Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
22.08.2020, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1979, Oberstdorf K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jochen Danneberg NRD 248.2  
2 Hubert Neuper Austria 243.5 -4.7
3 Alfred Groyer Austria 241.8 -6.4
4 Keijo Korhonen Finlandia 241.0 -7.2
5 Harald Duschek NRD 239.0 -9.2
6 Takafumi Kawabata Japonia 235.2 -13.0
7 Klaus Ostwald NRD 234.3 -13.9
8 Vladimir Vlasov ZSRR 233.1 -15.1
  Per Bergerud Norwegia 233.1 -15.1
10 Martin Weber NRD 232.7 -15.5
11 Johan Saetre Norwegia 232.4 -15.8
12 Robert Moesching Szwajcaria 232.1 -16.1
13 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 231.9 -16.3
14 Christer Karlsson Szwecja 231.7 -16.5
15 Klaus Tuchscherer Austria 231.5 -16.7
16 Hirokazu Yagi Japonia 230.8 -17.4
17 Bogdan Norcic Jugosławia 229.6 -18.6
18 Falko Weisspflog NRD 227.6 -20.6
19 Armin Kogler Austria 224.6 -23.6
20 Henry Glass NRD 223.1 -25.1
21 Anton Innauer Austria 222.4 -25.8
22 Anatolij Oparin ZSRR 222.2 -26.0
23 Hans Millonig Austria 220.6 -27.6
24 Hermann Weinbuch RFN 220.2 -28.0
25 Ulf Joergensen Norwegia 220.1 -28.1
26 Yuji Kawamura Japonia 217.5 -30.7
27 Piotr Fijas Polska 217.3 -30.9
28 Manfred Deckert NRD 217.2 -31.0
29 Alois Lipburger Austria 216.4 -31.8
30 Tauno Kaeyhko Finlandia 215.2 -33.0
31 Bernard Moullier Francja 215.0 -33.2
  Jury Iwanov ZSRR 215.0 -33.2
33 Valerij Savin ZSRR 213.3 -34.9
  Jari Pulkkinen Finlandia 213.3 -34.9
35 Sergei Saitchik ZSRR 211.4 -36.8
36 Georges Jaquiery Szwajcaria 211.3 -36.9
37 Kari Ylianttila Finlandia 211.2 -37.0
38 Masaru Nagaoka Japonia 211.0 -37.2
39 Peter Schwinghammer RFN 209.1 -39.1
40 Jan Holmlund Szwecja 206.1 -42.1
41 Jouko Toermaenen Finlandia 205.3 -42.9
42 Hiroyasu Aizawa Japonia 204.1 -44.1
43 Thomas Meisinger NRD 203.7 -44.5
44 Hubert Schwarz RFN 203.1 -45.1
45 Dag Holmen Jensen Norwegia 202.7 -45.5
46 Vasja Bajc Jugosławia 201.8 -46.4
47 Peter Leitner RFN 200.1 -48.1
48 Per Steinar Nordlien Norwegia 196.7 -51.5
49 Roger Ruud Norwegia 195.1 -53.1
50 Seppo Toivonen Szwecja 186.6 -61.6
51 Jan Tanczos Czechosłowacja 104.1 -144.1
52 Frantisek Novak Czechosłowacja 103.9 -144.3
53 Lido Tomasi Włochy 103.8 -144.4
54 Paul Egloff Szwajcaria 103.2 -145.0
55 Thomas Klauser RFN 103.0 -145.2
56 Andrzej Kowalski Polska 102.3 -145.9
57 Tom Levorstad Norwegia 102.2 -146.0
58 Josef Samek Czechosłowacja 101.4 -146.8
59 Miran Tepes Jugosławia 100.9 -147.3
60 Placide Schmidinger Szwajcaria 100.8 -147.4
61 Masahiro Akimoto Japonia 100.4 -147.8
62 Gerard Colin Francja 100.3 -147.9
63 Sakae Tsuruga Japonia 100.0 -148.2
  Kari Heinonen Finlandia 100.0 -148.2
65 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 99.9 -148.3
66 Steve Collins Kanada 99.1 -149.1
67 Horst Bulau Kanada 98.6 -149.6
68 Leos Skoda Czechosłowacja 98.5 -149.7
69 Albert Wursthorn RFN 98.1 -150.1
70 Ole Bremseth Norwegia 97.8 -150.4
71 Branko Benedik Jugosławia 97.5 -150.7
72 Alexi Borovitin ZSRR 96.9 -151.3
73 Vladimir Tschernajev ZSRR 96.6 -151.6
74 Per Balkasen Szwecja 94.9 -153.3
75 Jari Larinto Finlandia 93.2 -155.0
76 Marko Mlakar Jugosławia 92.3 -155.9
77 Hans-Juergen Eschrich RFN 91.4 -156.8
78 Stanisław Pawlusiak Polska 90.6 -157.6
  Patrick Dubiez Francja 90.6 -157.6
80 Zoltan Kelemen Węgry 88.8 -159.4
81 Massimo Rigoni Włochy 87.2 -161.0
82 Jim Denney USA 86.9 -161.3
83 Pjotr Sunin ZSRR 84.8 -163.4
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 84.8 -163.4
85 Jari Puikkonen Finlandia 84.5 -163.7
86 Hans Wallner Austria 83.8 -164.4
  Primoz Ulaga Jugosławia 83.8 -164.4
88 Ivo Zupan Jugosławia 81.7 -166.5
89 Ivano Wegher Włochy 81.0 -167.2
90 Pentti Kokkonen Finlandia 79.2 -169.0
91 Gabor Geller Węgry 77.9 -170.3
92 Ron Richards Kanada 76.5 -171.7
93 Laszlo Fischer Węgry 75.5 -172.7
94 Thomas Cano Hiszpania 73.0 -175.2
95 Angel Stojanov Bułgaria 71.8 -176.4
96 Paavo Lukkariniemi Finlandia 71.5 -176.7
97 Gyula Henyel Węgry 71.2 -177.0
98 Philippe Jacoberger Francja 69.6 -178.6
99 Peter Dimitrov Bułgaria 68.9 -179.3
100 Chris McNeill USA 61.7 -186.5
101 Stanisław Bobak Polska 58.7 -189.5
102 Vladimir Breitschev Bułgaria 56.4 -191.8
103 Angel Joaniquet Hiszpania 50.2 -198.0
104 John Broman USA 42.6 -205.6
105 Robert Fogarasi Węgry 33.9 -214.3

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakob Grimholm
Najbliższe zawody
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:30
LGP-k Frenstat
10:30
LGP-k Frenstat
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
23 sierpnia 2020 (niedziela)
16:15
LGP Wisła
kwalifikacje
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich