TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
30.12.1966 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Neuendorf NRD 75.0 73.5 202.2
2 Peter Lesser NRD 69.5 74.5 201.5
3 Bjoern Wirkola Norwegia 69.5 70.5 200.6
  Veikko Kankkonen Finlandia 70.0 70.0 200.6
5 Josef Lichtenegger Austria     198.9
6 Józef Przybyła Polska     198.3
7 Mihail Veretnikov ZSRR     194.5
  Vale Emeljanov ZSRR     194.5
9 Wolfgang Stoehr NRD     192.6
10 Zbynek Hubac Czechosłowacja     190.3
11 Ludvic Zajc Jugosławia     189.3
12 Manfred Queck NRD     187.6
13 Baldur Preiml Austria     187.4
14 Willi Schuster Austria     187.2
15 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     186.6
16 Niilo Halonen Finlandia     185.9
17 Henrik Ohlmayr RFN     184.6
18 Frantisek Rydval Czechosłowacja     184.0
19 Takashi Fujisawa Japonia 65.0 69.5 182.3
20 Tord Karlsson Szwecja     182.2
21 Olli Korhonen Finlandia     181.7
22 Yoshihiko Ito Japonia 67.0 65.5 181.6
23 Franz Keller RFN     180.2
24 Sepp Zehnder Szwajcaria     179.4
25 Heinz Schmidt NRD     176.6
26 Peter Erzen Jugosławia     176.2
27 Reinhold Bachler Austria     175.0
28 Karl Heinz Munk NRD     174.9
29 Piotr Wala Polska     174.7
30 Heikki Visnen Finlandia     174.3
31 Richard Pfiffner Szwajcaria     173.9
32 Gilbert Poirot Francja     170.1
33 Giacomo Aimoni Włochy     169.2
34 Ronald Jensen Norwegia     168.9
35 Sławomir Kardas Polska     168.5
36 Albert Heim Austria     167.8
37 Wolfgang Happle RFN     166.6
38 Pjotr Kovalenko ZSRR     166.4
39 Kimio Saito Japonia     165.5
40 Erkki Pukka Finlandia     163.7
41 Marian Pecar Jugosławia     163.0
42 Jiri Raska Czechosłowacja     162.0
43 Tommy Karlsson Szwecja     161.2
44 Mats O. Oestman Szwecja     160.8
45 Christoffer Selbek Norwegia     160.7
46 Stanko Smolej Jugosławia     160.1
47 Józef Kocyan Polska     158.6
48 Maurice Arbez Francja     157.9
49 Walter Schwabl Austria     156.7
50 Heini Ihle RFN     153.7
51 Max Walter Szwajcaria     152.0
52 Enzio Damolin Włochy     151.2
53 Max Golser Austria     151.0
54 Kakhaber Tsakadze ZSRR     150.2
55 Paavo Maunu Finlandia     149.4
56 James Yerrly Francja     145.9
57 Alain Macle Francja     145.8
58 Jean-Marie Poirot Francja     145.6
59 Jay Martin USA     144.1
60 Ulf Kvendbo Kanada     143.1
61 Adrian Watt USA     139.1
62 Ryszard Witke Polska     134.9
63 Guenther Guellner RFN     133.3
64 Veit Kuehrt NRD     131.6
65 Hans Schmid Szwajcaria     126.4
66 Dave Lundmark USA     126.0
67 Mario Cecon Włochy     123.0
68 Alfred Winkler RFN     120.0
69 Pat Morris Kanada     109.0
70 Oswald Schinze RFN     95.7

« Turniej Czterech Skoczni 1966/1967 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »