Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
10.12.2022 - Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 985.9
2 Norwegia Norwegia 959.2
3 Niemcy Niemcy 954.1
4 Słowenia Słowenia 920.0
5 Japonia Japonia 842.6
6 Włochy Włochy 814.7
7 Polska Polska 787.6
8 Finlandia Finlandia 779.6
9 USA USA 345.9
10 Rumunia Rumunia 195.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 138.5 141.0 281.2
2 Anze Lanisek Słowenia 142.5 132.5 273.1
3 Dawid Kubacki Polska 130.0 135.5 268.2
4 Stefan Kraft Austria 130.5 139.0 261.1
5 Michael Hayboeck Austria 129.5 137.0 259.3
6 Karl Geiger Niemcy 130.5 134.0 250.0
7 Katharina Schmid Niemcy 131.0 130.0 248.8
8 Piotr Żyła Polska 118.0 140.0 240.4
9 Anna Odine Stroem Norwegia 128.0 132.0 240.1
10 Marita Kramer Austria 127.0 130.0 233.1
11 Eva Pinkelnig Austria 123.5 135.0 232.4
12 Constantin Schmid Niemcy 129.5 128.0 232.0
13 Ryoyu Kobayashi Japonia 118.5 133.0 231.8
14 Selina Freitag Niemcy 121.5 128.5 223.3
15 Timi Zajc Słowenia 121.5 131.0 222.6
16 Alex Insam Włochy 123.5 122.5 220.0
17 Silje Opseth Norwegia 127.0 122.0 219.8
18 Antti Aalto Finlandia 126.5 121.0 218.5
19 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 121.0 129.0 218.1
20 Sara Takanashi Japonia 121.5 129.5 214.9
21 Nika Kriznar Słowenia 120.0 122.0 213.7
22 Niko Kytosaho Finlandia 120.5 126.5 212.7
23 Giovanni Bresadola Włochy 118.0 124.5 212.4
24 Ema Klinec Słowenia 125.0 122.0 210.6
25 Yuki Ito Japonia 120.5 118.0 207.2
26 Lara Malsiner Włochy 115.5 116.0 194.7
27 Naoki Nakamura Japonia 108.0 120.0 188.7
28 Julia Kykkänen Finlandia 116.5 112.0 188.6
29 Jessica Malsiner Włochy 119.0 113.0 187.6
30 Nicole Konderla Polska 115.0 115.0 171.1
31 Jenny Rautionaho Finlandia 111.5 108.5 159.8
32 Kinga Rajda Polska 94.5 91.5 107.9
33 Decker Dean USA 120.5   100.2
34 Casey Larson USA 113.5   89.1
35 Paige Jones USA 109.0   81.1
36 Daniela Haralambie Rumunia 105.0   75.6
37 Annika Belshaw USA 109.0   75.5
38 Daniel Andrei Cacina Rumunia 94.5   47.4
39 Delia Anamaria Folea Rumunia 90.0   36.7
40 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 87.5   36.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2022/2023

Puchar Świata kobiet 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich