Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Puchar Świata kobiet 2022/2023
05.11.2022 12:00 Wisła Polska HS-134
06.11.2022 12:00 Wisła Polska HS-134
03.12.2022 16:30 Lillehammer Norwegia HS-98 nocny
04.12.2022 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 nocny
10.12.2022 11:50 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 druż. mix
11.12.2022 12:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
28.12.2022 14:15 Villach Austria HS-98 Turniej Sylw.
29.12.2022 13:00 Villach Austria HS-98 Turniej Sylw.
31.12.2022 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylw., nocny
01.01.2023 16:30 Ljubno Słowenia HS-94 Turniej Sylw., nocny
07.01.2023 08:30 Sapporo Japonia HS-137 nocny
08.01.2023 02:00 Sapporo Japonia HS-137
13.01.2023 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny
14.01.2023 09:00 Zao Japonia HS-102 Super Team, nocny
15.01.2023 08:00 Zao Japonia HS-102 nocny
28.01.2023 16:00 Hinterzarten Niemcy HS-111 nocny
29.01.2023 15:15 Hinterzarten Niemcy HS-111 nocny
03.02.2023 16:00 Willingen Niemcy HS-147 druż. mix, nocny
04.02.2023 12:15 Willingen Niemcy HS-147
05.02.2023 11:45 Willingen Niemcy HS-147
10.02.2023 16:00 Hinzenbach Austria HS-90
11.02.2023 09:00 Hinzenbach Austria HS-90
17.02.2023 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
18.02.2023 10:00 Rasnov Rumunia HS-97
11.03.2023 18:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
12.03.2023 14:15 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air
13.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
15.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
24.03.2023 17:00 Lahti Finlandia HS-130 nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Eva Pinkelnig Austria 1036  
2 Katharina Althaus Niemcy 853 -183
3 Anna Odine Stroem Norwegia 673 -363
4 Silje Opseth Norwegia 590 -446
5 Nika Kriznar Słowenia 589 -447
6 Ema Klinec Słowenia 555 -481
7 Selina Freitag Niemcy 554 -482
8 Marita Kramer Austria 399 -637
9 Chiara Kreuzer Austria 390 -646
10 Abigail Strate Kanada 382 -654
11 Sara Takanashi Japonia 374 -662
12 Alexandria Loutitt Kanada 310 -726
13 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 290 -746
14 Yuki Ito Japonia 266 -770
15 Ursa Bogataj Słowenia 249 -787
16 Anna Rupprecht Niemcy 246 -790
17 Yuka Seto Japonia 242 -794
18 Josephine Pagnier Francja 240 -796
19 Nozomi Maruyama Japonia 206 -830
20 Julia Clair Francja 153 -883
21 Lara Malsiner Włochy 147 -889
22 Nika Prevc Słowenia 143 -893
23 Luisa Goerlich Niemcy 132 -904
24 Frida Westman Szwecja 110 -926
25 Jacqueline Seifriedsberger Austria 84 -952
26 Jenny Rautionaho Finlandia 79 -957
27 Ringo Miyajima Japonia 74 -962
28 Agnes Reisch Niemcy 71 -965
29 Eirin Maria Kvandal Norwegia 66 -970
  Maren Lundby Norwegia 66 -970
31 Jessica Malsiner Włochy 65 -971
32 Pauline Hessler Niemcy 62 -974
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 60 -976
34 Nora Midtsundstad Norwegia 53 -983
35 Hannah Wiegele Austria 37 -999
36 Qi Liu Chiny 34 -1002
37 Julia Kykkänen Finlandia 29 -1007
38 Katra Komar Słowenia 27 -1009
39 Annika Belshaw USA 20 -1016
  Maja Vtic Słowenia 20 -1016
41 Nagomi Nakayama Japonia 16 -1020
42 Sina Arnet Szwajcaria 15 -1021
43 Juliane Seyfarth Niemcy 14 -1022
44 Karolina Indrackova Czechy 11 -1025
45 Nicole Maurer Kanada 6 -1030
  Nicole Konderla Polska 6 -1030
  Kurumi Ichinohe Japonia 6 -1030
48 Yuka Kobayashi Japonia 5 -1031
49 Haruka Iwasa Japonia 4 -1032
50 Paige Jones USA 2 -1034
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 2 -1034
  Emely Torazza Szwajcaria 2 -1034
53 Nika Vetrih Słowenia 1 -1035
  Xueyao Li Chiny 1 -1035
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2346  
2 Niemcy Niemcy 2234 -112
3 Norwegia Norwegia 2088 -258
4 Słowenia Słowenia 1809 -537
5 Japonia Japonia 1368 -978
6 Kanada Kanada 823 -1523
7 Francja Francja 443 -1903
8 Włochy Włochy 312 -2034
9 Finlandia Finlandia 133 -2213
10 Szwecja Szwecja 110 -2236
11 Rumunia Rumunia 60 -2286
12 Polska Polska 56 -2290
13 Chiny Chiny 35 -2311
14 USA USA 22 -2324
15 Szwajcaria Szwajcaria 17 -2329
16 Czechy Czechy 11 -2335
Wyniki konkursów
05.11.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Silje Opseth (Norwegia)
06.11.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
03.12.2022 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
04.12.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Silje Opseth (Norwegia)
10.12.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzcy: Austria
11.12.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
28.12.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
29.12.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
31.12.2022 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Anna Odine Stroem (Norwegia)
01.01.2023 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
07.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
08.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Silje Opseth (Norwegia)
13.01.2023 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Alexandria Loutitt (Kanada)
14.01.2023 Zao Japonia HS-102
Zwycięzcy: Austria
15.01.2023 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
28.01.2023 Hinterzarten Niemcy HS-111
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich