TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bjoern Wirkola Norwegia 910.0  
2 Josef Lichtenegger Austria 847.6 -62.4
3 Dieter Neuendorf NRD 846.5 -63.5
4 Veikko Kankkonen Finlandia 834.8 -75.2
5 Peter Lesser NRD 833.0 -77.0
6 Franz Keller RFN 820.8 -89.2
7 Jiri Raska Czechosłowacja 820.1 -89.9
8 Zbynek Hubac Czechosłowacja 812.6 -97.4
9 Józef Przybyła Polska 811.9 -98.1
10 Mihail Veretnikov ZSRR 810.2 -99.8
11 Ronald Jensen Norwegia 806.4 -103.6
12 Wolfgang Stoehr NRD 800.5 -109.5
13 Vale Emeljanov ZSRR 798.1 -111.9
14 Manfred Queck NRD 792.4 -117.6
15 Frantisek Rydval Czechosłowacja 789.7 -120.3
16 Pjotr Kovalenko ZSRR 782.1 -127.9
17 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 778.9 -131.1
18 Takashi Fujisawa Japonia 776.1 -133.9
19 Christoffer Selbek Norwegia 771.1 -138.9
20 Józef Kocyan Polska 769.2 -140.8
21 Niilo Halonen Finlandia 753.1 -156.9
22 Ludvic Zajc Jugosławia 752.7 -157.3
23 Willi Schuster Austria 750.6 -159.4
24 Ryszard Witke Polska 749.4 -160.6
25 Baldur Preiml Austria 746.3 -163.7
26 Max Golser Austria 743.8 -166.2
27 Heinz Schmidt NRD 738.6 -171.4
28 Giacomo Aimoni Włochy 725.1 -184.9
29 Wolfgang Happle RFN 723.2 -186.8
  Richard Pfiffner Szwajcaria 723.2 -186.8
31 Peter Erzen Jugosławia 721.1 -188.9
32 Tommy Karlsson Szwecja 718.9 -191.1
33 Gilbert Poirot Francja 718.2 -191.8
34 Jay Martin USA 716.4 -193.6
35 Heikki Visnen Finlandia 715.7 -194.3
36 Veit Kuehrt NRD 712.2 -197.8
37 Walter Schwabl Austria 708.7 -201.3
38 Sepp Zehnder Szwajcaria 708.6 -201.4
39 Heini Ihle RFN 706.3 -203.7
40 Paavo Maunu Finlandia 701.2 -208.8
41 Adrian Watt USA 696.7 -213.3
42 Karl Heinz Munk NRD 694.6 -215.4
43 Alain Macle Francja 692.6 -217.4
44 Marian Pecar Jugosławia 690.6 -219.4
45 Erkki Pukka Finlandia 687.8 -222.2
46 Sławomir Kardas Polska 684.4 -225.6
47 Henrik Ohlmayr RFN 683.4 -226.6
48 Albert Heim Austria 682.9 -227.1
49 Mario Cecon Włochy 677.2 -232.8
50 Olli Korhonen Finlandia 676.2 -233.8
51 Tord Karlsson Szwecja 673.5 -236.5
52 Mats O. Oestman Szwecja 665.5 -244.5
53 Kimio Saito Japonia 660.1 -249.9
54 Guenther Guellner RFN 659.9 -250.1
55 Piotr Wala Polska 649.5 -260.5
56 Dave Lundmark USA 647.2 -262.8
57 Ulf Kvendbo Kanada 615.1 -294.9
58 Hans Schmid Szwajcaria 609.1 -300.9
59 Jean-Marie Poirot Francja 597.4 -312.6
60 Reinhold Bachler Austria 581.2 -328.8
61 Kakhaber Tsakadze ZSRR 506.3 -403.7
62 Stanko Smolej Jugosławia 483.4 -426.6
63 Maurice Arbez Francja 471.4 -438.6
64 James Yerrly Francja 417.2 -492.8
65 Max Walter Szwajcaria 402.1 -507.9
66 Yoshihiko Ito Japonia 363.8 -546.2
67 Herbert Schmid Szwajcaria 354.2 -555.8
68 Enzio Damolin Włochy 325.3 -584.7
69 Erich Schwabl Austria 310.5 -599.5
70 Alfred Winkler RFN 304.2 -605.8
71 Pat Morris Kanada 230.5 -679.5
72 Ladislav Divila Czechosłowacja 205.0 -705.0
73 Kakhaber Tsakadze Gruzja 201.0 -709.0
74 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 200.9 -709.1
75 Josef Metelka Czechosłowacja 182.2 -727.8
76 Fritz Gamweger Austria 161.8 -748.2
77 Willi Egger Austria 122.6 -787.4
78 Heinz Joelly Austria 116.0 -794.0
79 Franz Kuchlbacher Austria 110.4 -799.6
80 Oswald Schinze RFN 95.7 -814.3
81 Janko Zwitter Austria 83.6 -826.4
82 Heinz Themesl Austria 78.0 -832.0
Wyniki konkursów
30.12.1966 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1967 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
06.01.1967 Innsbruck Austria K-81
08.01.1967 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »