Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142
06.01.1985 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hroar Stjernen Norwegia 109.5 110.0 221.5
2 Klaus Ostwald NRD 110.5 106.5 219.0
3 Piotr Fijas Polska 111.0 106.0 214.0
4 Jens Weissflog NRD 106.0 109.0 212.7
5 Rolf Age Berg Norwegia 107.0 106.5 211.1
6 Matti Nykänen Finlandia 105.5 109.0 209.0
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 107.0 107.0 208.8
8 Ernst Vettori Austria 103.0 109.0 208.5
9 Jari Puikkonen Finlandia 102.5 107.0 206.5
10 Andreas Felder Austria 109.0 102.5 204.8
11 Manfred Deckert NRD 103.5 104.0 203.2
12 Horst Bulau Kanada 103.0 106.0 202.8
13 Miroslav Polak Czechosłowacja 103.0 105.0 200.4
14 Thomas Klauser RFN 102.0 103.5 198.4
15 Zane Palmer USA 106.0 103.0 198.3
16 Jiri Parma Czechosłowacja 100.0 106.0 198.1
  Andreas Bauer RFN 104.0 102.0 198.1
18 Primoz Ulaga Jugosławia 104.0 104.0 197.9
19 Gennadi Prokopenko ZSRR 103.0 101.5 195.5
20 Pentti Kokkonen Finlandia 101.5 101.5 195.4
21 Aleksandr Taranov ZSRR 102.0 101.5 191.1
22 Frank Sauerbrey NRD 100.0 102.0 191.0
23 David Brown Kanada 103.0 99.5 190.2
24 Guenther Stranner Austria 99.5 104.0 189.6
25 Tuomo Ylipulli Finlandia 101.0 102.0 188.9
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 101.0 99.5 188.9
27 Per Bergerud Norwegia 99.0 101.0 188.7
28 Halvor Persson Norwegia 99.5 98.5 186.9
29 Martin Svagerko Czechosłowacja 99.5 104.0 186.6
30 Nils Stolzlechner USA 100.0 102.5 185.7
31 Rick Mewborn USA 99.0 100.5 182.5
32 Miran Tepes Jugosławia 98.0 101.0 181.8
33 Roger Ruud Norwegia 96.5 100.0 180.8
34 Mark Konopacke USA 100.5 99.5 180.7
35 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 99.0 99.0 179.4
36 Juri Golovtschikov ZSRR 98.0 99.0 179.0
37 Vasja Bajc Jugosławia 100.5 96.0 178.8
38 Tomaz Dolar Jugosławia 95.5 96.5 173.5
39 Markku Pusenius Finlandia 98.0 94.5 171.2
40 Raimund Resch Austria 96.0 95.0 170.6
  Olav Hansson Norwegia 95.0 96.0 170.6
42 Jan Kowal Polska 96.5 97.0 170.1
43 Mike Holland USA 105.5 91.0 169.8
44 Richard Schallert Austria 96.0 96.5 169.2
45 Ron Richards Kanada 94.0 97.0 168.6
46 Frederic Berger Francja 96.0 95.5 166.3
47 Bohumil Vacek Czechosłowacja 95.5 94.0 166.0
48 Reed Zuehlke USA 96.5 88.5 163.2
49 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 97.0 89.0 161.1
50 Lido Tomasi Włochy 97.0 82.0 144.3
51 Landis Arnold USA 95.0   82.1
52 Ulf Findeisen NRD 96.5   81.7
53 Robert Kastrun Jugosławia 94.0   79.7
54 Heinz Koch Austria 94.0   78.7
55 Gerard Colin Francja 93.5   78.0
56 Franz Neulaendtner Austria 90.0   76.1
57 Laszlo Fischer Węgry 92.0   75.4
58 Bojan Globocnik Jugosławia 91.0   75.0
59 Georg Waldvogel RFN 89.0   74.7
60 Lorenz Wegscheider RFN 90.0   74.1
61 Janez Stirn Jugosławia 89.5   73.4
62 Fabrice Piazzini Szwajcaria 90.5   73.3
63 Wolfgang Steiert RFN 96.0   73.0
64 Patrick Dubiez Francja 88.5   72.0
  Dennis McGrane USA 88.5   72.0
66 Juha Lappalainen Finlandia 88.0   71.3
67 Christian Hauswirth Szwajcaria 88.0   69.8
68 Thomas Feuerstein Austria 88.0   68.3
69 Thomas Hasselberger RFN 86.0   67.5
70 Pekka Suorsa Finlandia 86.0   65.5
  Gabor Geller Węgry 86.0   65.5
72 Sandro Sambugaro Włochy 85.5   65.3
73 Jukka Kalso Finlandia 86.0   65.0
74 Hubert Neuper Austria 85.5   64.8
75 Adolf Hirner Austria 84.0   63.7
76 Gerard Balanche Szwajcaria 83.0   62.8
77 Bogdan Zwijacz Polska 83.5   62.0
78 Antonio Lacedelli Włochy 84.0   61.2
79 Pascal Reymond Szwajcaria 82.5   60.6
80 Werner Haim Austria 83.0   60.3
81 Massimo Rigoni Włochy 82.5   60.1
82 Robert Kueffe Austria 82.5   59.1
83 Paul Erat Austria 81.0   59.0
84 Andrej Verveikin ZSRR 81.0   57.5
85 Rupert Hirner Austria 81.0   56.5
86 Bernhard Zauner Austria 79.5   56.4
87 Bernat Sola Hiszpania 79.0   55.2
88 Sergei Osernik Szwajcaria 80.0   55.1
89 Norbert Moertl Austria 80.0   54.1
90 Eric Breche Francja 80.5   53.8
91 Bernard Guillaume Francja 78.0   52.3
92 Rudi Puerstl Austria 77.5   49.1
93 Christoph Beck Austria 76.0   48.0
94 Evgeny Vashurin ZSRR 73.0   46.8
95 Armin Kogler Austria 76.0   46.5
96 Jose Rivera Hiszpania 73.0   45.3
97 Erich Kreuzer Austria 67.0   33.4
98 Rojelio Sastre Hiszpania 66.0   26.0
99 Wolfgang Margreiter Austria 64.0   23.7

« Turniej Czterech Skoczni 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - P¦ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »