peter Rohwein RFN 57.8 -797.5
112 Rojelio Sastre Hiszpania 53.8 -801.5
113 Bernhard Winkler Austria 49.8 -805.5
114 Harald Rodlauer Austria 48.8 -806.5
115 Michael Blank RFN 47.1 -808.2
116 Erich Kreuzer Austria 33.4 -821.9
Wyniki konkursów
30.12.1984 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1985 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1985 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »