TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hubert Neuper Austria 940.1  
2 Henry Glass NRD 912.9 -27.2
3 Martin Weber NRD 912.7 -27.4
4 Klaus Ostwald NRD 912.3 -27.8
5 Alfred Groyer Austria 904.0 -36.1
6 Harald Duschek NRD 897.0 -43.1
7 Jochen Danneberg NRD 893.4 -46.7
8 Piotr Fijas Polska 886.2 -53.9
9 Johan Saetre Norwegia 885.2 -54.9
10 Vladimir Vlassov ZSRR 880.9 -59.2
11 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 880.3 -59.8
12 Bogdan Norcic Jugosławia 880.2 -59.9
13 Manfred Deckert NRD 874.2 -65.9
14 Robert Moesching Szwajcaria 860.8 -79.3
15 Falko Weisspflog NRD 860.2 -79.9
16 Keijo Korhonen Finlandia 856.8 -83.3
17 Hirokazu Yagi Japonia 855.3 -84.8
18 Thomas Meisinger NRD 843.4 -96.7
19 Jouko Toermaenen Finlandia 841.5 -98.6
20 Armin Kogler Austria 840.8 -99.3
21 Roger Ruud Norwegia 838.7 -101.4
22 Hans Millonig Austria 826.6 -113.5
23 Peter Leitner RFN 819.7 -120.4
24 Hiroyasu Aizawa Japonia 811.6 -128.5
25 Ulf Joergensen Norwegia 809.3 -130.8
26 Anatolij Oparin ZSRR 803.9 -136.2
27 Jari Puikkonen Finlandia 773.5 -166.6
28 Alois Lipburger Austria 758.0 -182.1
29 Klaus Tuchscherer Austria 743.5 -196.6
30 Alexi Borovitin ZSRR 741.5 -198.6
31 Masahiro Akimoto Japonia 735.5 -204.6
32 Leos Skoda Czechosłowacja 732.0 -208.1
33 Per Bergerud Norwegia 731.1 -209.0
34 Jan Holmlund Szwecja 728.3 -211.8
35 Anton Innauer Austria 725.9 -214.2
36 Jari Pulkkinen Finlandia 721.0 -219.1
37 Stanisław Bobak Polska 716.5 -223.6
38 Christer Karlsson Szwecja 710.5 -229.6
39 Tauno Kaeyhko Finlandia 703.4 -236.7
40 Kari Ylianttila Finlandia 692.2 -247.9
41 Josef Samek Czechosłowacja 663.5 -276.6
42 Takafumi Kawabata Japonia 636.7 -303.4
43 Steve Collins Kanada 595.7 -344.4
44 Pentti Kokkonen Finlandia 594.6 -345.5
45 Dag Holmen Jensen Norwegia 593.9 -346.2
46 Juriy Iwanov ZSRR 592.9 -347.2
47 Tom Levorstad Norwegia 592.6 -347.5
48 Thomas Klauser RFN 591.7 -348.4
49 Stanisław Pawlusiak Polska 590.2 -349.9
50 Sergei Saitchik ZSRR 589.3 -350.8
51 Yuji Kawamura Japonia 583.2 -356.9
52 Hans Wallner Austria 569.2 -370.9
53 Gerard Colin Francja 566.7 -373.4
54 Ivo Zupan Jugosławia 564.0 -376.1
55 Peter Schwinghammer RFN 557.4 -382.7
56 Seppo Toivonen Szwecja 503.4 -436.7
57 Miran Tepes Jugosławia 495.9 -444.2
58 Horst Bulau Kanada 488.8 -451.3
59 Jari Larinto Finlandia 482.3 -457.8
60 Albert Wursthorn RFN 480.5 -459.6
61 Per Steinar Nordlien Norwegia 474.1 -466.0
62 Vasja Bajc Jugosławia 474.0 -466.1
63 Jim Denney USA 470.2 -469.9
64 Georges Jaquier Szwajcaria 469.8 -470.3
65 Brane Benedik Jugosławia 468.6 -471.5
66 Bernard Moullier Francja 468.2 -471.9
67 Masaru Nagaoka Japonia 464.5 -475.6
68 Vladimir Cherniaev ZSRR 460.8 -479.3
69 Primoz Ulaga Jugosławia 460.5 -479.6
70 Ole Bremseth Norwegia 455.1 -485.0
71 Paul Egloff Szwajcaria 447.6 -492.5
72 Hubert Schwarz RFN 416.4 -523.7
73 Hermann Weinbuch RFN 395.5 -544.6
74 Walerij Sanin ZSRR 376.0 -564.1
75 Jan Tanczos Czechosłowacja 372.9 -567.2
76 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 372.6 -567.5
77 Lido Tomasi Włochy 372.1 -568.0
78 Per Balkasen Szwecja 368.2 -571.9
79 Kari Heinonen Finlandia 364.8 -575.3
80 Marko Mlakar Jugosławia 347.5 -592.6
81 Piotr Sunin ZSRR 343.3 -596.8
82 Sajae Tsuruga Japonia 342.0 -598.1
83 Andrzej Kowalski Polska 335.3 -604.8
84 Ivano Wegher Włochy 326.8 -613.3
85 John Broman USA 325.2 -614.9
86 Patric Dubiez Francja 324.7 -615.4
87 Massimo Rigoni Włochy 320.4 -619.7
88 Walent Boschitschkov Bułgaria 316.0 -624.1
89 Ron Richards Kanada 312.1 -628.0
90 Angel Stojanov Bułgaria 303.7 -636.4
91 Chris McNeill USA 296.5 -643.6
92 Zoltan Kelemen Węgry 294.4 -645.7
93 Gabor Geller Węgry 279.1 -661.0
94 Gebhard Aberer Austria 278.6 -661.5
95 Hans-Joerg Eschrich RFN 273.0 -667.1
96 Pl. Schmidinger Szwajcaria 271.2 -668.9
97 Gyula Henyel Węgry 261.2 -678.9
98 Vladimir Breitschev Bułgaria 251.1 -689.0
99 Laszlo Fischer Węgry 243.3 -696.8
100 Peter Dimitrov Bułgaria 239.2 -700.9
101 Thomas Cano Hiszpania 235.3 -704.8
102 Valerij Savin ZSRR 213.3 -726.8
103 Anders Daun Szwecja 188.9 -751.2
104 Robert Fogarasi Węgry 184.8 -755.3
105 Willi Puerstl Austria 182.7 -757.4
106 Rupert Guertler Austria 182.6 -757.5
107 Angel Jeaniquet Hiszpania 181.1 -759.0
108 Thomas Prosser RFN 177.6 -762.5
109 Miklos Lovas Węgry 149.6 -790.5
110 Philippe Jacoberger Francja 128.2 -811.9
111 Frantisek Novak Czechosłowacja 103.9 -836.2
112 Andreas Felder Austria 97.2 -842.9
113 Manfred Steiner Austria 94.4 -845.7
114 Heinz Koch Austria 83.3 -856.8
115 Paavo Lukkariniemi Finlandia 71.5 -868.6
Wyniki konkursów
30.12.1979 Oberstdorf RFN K-115
01.01.1980 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1980 Innsbruck Austria K-106
06.01.1980 Bischofshofen Austria K-106
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »