Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
06.01.1967 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 90.0 93.5 237.7
2 Franz Keller RFN 91.5 88.5 228.3
3 Josef Lichtenegger Austria 91.0 90.0 223.2
4 Christoffer Selbekk Norwegia 89.0 89.0 222.0
5 Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 87.0 215.9
6 Peter Lesser NRD 88.5 87.5 215.2
7 Dieter Neuendorf NRD 92.0 87.0 214.4
8 Jay Martin USA 90.0 83.0 214.0
9 Peter Erzen Jugosławia 88.5 85.0 213.7
10 Józef Kocyan Polska 86.5 87.0 213.2
11 Pjotr Kovalenko ZSRR 88.0 87.5 211.5
12 Valerij Emeljanov ZSRR 85.5 85.5 210.2
13 Veit Kuehrt NRD 82.5 88.0 209.0
  Ronald Jensen Norwegia 87.0 86.0 209.0
15 Józef Przybyła Polska 83.0 87.5 207.0
16 Zbynek Hubac Czechosłowacja 82.5 87.5 206.3
17 Frantisek Rydval Czechosłowacja 87.5 84.5 206.1
18 Mihajl Veretenikov ZSRR 82.5 88.0 205.0
  Ladislav Divila Czechosłowacja 87.0 83.5 205.0
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 86.0 83.0 203.9
21 Wolfgang Stoehr NRD 84.0 83.5 202.8
22 Heinz Schmidt NRD 84.0 83.0 202.6
23 Ryszard Witke Polska 84.0 83.5 201.3
24 Koba Tsakadze ZSRR 81.5 84.0 201.0
25 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 85.5 83.5 200.9
26 Giacomo Aimoni Włochy 85.0 81.0 199.2
27 Veikko Kankkonen Finlandia 81.0 82.0 197.0
28 Tommy Karlsson Szwecja 84.5 82.0 196.9
29 Niilo Halonen Finlandia 83.5 79.0 195.3
30 Takashi Fujisawa Japonia 81.5 81.5 195.0
31 Mario Cecon Włochy 83.5 82.0 194.0
32 Olli Korhonen Finlandia 84.5 80.0 193.6
33 Ludvik Zajc Jugosławia 82.5 81.5 193.4
34 Gilbert Poirot Francja 82.5 82.0 192.1
35 Paavo Maunu Finlandia 83.0 82.5 191.5
36 Sepp Zehnder Szwajcaria 82.0 80.5 191.3
37 Günther Goellner RFN 82.5 79.0 188.9
38 Walter Schwabl Austria 82.5 81.0 188.7
39 Baldur Preiml Austria 88.5 88.0 187.4
40 Alain Macle Francja 83.0 83.0 186.7
41 Wolfgang Happle RFN 82.0 80.0 185.6
42 Willi Schuster Austria 79.0 82.0 185.2
43 Manfred Queck NRD 74.5 84.0 183.7
44 Reinhold Bachler Austria 86.0 88.0 183.4
45 Mats O. Oestman Szwecja 80.5 78.5 182.9
46 Karl Heinz Munk NRD 79.0 79.5 182.2
  Josef Metelka Czechosłowacja 82.0 79.0 182.2
48 Max Golser Austria 87.0 87.5 182.1
49 Tord Karlsson Szwecja 81.0 78.0 181.4
50 Richard Pfiffner Szwajcaria 77.0 82.0 179.9
51 Sławomir Kardas Polska 80.0 78.0 179.0
52 Heikki Vaeisaenen Finlandia 79.0 74.0 178.0
53 Henrik Ohlmayr RFN 84.0 84.0 172.5
54 Dave Lundmark USA 78.0 78.0 169.7
55 Albert Haim Austria 78.0 74.5 168.8
  Hans Schmid Szwajcaria 79.0 76.0 168.8
57 Erkki Pukka Finlandia 81.5 69.0 168.0
58 Kimio Saito Japonia 75.0 75.0 165.8
  Erich Schwabl Austria 74.5 78.0 165.8
60 Jean-Marie Poirot Francja 75.0 76.0 165.2
61 Marian Pecar Jugosławia 81.5 84.5 163.2
62 Fritz Gamweger Austria 72.0 78.0 161.8
  Heini Ihle RFN 84.0 83.5 161.8
64 Ulf Kvendbo Kanada 74.0 76.5 161.0
65 Adrian Watt USA 83.0 81.0 159.4
66 Piotr Wala Polska 82.0 75.0 150.1
67 James Yerly Francja 72.0 71.0 149.0
68 Maurice Arbez Francja 72.0 72.0 148.9
69 Max Walter Szwajcaria 73.0 72.0 145.3
70 Willi Egger Austria 70.0 67.0 143.6
71 Ernst Kroell Austria 65.0 64.0 125.4
72 Stanko Smolej Jugosławia 77.0 70.0 122.1
73 Sigfried Scheutz Austria 66.0 65.0 121.2
74 Josef Matous Czechosłowacja 75.5 82.0 112.3

« Turniej Czterech Skoczni 1966/1967 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich