Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2023, Hinzenbach HS-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Eva Pinkelnig Austria 1242  
2 Katharina Schmid Niemcy 1053 -189
3 Anna Odine Stroem Norwegia 844 -398
4 Ema Klinec Słowenia 835 -407
5 Selina Freitag Niemcy 694 -548
6 Silje Opseth Norwegia 634 -608
7 Nika Kriznar Słowenia 602 -640
8 Sara Takanashi Japonia 576 -666
9 Chiara Kreuzer Austria 565 -677
10 Abigail Strate Kanada 511 -731
11 Yuki Ito Japonia 474 -768
12 Marita Kramer Austria 399 -843
13 Nozomi Maruyama Japonia 391 -851
14 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 368 -874
15 Alexandria Loutitt Kanada 355 -887
16 Josephine Pagnier Francja 335 -907
17 Yuka Seto Japonia 310 -932
18 Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy 304 -938
19 Ursa Bogataj Słowenia 249 -993
20 Nika Prevc Słowenia 203 -1039
21 Julia Clair Francja 192 -1050
22 Luisa Goerlich Niemcy 189 -1053
23 Lara Malsiner Włochy 174 -1068
24 Jacqueline Seifriedsberger Austria 145 -1097
25 Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy 127 -1115
26 Frida Westman Szwecja 110 -1132
27 Maren Lundby Norwegia 106 -1136
28 Jenny Rautionaho Finlandia 102 -1140
29 Jessica Malsiner Włochy 86 -1156
30 Agnes Reisch Niemcy 84 -1158
31 Ringo Miyajima Japonia 82 -1160
32 Daniela Haralambie Rumunia 80 -1162
33 Eirin Maria Kvandal Norwegia 66 -1176
34 Hannah Wiegele Austria 65 -1177
35 Katra Komar Słowenia 53 -1189
  Nora Midtsundstad Norwegia 53 -1189
37 Maja Vtic Słowenia 49 -1193
38 Qi Liu Chiny 42 -1200
39 Juliane Seyfarth Niemcy 38 -1204
40 Julia Kykkänen Finlandia 31 -1211
41 Annika Belshaw USA 30 -1212
42 Karolina Indrackova Czechy 17 -1225
43 Nagomi Nakayama Japonia 16 -1226
  Sina Arnet Szwajcaria 16 -1226
45 Julia Muehlbacher Austria 11 -1231
46 Paige Jones USA 7 -1235
47 Nicole Maurer Kanada 6 -1236
  Nicole Konderla Polska 6 -1236
  Kurumi Ichinohe Japonia 6 -1236
50 Yuka Kobayashi Japonia 5 -1237
51 Haruka Iwasa Japonia 4 -1238
52 Pia Lilian Kuebler Niemcy 2 -1240
  Emely Torazza Szwajcaria 2 -1240
54 Nika Vetrih Słowenia 1 -1241
  Xueyao Li Chiny 1 -1241
  Natalie Eilers Kanada 1 -1241
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3002  
2 Niemcy Niemcy 2911 -91
3 Norwegia Norwegia 2606 -396
4 Słowenia Słowenia 2297 -705
5 Japonia Japonia 2159 -843
6 Kanada Kanada 973 -2029
7 Francja Francja 587 -2415
8 Włochy Włochy 435 -2567
9 Finlandia Finlandia 198 -2804
10 Rumunia Rumunia 125 -2877
11 USA USA 122 -2880
12 Szwecja Szwecja 110 -2892
13 Chiny Chiny 73 -2929
14 Polska Polska 56 -2946
15 Szwajcaria Szwajcaria 18 -2984
16 Czechy Czechy 17 -2985

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich