Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 1972/1973
30.12.1972   Oberstdorf RFN K-90
01.01.1973   Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1973   Innsbruck Austria K-81
06.01.1973   Bischofshofen Austria K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rainer Schmidt NRD 913.9  
2 Hans Georg Aschenbach NRD 897.5 -16.4
3 Sergej Botschkov ZSRR 874.2 -39.7
4 Hans Schmid Szwajcaria 867.2 -46.7
5 Manfred Wolf NRD 866.1 -47.8
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 858.9 -55.0
7 Walter Steiner Szwajcaria 855.8 -58.1
8 Henry Glass NRD 846.1 -67.8
9 Hiroshi Itagaki Japonia 844.8 -69.1
10 Jochen Danneberg NRD 841.4 -72.5
11 Dietrich Kampf NRD 837.2 -76.7
12 Reinhold Bachler Austria 830.7 -83.2
13 Esko Rautionaho Finlandia 808.9 -105.0
14 Jaromir Lidak Czechosłowacja 808.3 -105.6
15 Ladislav Divila Czechosłowacja 804.9 -109.0
16 Sepp Zehnder Szwajcaria 801.9 -112.0
17 Bernd Eckstein NRD 800.1 -113.8
18 Wojciech Fortuna Polska 797.0 -116.9
19 Yukio Kasaya Japonia 795.1 -118.8
20 Leos Skoda Czechosłowacja 794.4 -119.5
21 Tauno Kaeyhko Finlandia 792.6 -121.3
22 Odd Grette Norwegia 791.0 -122.9
23 Karel Kodejska Czechosłowacja 789.7 -124.2
24 Zbynek Hubac Czechosłowacja 779.6 -134.3
25 Heinz Wossipiwo NRD 777.9 -136.0
26 Juhani Ruotsalainen Finlandia 776.4 -137.5
27 Karl Schnabl Austria 772.4 -141.5
28 Marjan Mesec Jugosławia 770.6 -143.3
29 Vladimir Terichew ZSRR 769.4 -144.5
30 Josef Schwinghammer RFN 765.9 -148.0
31 Stanisław Bobak Polska 765.5 -148.4
32 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 764.5 -149.4
33 Jury Kalinin ZSRR 763.7 -150.2
34 Peter Stefancic Jugosławia 760.6 -153.3
35 Fritjof Prytz Norwegia 750.1 -163.8
36 Bogdan Norcic Jugosławia 749.1 -164.8
37 Hisayothi Sawada Japonia 748.2 -165.7
38 Peter Wilson Kanada 744.0 -169.9
39 Józef Tajner Polska 743.6 -170.3
  Ernst Wursthorn RFN 743.6 -170.3
41 Bernd Zapf RFN 742.3 -171.6
42 Koji Kakuta Japonia 735.1 -178.8
  Christer Karlsson Szwecja 735.1 -178.8
44 Rolf Nordgren Szwecja 734.1 -179.8
45 Walter Schwabl Austria 731.3 -182.6
46 Eric Aubert Szwajcaria 728.3 -185.6
47 Kari Ylianttila Finlandia 726.8 -187.1
48 Rudolf Wanner Austria 722.6 -191.3
49 Danilo Pudgar Jugosławia 718.1 -195.8
50 Andreas Lundqvist Szwecja 716.5 -197.4
51 Nils-Per Skarseth Norwegia 712.9 -201.0
52 Gari Menschikow ZSRR 712.7 -201.2
53 Marian Prelovsek Jugosławia 709.2 -204.7
54 Bent Tomtum Norwegia 705.7 -208.2
55 Knut Kongsgaard Norwegia 701.8 -212.1
56 Kai Solbustad Norwegia 692.6 -221.3
57 Gilbert Poirot Francja 691.3 -222.6
58 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 684.2 -229.7
59 Heini Ihle RFN 679.3 -234.6
60 Wladimir Smirnov ZSRR 676.4 -237.5
61 Hans Wallner Austria 672.6 -241.3
62 Czesław Janik Polska 672.3 -241.6
63 Ernst von Grueningen Szwajcaria 661.0 -252.9
64 Freddy Guignard Szwajcaria 658.3 -255.6
65 Franz Salhofer Austria 656.3 -257.6
66 Mario Cecon Włochy 654.2 -259.7
67 Willi Puerstl Austria 652.5 -261.4
68 Janez Lostrek Jugosławia 651.6 -262.3
69 Masakatsu Asari Japonia 649.9 -264.0
70 Rudolf Tusch RFN 632.2 -281.7
71 Wladimir Galuschin ZSRR 620.2 -293.7
72 Albert Wursthorn RFN 619.7 -294.2
73 Takafumi Kawabata Japonia 616.3 -297.6
74 Sławomir Kardas Polska 610.4 -303.5
75 Jeff Wright USA 599.3 -314.6
76 Kim Fripp Kanada 597.6 -316.3
77 Chris McNeill USA 579.2 -334.7
78 Jean-F. Jacoberger Francja 575.6 -338.3
79 Richard Grady Kanada 559.2 -354.7
80 Ron Stelle USA 540.1 -373.8
81 Ivan Sandov Bułgaria 536.0 -377.9
82 Richard Graves Kanada 535.6 -378.3
83 Tom Reaper Kanada 530.6 -383.3
84 Leos de Crignis Włochy 527.8 -386.1
85 Dave Tomten USA 510.3 -403.6
86 Ron Neal USA 493.7 -420.2
87 Eilerth Maehler Szwecja 459.6 -454.3
88 Ermis Bontempelli Włochy 455.7 -458.2
89 Tadeusz Pawlusiak Polska 422.7 -491.2
90 Georgi Lasev Bułgaria 402.3 -511.6
91 Alfred Grosche RFN 390.4 -523.5
92 Lyle Speers Kanada 367.4 -546.5
93 Jacques Gaillard Francja 332.4 -581.5
94 Ivan Zharkov Bułgaria 292.0 -621.9
95 Paul Martin Kanada 234.9 -679.0
96 Jaroslav Slama Czechosłowacja 156.7 -757.2
97 Georgi Guedurov Bułgaria 133.5 -780.4
98 Mike Devecka USA 112.8 -801.1
Wyniki konkursów
30.12.1972 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1973 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1973 Innsbruck Austria K-81
06.01.1973 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich