Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
01.01.1973 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rainer Schmidt NRD 89.5 91.5 229.1
2 Dietrich Kampf NRD 89.0 89.0 222.4
3 Jaromir Lidak Czechosłowacja 89.0 90.0 217.3
4 Manfred Wolf NRD 92.0 87.0 216.8
5 Jochen Danneberg NRD 90.0 87.0 215.0
6 Henry Glass NRD 89.5 86.5 214.6
7 Walter Steiner Szwajcaria 89.0 85.5 214.5
8 Sergei Botschkov ZSRR 86.0 86.5 212.7
9 Hiroshi Itagaki Japonia 85.5 84.0 209.5
10 Wojciech Fortuna Polska 90.0 85.5 208.4
11 Hans Georg Aschenbach NRD     207.8
12 Hans Schmid Szwajcaria     207.7
13 Leos Skoda Czechosłowacja     207.6
14 Juhani Ruotsalainen Finlandia     206.5
15 Esko Rautionaho Finlandia     205.5
16 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     205.2
17 Tauno Kaeyhko Finlandia     205.0
18 Odd Grette Norwegia 87.0 85.0 204.5
19 Bernd Eckstein NRD     204.2
20 Karel Kodejska Czechosłowacja     203.7
21 Heinz Wossipiwo NRD     203.0
22 Zbynek Hubac Czechosłowacja     201.8
23 Vladimir Cherniaev ZSRR     201.0
24 Hisayothi Sawada Japonia     200.6
25 Yukio Kasaya Japonia 85.5 79.0 200.5
26 Rolf Nordgren Szwecja     200.1
27 Josef Schwinghammer RFN     199.9
28 Marjan Mesec Jugosławia     199.3
29 Bernd Zapf RFN     198.7
  Stanisław Bobak Polska     198.7
31 Sepp Zehnder Szwajcaria     197.7
32 Reinhold Bachler Austria     197.5
33 Karl Schnabl Austria     197.2
34 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     196.9
35 Kari Ylianttila Finlandia     196.8
36 Ladislav Divila Czechosłowacja     196.3
37 Vladimir Galuschin ZSRR     194.0
38 Bogdan Norcic Jugosławia     193.5
39 Christer Karlsson Szwecja     193.0
40 Marian Prelovsek Jugosławia     192.6
41 X. Menschikow ZSRR     192.4
42 Takafumi Kawabata Japonia     192.0
43 Peter Stefancic Jugosławia     191.6
44 Anders Lundqvist Szwecja     190.8
45 Heini Ihle RFN     190.0
46 Knut Kongsgaard Norwegia 79.5 80.5 188.7
47 Józef Tajner Polska     188.6
48 Bent Tomtum Norwegia 83.5 77.0 186.9
49 Fridtjof Prydz Norwegia 82.0 78.0 186.7
50 Masakatsu Asari Japonia     186.3
51 Koji Kakuta Japonia     186.0
52 Juriy Kalinin ZSRR     185.5
53 Rudolf Tusch RFN     185.3
54 Ernst Wursthorn RFN     185.2
55 Nils-Per Skarseth Norwegia 88.5 86.0 185.0
56 Danilo Pudgar Jugosławia     184.6
57 Ernst von Grueningen Szwajcaria     184.3
58 Vladimir Smirnov ZSRR     184.2
59 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     183.1
60 Rudolf Wanner Austria     181.1
61 Walter Schwabl Austria     180.8
62 Freddy Guignard Szwajcaria     179.6
63 Eric Aubert Szwajcaria     179.3
64 Kai Solbustad Norwegia 80.0 79.0 177.3
65 Albert Wursthorn RFN     174.9
66 Kim Fripp Kanada     174.3
67 Peter Wilson Kanada     172.7
68 Janez Lostrek Jugosławia     171.9
69 Gilbert Poirot Francja     171.6
  Philippe Jacoberger Francja     171.6
71 Czesław Janik Polska     166.8
72 Ivan Sandov Bułgaria     163.5
73 Franz Salhofer Austria     163.0
74 Hans Wallner Austria     159.1
75 Richard Graves Kanada     156.1
76 Ron Stelle USA     155.7
77 Richard Grady Kanada     154.9
78 Mario Cecon Włochy     153.7
79 Ron Neal USA     147.7
80 Tom Reaper Kanada     146.1
81 Dave Tomten USA     145.0
82 Sławomir Kardas Polska     144.7
83 X. Bontepelli Włochy     142.1
  Chris McNeill USA     142.1
85 Eilert Maeler Szwecja     140.4
86 Georgi Lasev Bułgaria     138.0
87 Lyle Speers Kanada     136.7
88 Jeff Wright USA     135.2
89 Georgi Guedurov Bułgaria     133.5
90 Willi Puerstl Austria     133.0
91 Leo de Crignis Włochy     119.1
92 Jacques Gaillard Francja     86.1
93 Paul Martin Kanada     85.2
94 Ivan Scharkov Bułgaria     59.2

« Turniej Czterech Skoczni 1972/1973 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich