Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
08.01.1967 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 102.0 104.0 242.7
2 Jiri Raska Czechosłowacja 100.0 101.5 233.4
3 Josef Lichtenegger Austria 98.5 98.0 219.4
4 Ronald Jensen Norwegia 95.5 99.0 219.1
5 Veikko Kankkonen Finlandia 95.0 95.0 214.8
6 Zbynek Hubac Czechosłowacja 93.5 95.5 209.4
  Dieter Neuendorf NRD 95.5 96.0 209.4
8 Franz Keller RFN 88.5 100.5 208.9
9 Adrian Watt USA 96.5 96.0 206.8
10 Manfred Queck NRD 91.0 99.0 205.3
11 Ryszard Witke Polska 92.0 95.0 205.1
12 Józef Przybyła Polska 95.0 97.0 204.6
13 Wolfgang Stoehr NRD 93.5 93.5 204.1
14 Peter Lesser NRD 93.0 94.5 203.3
15 Mihajl Veretenikov ZSRR 94.5 93.0 202.8
16 Max Golser Austria 92.5 97.5 202.3
17 Frantisek Rydval Czechosłowacja 93.5 93.5 200.6
18 Christoffer Selbekk Norwegia 90.5 95.0 198.5
19 Mario Cecon Włochy 94.0 94.5 198.2
20 Pjotr Kovalenko ZSRR 89.0 95.0 196.9
21 Baldur Preiml Austria 88.0 94.5 193.8
22 Józef Kocyan Polska 88.5 93.0 193.4
23 Heini Ihle RFN 93.0 90.5 193.2
24 Takashi Fujisawa Japonia 86.5 92.0 191.2
25 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 84.5 93.0 188.8
26 Willi Schuster Austria 90.0 92.0 188.6
27 Walter Schwabl Austria 85.0 94.5 187.1
28 Alain Macle Francja 87.5 93.5 185.2
29 Richard Pfiffner Szwajcaria 87.5 89.5 183.6
30 Wolfgang Happle RFN 87.0 89.5 179.9
31 Valerij Emeljanov ZSRR 91.5 96.0 179.3
32 Niilo Halonen Finlandia 86.0 87.0 178.0
33 Giacomo Aimoni Włochy 86.0 87.0 177.5
34 Marian Pecar Jugosławia 84.5 90.0 176.1
35 Karl Heinz Munk NRD 85.0 85.0 170.8
36 Gilbert Poirot Francja 84.5 84.5 170.4
37 Heikki Vaeisaenen Finlandia 84.5 83.0 169.8
38 Tommy Karlsson Szwecja 79.5 90.0 169.1
39 Heinz Schmidt NRD 80.5 89.0 168.6
40 Herbert Schmid Szwajcaria 84.0 84.0 168.0
41 Ludvik Zajc Jugosławia 80.0 85.5 166.5
42 Veit Kuehrt NRD 82.5 83.0 166.0
43 Dave Lundmark USA 83.0 85.0 165.5
44 Paavo Maunu Finlandia 83.5 81.5 165.3
45 Jay Martin USA 91.0 93.0 163.9
46 Peter Erzen Jugosławia 86.5 95.5 163.1
47 Sławomir Kardas Polska 78.0 86.5 162.6
48 Erkki Pukka Finlandia 83.0 84.5 158.8
49 Ulf Kvendbo Kanada 78.0 85.0 155.0
50 Albert Haim Austria 78.0 84.5 153.8
51 Tord Karlsson Szwecja 78.0 83.0 153.2
52 Koba Tsakadze ZSRR 84.5 87.0 151.9
53 Kimio Saito Japonia 76.0 81.5 147.8
54 Stanko Smolej Jugosławia 79.5 79.0 147.7
55 Hans Schmid Szwajcaria 78.0 81.0 146.9
56 Mats O. Oestman Szwecja 78.0 79.0 146.1
57 Günther Goellner RFN 84.5 89.0 144.7
  Erich Schwabl Austria 78.0 83.0 144.7
59 Sepp Zehnder Szwajcaria 85.0 88.5 144.2
60 Maurice Arbez Francja 77.0 78.0 143.8
61 Henrik Ohlmayr RFN 80.5 88.5 140.4
62 Olli Korhonen Finlandia 71.0 79.0 136.5
63 Jean-Marie Poirot Francja 72.0 76.0 130.0
64 Piotr Wala Polska 75.0 91.0 129.7
65 Willi Egger Austria 67.0 75.0 122.6
66 Heinz Joelly Austria 70.0 74.0 116.9
67 James Yerly Francja 69.5 69.5 114.9
68 Franz Kuchlbacher Austria 69.5 69.5 110.4
69 Max Walter Szwajcaria 64.0 68.0 100.1
70 Janko Zwitter Austria 61.0 61.0 83.6
71 Heinz Themesl Austria 58.0 60.0 78.0

« Turniej Czterech Skoczni 1966/1967 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich