Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2023, Oslo HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Eva Pinkelnig Austria 1506  
2 Katharina Schmid Niemcy 1247 -259
3 Anna Odine Stroem Norwegia 1090 -416
4 Ema Klinec Słowenia 1055 -451
5 Chiara Kreuzer Austria 765 -741
6 Selina Freitag Niemcy 763 -743
7 Silje Opseth Norwegia 638 -868
8 Nika Kriznar Słowenia 628 -878
9 Sara Takanashi Japonia 600 -906
10 Yuki Ito Japonia 596 -910
11 Abigail Strate Kanada 562 -944
12 Nozomi Maruyama Japonia 505 -1001
13 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 478 -1028
14 Alexandria Loutitt Kanada 417 -1089
15 Marita Kramer Austria 406 -1100
16 Josephine Pagnier Francja 393 -1113
17 Yuka Seto Japonia 388 -1118
18 Anna Rupprecht Niemcy 324 -1182
  Nika Prevc Słowenia 324 -1182
20 Ursa Bogataj Słowenia 249 -1257
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 233 -1273
22 Julia Clair Francja 226 -1280
23 Lara Malsiner Włochy 222 -1284
24 Luisa Goerlich Niemcy 204 -1302
25 Pauline Hessler Niemcy 144 -1362
26 Maren Lundby Norwegia 138 -1368
27 Daniela Haralambie Rumunia 131 -1375
  Julia Muehlbacher Austria 131 -1375
29 Eirin Maria Kvandal Norwegia 126 -1380
30 Jenny Rautionaho Finlandia 124 -1382
31 Agnes Reisch Niemcy 119 -1387
32 Jessica Malsiner Włochy 113 -1393
33 Frida Westman Szwecja 110 -1396
34 Ringo Miyajima Japonia 109 -1397
35 Maja Vtic Słowenia 107 -1399
36 Juliane Seyfarth Niemcy 106 -1400
37 Katra Komar Słowenia 82 -1424
38 Hannah Wiegele Austria 74 -1432
39 Nora Midtsundstad Norwegia 66 -1440
40 Annika Belshaw USA 53 -1453
41 Julia Kykkänen Finlandia 51 -1455
42 Qi Liu Chiny 42 -1464
43 Michelle Goebel Niemcy 23 -1483
44 Paige Jones USA 18 -1488
  Ajda Kosnjek Słowenia 18 -1488
46 Sina Arnet Szwajcaria 17 -1489
  Karolina Indrackova Czechy 17 -1489
48 Nagomi Nakayama Japonia 16 -1490
49 Liangyao Wang Chiny 12 -1494
50 Xueyao Li Chiny 8 -1498
51 Nicole Maurer Kanada 6 -1500
  Nicole Konderla Polska 6 -1500
  Kurumi Ichinohe Japonia 6 -1500
  Qingyue Peng Chiny 6 -1500
55 Yuka Kobayashi Japonia 5 -1501
  Josie Johnson USA 5 -1501
57 Haruka Iwasa Japonia 4 -1502
58 Josephin Laue Niemcy 3 -1503
59 Pia Lilian Kuebler Niemcy 2 -1504
  Emely Torazza Szwajcaria 2 -1504
61 Nika Vetrih Słowenia 1 -1505
  Natalie Eilers Kanada 1 -1505
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3690  
2 Niemcy Niemcy 3355 -335
3 Norwegia Norwegia 3071 -619
4 Słowenia Słowenia 2769 -921
5 Japonia Japonia 2524 -1166
6 Kanada Kanada 1086 -2604
7 Francja Francja 679 -3011
8 Włochy Włochy 510 -3180
9 Finlandia Finlandia 240 -3450
10 Rumunia Rumunia 176 -3514
11 USA USA 161 -3529
12 Szwecja Szwecja 110 -3580
13 Chiny Chiny 98 -3592
14 Polska Polska 56 -3634
15 Szwajcaria Szwajcaria 19 -3671
16 Czechy Czechy 17 -3673

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:34
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:41
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
02:01
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich