Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
06.01.1980 - Bischofshofen (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Weber NRD 102.0 97.0 230.4
2 Henry Glass NRD 100.5 98.0 227.2
3 Piotr Fijas Polska 98.5 101.5 226.8
4 Harald Duschek NRD 98.5 100.0 225.7
5 Manfred Deckert NRD 99.5 99.0 220.7
6 Thomas Meisinger NRD 97.5 99.5 220.1
7 Jari Puikkonen Finlandia 100.0 93.5 219.7
8 Klaus Ostwald NRD 98.0 98.0 219.2
9 Alfred Groyer Austria 95.5 94.0 214.6
10 Hubert Neuper Austria 97.5 91.5 213.9
11 Vladimir Vlasov ZSRR 96.0 96.0 212.6
12 Robert Moesching Szwajcaria 96.5 96.5 212.0
13 Stanisław Bobak Polska 93.5 94.0 211.3
14 Jochen Danneberg NRD 97.5 96.5 211.0
15 Alexi Borovitin ZSRR 95.5 93.5 210.4
  Masahiro Akimoto Japonia 96.0 95.5 210.4
17 Bogdan Norcic Jugosławia 96.0 93.0 207.4
18 Pentti Kokkonen Finlandia 95.0 90.5 206.5
19 Falko Weisspflog NRD 94.0 89.5 202.2
20 Anton Innauer Austria 89.0 93.0 200.6
21 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.0 88.0 199.9
22 Armin Kogler Austria 88.0 93.5 199.4
23 Hans Millonig Austria 95.0 86.5 198.9
24 Thomas Klauser RFN 91.5 93.0 198.6
25 Roger Ruud Norwegia 92.0 89.5 195.9
26 Leos Skoda Czechosłowacja 95.5 85.5 195.7
27 Jouko Toermaenen Finlandia 89.0 96.0 193.9
28 Keijo Korhonen Finlandia 92.0 88.0 192.8
29 Stanisław Pawlusiak Polska 90.5 88.5 191.9
30 Klaus Tuchscherer Austria 88.0 90.0 191.5
31 Jim Denney USA 88.5 89.0 191.3
32 Peter Leitner RFN 91.5 89.0 191.0
33 Johan Saetre Norwegia 90.5 86.5 190.6
34 Per Bergerud Norwegia 88.5 91.0 189.6
35 Hiroyasu Aizawa Japonia 90.0 85.0 189.3
36 Vladimir Tschernajev ZSRR 90.0 88.0 188.5
37 Tom Levorstad Norwegia 93.5 86.0 187.6
38 Ole Bremseth Norwegia 88.0 87.5 187.0
39 Josef Samek Czechosłowacja 88.0 86.0 186.9
40 Gebhard Aberer Austria 87.0 88.0 185.3
41 Anatolij Oparin ZSRR 88.0 86.0 184.9
42 Christer Karlsson Szwecja 88.5 88.0 184.4
43 Hans Wallner Austria 89.0 85.5 182.6
44 Ivo Zupan Jugosławia 87.5 86.0 180.7
45 Steve Collins Kanada 89.5 82.0 176.9
46 Paul Egloff Szwajcaria 88.5 82.0 174.0
47 Hirokazu Yagi Japonia 86.0 80.0 170.7
48 Ulf Joergensen Norwegia 88.0 80.0 170.5
49 Kari Ylianttila Finlandia 88.0 79.0 168.1
50 Alois Lipburger Austria 89.0 72.0 154.7
51 John Broman USA 86.5   91.0
52 Takafumi Kawabata Japonia 86.0   90.8
53 Dag Holmen Jensen Norwegia 86.0   89.8
54 Jari Pulkkinen Finlandia 87.0   88.7
55 Albert Wursthorn RFN 85.5   88.6
56 Jari Larinto Finlandia 85.5   88.1
57 Miran Tepes Jugosławia 84.0   86.5
58 Kari Heinonen Finlandia 84.5   86.2
59 Willi Puerstl Austria 85.5   86.1
  Placide Schmidinger Szwajcaria 88.0   86.1
61 Pjotr Sunin ZSRR 84.5   85.7
62 Per Balkasen Szwecja 84.0   85.5
63 Peter Schwinghammer RFN 85.0   85.4
64 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 84.0   85.0
65 Per Steinar Nordlien Norwegia 85.0   84.4
66 Rupert Guertler Austria 83.0   84.1
67 Horst Bulau Kanada 84.0   83.5
68 Masaru Nagaoka Japonia 82.5   83.4
69 Primoz Ulaga Jugosławia 83.5   83.3
  Heinz Koch Austria 83.5   83.3
71 Jan Tanczos Czechosłowacja 82.0   83.2
72 Ron Richards Kanada 85.0   82.9
73 Sergei Saitchik ZSRR 82.0   82.7
74 Valerij Savin ZSRR 81.5   82.5
75 Georges Jaquiery Szwajcaria 82.0   82.2
76 Tauno Kaeyhko Kanada 81.5   82.0
77 Lido Tomasi Włochy 83.5   81.8
  Branko Benedik Jugosławia 83.5   81.8
79 Jan Holmlund Szwecja 82.0   81.7
80 Jury Iwanov ZSRR 81.0   81.3
81 Marko Mlakar Jugosławia 81.5   79.5
82 Sakae Tsuruga Japonia 80.0   79.4
83 Thomas Prosser RFN 81.5   78.5
84 Vasja Bajc Jugosławia 80.0   78.4
85 Patrick Dubiez Francja 81.5   77.0
86 Walentin Boschitschkov Bułgaria 79.0   76.5
87 Bernard Moullier Francja 80.0   75.4
  Ivano Wegher Włochy 80.0   75.4
89 Yuji Kawamura Japonia 76.0   73.3
90 Chris McNeill USA 76.0   71.8
91 Massimo Rigoni Włochy 78.0   71.1
92 Seppo Toivonen Szwecja 73.0   66.6
93 Gerard Colin Francja 74.0   66.0
94 Andrzej Kowalski Polska 73.0   64.6
95 Anders Daun Szwecja 69.0   58.5
96 Angel Stojanov Bułgaria 69.0   58.0
97 Zoltan Kelemen Węgry 70.0   57.4
98 Vladimir Breitschev Bułgaria 70.0   56.4
99 Gabor Geller Węgry 69.0   56.0
100 Robert Fogarasi Węgry 69.0   54.0
101 Peter Dimitrov Bułgaria 65.0   49.9
102 Laszlo Fischer Węgry 65.0   48.4
103 Gyula Henyel Węgry 65.0   42.9
104 Thomas Cano Hiszpania 64.0   42.5
105 Miklos Lovas Węgry 59.0   35.0
106 Angel Joaniquet Hiszpania 57.0   34.7

« Turniej Czterech Skoczni 1979/1980 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich