Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
30.12.1984 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ernst Vettori Austria 116.0 115.0 235.4
2 Matti Nykänen Finlandia 114.5 115.0 223.9
3 Andreas Felder Austria 113.5 110.0 220.4
4 Jens Weissflog NRD 114.0 111.5 216.7
5 Klaus Ostwald NRD 111.0 109.5 211.7
6 Pavel Ploc Czechosłowacja 113.0 111.0 210.1
7 Per Bergerud Norwegia 113.5 103.0 206.6
8 Armin Kogler Austria 110.0 104.5 202.3
9 Piotr Fijas Polska 114.0 102.0 200.4
10 Martin Svagerko Czechosłowacja 109.0 108.0 198.5
11 Thomas Klauser RFN 110.0 102.5 197.5
12 Gennadi Prokopenko ZSRR 110.0 103.5 197.4
  Horst Bulau Kanada 108.5 105.0 197.4
14 Pentti Kokkonen Finlandia 110.0 102.0 196.3
15 Tuomo Ylipulli Finlandia 112.0 100.0 193.8
16 Roger Ruud Norwegia 104.5 105.5 193.5
17 Franz Neulaendtner Austria 109.0 100.0 193.4
18 Manfred Deckert NRD 109.0 102.0 192.9
19 Rolf Age Berg Norwegia 110.5 105.0 190.5
20 Hroar Stjernen Norwegia 105.0 104.5 189.8
21 Andreas Bauer RFN     188.8
22 Janez Stirn Jugosławia     186.9
23 Zane Palmer USA     186.5
24 Horger Freitag NRD     186.0
25 Jukka Kalso Finlandia     185.8
26 Frank Sauerbrey NRD     184.9
27 Markku Pusenius Finlandia     184.6
28 Jiri Parma Czechosłowacja     184.1
29 Dennis McGrane USA     182.5
30 Miroslav Polak Czechosłowacja     182.0
31 Wolfgang Steiert RFN     177.0
32 Thomas Hasselberger RFN     174.3
33 Ron Richards Kanada     174.1
  Mark Konopacke USA     174.1
35 Olav Hansson Norwegia     174.0
36 Halvor Persson Norwegia     173.7
37 Reed Zuehlke USA     173.6
38 Robert Kastrun Jugosławia     173.5
39 Vasja Bajc Jugosławia     172.2
  Adolf Hirner Austria     172.2
41 Werner Haim Austria     171.9
42 Aleksandr Taranov ZSRR     171.0
43 Ole Christian Eidhammer Norwegia     170.5
44 Uli Boll RFN     166.9
45 Jan Kowal Polska     162.7
46 Rick Newborn USA     160.5
47 Richard Schallert Austria     157.3
48 Frederic Berger Francja     153.1
49 Pekka Suorsa Finlandia     151.1
50 Christian Hauswirth Szwajcaria     148.6
51 Jari Puikkonen Finlandia     84.0
52 Guenther Stranner Austria     83.1
  Juha Lappalainen Finlandia     83.1
54 Lorenz Wegscheider RFN     81.6
55 Fabrice Piazzini Szwajcaria     81.2
56 Gerard Balanche Szwajcaria     81.1
57 Mike Holland USA     80.8
58 Bojan Globocnik Jugosławia     80.7
59 Thomas Dufter RFN     80.6
60 Bohumil Vacek Czechosłowacja     80.4
61 Thomas Dolar Jugosławia     79.8
62 Landis Arnold USA     78.9
63 Ulf Findeisen NRD     78.4
64 Georg Waldvogel RFN     78.3
65 Pascal Raymond Szwajcaria     78.0
66 Bogdan Zwijacz Polska     76.5
67 Patric Dubiez Francja     76.4
68 Juri Golowtschikov ZSRR     76.1
69 Juergen Winterhalder RFN     75.8
70 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     74.1
71 Kiril Petkov Bułgaria     73.6
72 Massimo Rigoni Włochy     73.4
73 Miran Tepes Jugosławia     71.6
74 Antonio Lacedelli Włochy     71.0
75 Vladimir Breitschev Bułgaria     70.4
76 Gabor Geller Węgry     70.0
77 Nils Stoltzlechner USA     68.9
78 David Brown Kanada     68.8
79 Evgeny Vashurin ZSRR     66.8
80 Andrej Vervejkin ZSRR     66.3
81 Andreas Hiemer RFN     60.9
82 Gerard Colin Francja     60.2
83 Laszlo Fischer Węgry     59.4
84 Rolf Schilli RFN     59.1
85 Sandro Sambugaro Włochy     58.4
86 Peter Rohwein RFN     57.8
87 Wolfgang Dilger RFN     57.4
88 Bernard Guillaume Francja     55.9
89 Eric Breche Francja     55.1
90 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     54.7
91 Eckhard Reichertz RFN     50.7
92 Sergei Osernik Szwajcaria     40.0
93 Walent Boschitschkov Bułgaria     37.2
94 Michael Schiele RFN     36.6
95 Primoz Ulaga Jugosławia     7.0

« Turniej Czterech Skoczni 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich