TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
04.01.1980 - Innsbruck (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hubert Neuper Austria 107.0 102.0 250.5
2 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 105.5 101.0 242.0
3 Henry Glass NRD 100.0 101.5 239.0
4 Jari Puikkonen Finlandia 102.0 100.5 238.9
5 Klaus Ostwald NRD 103.5 101.0 238.7
6 Martin Weber NRD 103.0 99.0 237.2
7 Roger Ruud Norwegia 102.0 103.0 236.9
8 Johan Saetre Norwegia 102.0 97.0 232.5
9 Alexi Borovitin ZSRR 99.5 100.0 230.7
  Klaus Tuchscherer Austria 99.0 98.0 230.7
11 Jouko Toermaenen Finlandia 100.0 98.5 229.8
12 Bogdan Norcic Jugosławia 102.5 97.0 229.2
  Hirokazu Yagi Japonia 100.0 97.0 229.2
14 Jan Holmlund Szwecja 101.0 97.0 229.1
15 Piotr Fijas Polska 96.0 98.0 226.2
16 Harald Duschek NRD 98.0 95.5 225.5
17 Jochen Danneberg NRD 100.0 95.0 224.4
18 Manfred Deckert NRD 99.0 97.0 224.3
19 Alfred Groyer Austria 101.0 92.5 223.3
20 Stanisław Bobak Polska 99.0 93.5 222.4
21 Falko Weisspflog NRD 97.0 97.0 221.5
22 Kari Ylianttila Finlandia 97.0 96.0 219.6
23 Masahiro Akimoto Japonia 98.0 96.0 219.5
24 Leos Skoda Czechosłowacja 97.0 96.0 218.6
25 Peter Leitner RFN 98.0 95.0 216.6
26 Robert Moesching Szwajcaria 98.0 94.0 216.2
27 Vladimir Vlassov ZSRR 100.0 89.5 214.2
28 Stanisław Pawlusiak Polska 95.0 92.0 213.9
29 Per Bergerud Norwegia 95.0 94.5 213.2
30 Keijo Korhonen Finlandia 92.5 96.0 210.8
31 Ulf Joergensen Norwegia     210.6
32 Jari Pulkkinen Finlandia     210.1
33 Brane Benedik Jugosławia     209.2
34 Armin Kogler Austria     208.3
35 Jari Larinto Finlandia     208.2
36 Hans Wallner Austria     207.8
37 Dag Holmen Jensen Norwegia     206.7
38 Tauno Kaeyhko Finlandia     204.7
39 Sergei Saitchik ZSRR     203.9
40 Gerard Colin Francja     203.8
41 Juriy Iwanov ZSRR     203.1
42 Hiroyasu Aizawa Japonia 94.5 87.5 202.7
43 Thomas Meisinger NRD     200.8
44 Primoz Ulaga Jugosławia     200.1
45 Thomas Klauser RFN 96.0 86.0 196.2
46 Anatolij Oparin ZSRR     195.9
47 Hans Millonig Austria     195.8
48 Seppo Toivonen Szwecja     189.4
49 Josef Samek Czechosłowacja     180.6
50 Alois Lipburger Austria     171.7
51 Walerij Sanin ZSRR     101.1
52 Horst Bulau Kanada     101.0
53 Albert Wursthorn RFN     100.6
  Vladimir Cherniaev ZSRR     100.6
55 Tom Levorstad Norwegia     100.5
56 John Broman USA     100.3
57 Jan Tanczos Czechosłowacja     100.1
58 Vasja Bajc Jugosławia     99.9
59 Yuji Kawamura Japonia 91.0   99.6
  Josef Brzuchanski Czechosłowacja     99.6
61 Miran Tepes Jugosławia     99.3
62 Thomas Prosser RFN     99.1
63 Lido Tomasi Włochy     98.8
64 Rupert Guertler Austria     98.5
65 Andrzej Kowalski Polska     98.2
66 Per Steinar Nordlien Norwegia     97.5
  Jim Denney USA     97.5
68 Andreas Felder Austria     97.2
69 Christer Karlsson Szwecja     97.1
70 Willi Puerstl Austria     96.6
71 Anton Innauer Austria     96.5
72 Steve Collins Kanada     96.0
73 Ivo Zupan Jugosławia     95.6
74 Takafumi Kawabata Japonia 88.0   95.4
75 Peter Schwinghammer RFN     95.3
76 Georges Jaquier Szwajcaria     94.6
77 Manfred Steiner Austria     94.4
78 Marko Mlakar Jugosławia     93.6
  Per Balkasen Szwecja     93.6
80 Gebhard Aberer Austria     93.3
81 Masaru Nagaoka Japonia 86.0   92.1
82 Kari Heinonen Finlandia     90.8
83 Ivano Wegher Włochy     88.7
84 Hans-Joerg Eschrich RFN     87.8
  Ron Richards Kanada     87.8
86 Pentti Kokkonen Finlandia     87.5
87 Paul Egloff Szwajcaria     87.3
88 Bernard Moullier Francja     86.5
89 Piotr Sunin ZSRR     85.4
90 Patric Dubiez Francja     85.2
91 Pl. Schmidinger Szwajcaria     84.3
92 Ole Bremseth Norwegia     84.0
93 Hermann Weinbuch RFN     83.4
94 Angel Stojanov Bułgaria     83.1
95 Chris McNeill USA     82.0
96 Walent Boschitschkov Bułgaria     80.8
97 Anders Daun Szwecja     79.6
98 Gyula Henyel Węgry     78.4
99 Gabor Geller Węgry     77.0
100 Sajae Tsuruga Japonia 75.5   73.9
101 Zoltan Kelemen Węgry     72.7
102 Vladimir Breitschev Bułgaria     71.5
103 Massimo Rigoni Włochy     71.1
104 Laszlo Fischer Węgry     59.8
105 Thomas Cano Hiszpania     57.4
106 Peter Dimitrov Bułgaria     56.4
107 Miklos Lovas Węgry     55.4
108 Angel Jeaniquet Hiszpania     46.0
109 Robert Fogarasi Węgry     37.4

« Turniej Czterech Skoczni 1979/1980 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »