Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
30.12.1972 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rainer Schmidt NRD 102.0 105.0 237.0
2 Hans Georg Aschenbach NRD 101.5 106.0 233.5
3 Henry Glass NRD 99.5 101.0 226.2
4 Hans Schmid Szwajcaria 101.5 98.0 220.3
5 Manfred Wolf NRD 96.0 101.5 215.5
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 96.0 99.0 215.0
7 Dietrich Kampf NRD 92.0 99.5 210.1
8 Reinhold Bachler Austria 96.0 97.0 208.7
9 Esko Rautionaho Finlandia 92.5 98.5 208.4
10 Alfred Grosche RFN 95.5 95.5 205.4
11 Heinz Wossipiwo NRD     205.1
12 Marjan Mesec Jugosławia     198.6
13 Juriy Kalinin ZSRR     198.2
14 Rolf Nordgren Szwecja 96.5 93.5 198.0
15 Bernd Eckstein NRD     196.3
  Fridtjof Prydz Norwegia 91.0 91.0 196.3
17 Sergei Botschkov ZSRR     196.2
18 Sepp Zehnder Szwajcaria     195.7
19 Walter Steiner Szwajcaria     195.5
20 Hiroshi Itagaki Japonia 92.5 90.0 195.0
21 Jochen Danneberg NRD     194.6
22 Odd Grette Norwegia 93.0 90.0 192.7
23 Ladislav Divila Czechosłowacja     192.1
24 Peter Wilson Kanada     191.4
25 Wojciech Fortuna Polska     191.2
26 Josef Schwinghammer RFN     187.4
  Vladimir Cherniaev ZSRR     187.4
28 Ernst Wursthorn RFN     187.1
29 Leos Skoda Czechosłowacja     184.9
30 Karl Schnabl Austria     180.5
31 Juhani Ruotsalainen Finlandia 89.0 87.0 180.4
32 Peter Stefancic Jugosławia     178.3
  Willi Puerstl Austria     178.3
34 Tauno Kaeyhko Finlandia 91.0 86.0 177.8
35 Koji Kakuta Japonia     175.6
36 Stanisław Bobak Polska     175.5
37 Bogdan Norcic Jugosławia     175.3
38 Zbynek Hubac Czechosłowacja     174.0
39 Eric Aubert Szwajcaria     173.1
40 Józef Tajner Polska     171.7
41 Rudolf Wanner Austria     171.5
42 Hisayothi Sawada Japonia     170.7
43 Yukio Kasaya Japonia 95.0 91.0 169.4
44 Knut Kongsgaard Norwegia 85.0 83.0 168.2
45 Franz Salhofer Austria     166.4
46 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     165.8
  Hans Wallner Austria     165.8
48 Anders Lundqvist Szwecja     165.5
49 Jaromir Lidak Czechosłowacja     164.4
50 Danilo Pudgar Jugosławia     164.0
51 Karel Kodejska Czechosłowacja     162.4
52 Mario Cecon Włochy     159.8
53 Gilbert Poirot Francja     159.5
54 Kari Ylianttila Finlandia     158.7
55 X. Menschikow ZSRR     158.6
56 Walter Schwabl Austria     158.4
57 Kai Solbustad Norwegia 82.0 83.0 158.0
  Czesław Janik Polska     158.0
59 Jaroslav Slama Czechosłowacja     156.7
60 Bernd Zapf RFN     156.6
61 Bent Tomtum Norwegia 83.0 79.0 156.3
62 Christer Karlsson Szwecja     154.9
63 Marian Prelovsek Jugosławia     153.3
64 Sławomir Kardas Polska     152.7
  Stanisław G±sienica-Daniel Polska     152.7
66 Freddy Guignard Szwajcaria     150.7
67 Kim Fripp Kanada     150.1
68 Heini Ihle RFN     147.6
69 Albert Wursthorn RFN     146.9
70 Nils-Per Skarseth Norwegia 92.0 82.0 143.6
71 Richard Graves Kanada     135.9
72 Ernst von Grueningen Szwajcaria     134.2
73 Vladimir Smirnov ZSRR     131.9
74 Janez Lostrek Jugosławia     131.1
75 Tom Reaper Kanada     131.0
76 Jeff Wright USA     127.2
77 Takafumi Kawabata Japonia     127.1
78 Vladimir Galuschin ZSRR     123.5
79 Chris McNeill USA     121.8
80 Richard Grady Kanada     119.4
81 Masakatsu Asari Japonia     118.4
82 Dave Tomten USA     114.7
83 Mike Devecka USA     112.8
84 X. Bontepelli Włochy     112.5
85 Philippe Jacoberger Francja     108.7
86 Ron Stelle USA     104.7
87 Jacques Gaillard Francja     98.9
88 Ivan Sandov Bułgaria     98.5
89 Leo de Crignis Włochy     95.3
90 Ron Neal USA     86.5
91 Rudolf Tusch RFN     86.3
92 Lyle Speers Kanada     73.6
93 Paul Martin Kanada     35.3
94 Ivan Scharkov Bułgaria     27.6

« Turniej Czterech Skoczni 1972/1973 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich