TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
06.01.1973 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 101.0 101.0 234.6
2 Sergei Botschkov ZSRR 100.0 101.5 233.4
3 Hans Georg Aschenbach NRD 99.5 100.5 231.8
4 Jaromir Lidak Czechosłowacja 101.5 102.0 231.2
5 Hiroshi Itagaki Japonia 99.0 99.5 230.7
6 Jochen Danneberg NRD 101.5 101.0 229.8
7 Karel Kodejska Czechosłowacja 97.0 100.0 224.6
8 Walter Steiner Szwajcaria 98.0 99.5 224.3
9 Manfred Wolf NRD 97.5 101.0 223.2
10 Reinhold Bachler Austria 97.0 97.0 222.7
11 Hans Schmid Szwajcaria 99.0 101.0 222.5
12 Rainer Schmidt NRD     219.4
13 Vladimir Smirnov ZSRR     217.1
14 Ladislav Divila Czechosłowacja     214.8
15 Juhani Ruotsalainen Finlandia 97.5 96.0 214.2
16 Tadeusz Pawlusiak Polska     212.1
17 Bernd Eckstein NRD     211.5
18 Leos Skoda Czechosłowacja     211.0
19 Yukio Kasaya Japonia 90.5 96.0 210.4
20 Sepp Zehnder Szwajcaria     210.1
21 Henry Glass NRD     209.1
  Odd Grette Norwegia 93.0 94.0 209.1
23 Bernd Zapf RFN     207.9
24 Zbynek Hubac Czechosłowacja     207.8
25 Dietrich Kampf NRD     206.6
26 Peter Stefancic Jugosławia     206.4
27 Rudolf Wanner Austria     205.7
28 Bohumil Dolezal Czechosłowacja     203.1
29 Gilbert Poirot Francja     202.5
30 Christer Karlsson Szwecja     202.3
31 Stanisław Bobak Polska     201.2
32 Eric Aubert Szwajcaria     201.0
33 Karl Schnabl Austria     200.0
34 Peter Wilson Kanada     199.8
35 Józef Tajner Polska     198.7
  Marjan Mesec Jugosławia     198.7
37 Wojciech Fortuna Polska     197.9
38 Tauno Kaeyhko Finlandia 91.5 89.5 197.7
39 Marian Prelovsek Jugosławia     197.5
40 Nils-Per Skarseth Norwegia 95.0 87.5 196.8
41 Anders Lundqvist Szwecja     196.7
42 Ernst Wursthorn RFN     196.6
43 Bogdan Norcic Jugosławia     195.2
44 Fridtjof Prydz Norwegia 94.5 87.0 194.1
45 Esko Rautionaho Finlandia 92.0 85.5 193.3
46 Koji Kakuta Japonia 85.5 93.0 193.2
47 Kari Ylianttila Finlandia 91.0 89.5 193.0
  Danilo Pudgar Jugosławia     193.0
49 Willi Puerstl Austria     191.9
50 Rudolf Tusch RFN     191.3
51 Hisayothi Sawada Japonia 86.0 89.0 189.3
52 Knut Kongsgaard Norwegia 89.0 86.0 187.8
53 Josef Schwinghammer RFN     187.7
54 Bent Tomtum Norwegia 87.0 89.0 187.2
55 Vladimir Cherniaev ZSRR     186.3
  Mario Cecon Włochy     186.3
57 Juriy Kalinin ZSRR     186.2
58 Kai Solbustad Norwegia 90.5 86.5 186.1
59 Alfred Grosche RFN     185.0
60 X. Menschikow ZSRR     184.7
61 Ernst von Grueningen Szwajcaria     183.7
62 Walter Schwabl Austria     183.5
63 Heini Ihle RFN     181.1
64 Eilert Maeler Szwecja     179.6
65 Franz Salhofer Austria     178.1
66 Hans Wallner Austria     177.9
67 Heinz Wossipiwo NRD     176.6
68 Masakatsu Asari Japonia 84.0 83.5 176.3
69 Janez Lostrek Jugosławia     175.3
70 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     174.3
71 Czesław Janik Polska     168.8
72 Freddy Guignard Szwajcaria     163.9
73 Sławomir Kardas Polska     161.4
74 Jeff Wright USA     161.1
75 Leo de Crignis Włochy     157.8
76 Philippe Jacoberger Francja     157.6
77 Takafumi Kawabata Japonia 76.0 80.0 156.7
78 Ron Stelle USA     156.3
79 Tom Reaper Kanada     156.2
80 Rolf Nordgren Szwecja     155.9
81 Albert Wursthorn RFN     153.0
82 Richard Grady Kanada     145.3
83 Chris McNeill USA     144.3
84 Georgi Lasev Bułgaria     140.7
85 Ivan Sandov Bułgaria     139.1
86 Ron Neal USA     133.9
87 Kim Fripp Kanada     133.6
88 Vladimir Galuschin ZSRR     132.0
89 Ivan Scharkov Bułgaria     131.7
90 Dave Tomten USA     128.7
91 Richard Graves Kanada     126.5
92 X. Bontepelli Włochy     99.2
93 Jacques Gaillard Francja     88.8
94 Lyle Speers Kanada     86.7
95 Paul Martin Kanada     24.9

« Turniej Czterech Skoczni 1972/1973 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »