Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
30.12.1966 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Neuendorf NRD 67.5 73.5 202.2
2 Peter Lesser NRD 69.5 74.5 201.5
3 Bjoern Wirkola Norwegia 69.5 70.5 200.6
  Veikko Kankkonen Finlandia 70.0 70.0 200.6
5 Josef Lichtenegger Austria 71.5 71.5 198.9
6 Józef Przybyła Polska 70.0 72.0 198.3
7 Mihajl Veretenikov ZSRR 71.0 70.5 194.5
  Valerij Emeljanov ZSRR 73.0 66.0 194.5
9 Wolfgang Stoehr NRD 70.0 70.0 192.6
10 Zbynek Hubac Czechosłowacja 67.0 70.0 190.3
11 Ludvik Zajc Jugosławia 68.5 71.0 189.3
12 Manfred Queck NRD 66.5 68.5 187.6
13 Baldur Preiml Austria 68.0 70.0 187.4
14 Willi Schuster Austria 69.0 69.5 187.2
15 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 69.0 69.0 186.6
16 Niilo Halonen Finlandia 68.5 67.0 185.9
17 Henrik Ohlmayr RFN 68.0 67.0 184.6
18 Frantisek Rydval Czechosłowacja 71.0 65.5 184.0
19 Takashi Fujisawa Japonia 65.0 69.5 182.3
20 Tord Karlsson Szwecja 67.0 71.5 182.2
21 Olli Korhonen Finlandia 69.5 66.5 181.7
22 Yoshihiko Ito Japonia 67.0 65.5 181.6
23 Franz Keller RFN 65.0 68.5 180.2
24 Sepp Zehnder Szwajcaria 63.0 70.0 179.4
25 Heinz Schmidt NRD 70.0 67.5 176.6
26 Peter Erzen Jugosławia 58.0 73.0 176.2
27 Reinhold Bachler Austria 64.0 67.5 175.0
28 Karl Heinz Munk NRD 66.0 67.0 174.9
29 Piotr Wala Polska 64.5 66.5 174.7
30 Heikki Vaeisaenen Finlandia 63.0 69.0 174.3
31 Richard Pfiffner Szwajcaria 66.0 64.5 173.9
32 Gilbert Poirot Francja 63.5 66.5 170.1
33 Giacomo Aimoni Włochy 63.0 65.5 169.2
34 Ronald Jensen Norwegia 65.5 65.0 168.9
35 Sławomir Kardas Polska 67.0 67.0 168.5
36 Albert Haim Austria 65.5 66.5 167.8
37 Wolfgang Happle RFN 66.0 64.0 166.6
38 Pjotr Kovalenko ZSRR 71.0 69.5 166.4
39 Kimio Saito Japonia 64.0 65.0 165.5
40 Erkki Pukka Finlandia 69.5 69.0 163.7
41 Marian Pecar Jugosławia 59.0 70.0 163.0
42 Jiri Raska Czechosłowacja 61.0 63.0 162.0
43 Tommy Karlsson Szwecja 59.0 67.0 161.2
44 Mats O. Oestman Szwecja 62.0 65.0 160.8
45 Christoffer Selbekk Norwegia 70.5 68.0 160.7
46 Stanko Smolej Jugosławia 68.0 62.0 160.1
47 Józef Kocyan Polska 68.0 69.5 158.6
48 Maurice Arbez Francja 64.0 64.0 157.9
49 Walter Schwabl Austria 65.5 60.5 156.7
50 Heini Ihle RFN 66.0 70.0 153.7
51 Max Walter Szwajcaria 60.0 64.0 152.0
52 Ezio Damolin Włochy 65.5 58.0 151.2
53 Max Golser Austria 71.0 68.0 151.0
54 Koba Tsakadze ZSRR 64.0 68.0 150.3
55 Paavo Maunu Finlandia 64.5 68.5 149.4
56 James Yerly Francja 61.0 62.0 145.9
57 Alain Macle Francja 65.5 66.5 145.8
58 Jean-Marie Poirot Francja 62.0 58.0 145.6
59 Jay Martin USA 58.0 62.0 144.1
60 Ulf Kvendbo Kanada 59.0 61.0 143.1
61 Adrian Watt USA 62.0 70.5 139.1
62 Ryszard Witke Polska 69.0 71.5 134.9
63 Günther Goellner RFN 61.0 66.0 133.3
64 Veit Kuehrt NRD 65.5 62.0 131.6
65 Hans Schmid Szwajcaria 63.0 50.0 126.4
66 Dave Lundmark USA 67.0 62.0 126.0
67 Mario Cecon Włochy 70.0 69.0 123.0
68 Alfred Winkler RFN 63.0 61.0 120.0
69 Pat Morris Kanada 56.0 58.0 109.0
70 Oswald Schinze RFN 63.5 65.0 95.7

« Turniej Czterech Skoczni 1966/1967 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich