Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2010/2011
Period 2
27.11.2010 15:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny, druż.
28.11.2010 13:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
01.12.2010 17:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 nocny
04.12.2010 16:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
05.12.2010 14:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
11.12.2010 16:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
12.12.2010 14:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
17.12.2010 13:20 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125 za Harrachov
18.12.2010 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
19.12.2010 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2010 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny, TCS
01.01.2011 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2011 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2011 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 nocny, TCS
Period 4
08.01.2011 16:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 nocny, loty
09.01.2011 13:45 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
15.01.2011 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
16.01.2011 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
21.01.2011 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
22.01.2011 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
23.01.2011 14:45 Zakopane Polska HS-134 K-120 za Harrachov
Period 5
29.01.2011 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny, druż.
30.01.2011 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130
02.02.2011 18:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
05.02.2011 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
06.02.2011 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 nocny, loty, druż.
Period 6
12.02.2011 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-185 nocny, loty
13.02.2011 13:45 Vikersund Norwegia HS-225 K-185 loty
12.03.2011 16:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż.
13.03.2011 15:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
18.03.2011 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
19.03.2011 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, druż.
20.03.2011 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1757  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1364 -393
3 Adam Małysz Polska 1153 -604
4 Andreas Kofler Austria 1128 -629
5 Tom Hilde Norwegia 903 -854
6 Martin Koch Austria 840 -917
7 Severin Freund Niemcy 769 -988
8 Matti Hautamäki Finlandia 764 -993
9 Gregor Schlierenzauer Austria 761 -996
10 Kamil Stoch Polska 739 -1018
11 Johan Remen Evensen Norwegia 645 -1112
12 Manuel Fettner Austria 460 -1297
13 Wolfgang Loitzl Austria 442 -1315
14 Anders Bardal Norwegia 419 -1338
15 Daiki Ito Japonia 413 -1344
16 Roman Koudelka Czechy 382 -1375
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 364 -1393
18 Robert Kranjec Słowenia 355 -1402
19 Anders Jacobsen Norwegia 344 -1413
20 Ville Larinto Finlandia 342 -1415
21 Michael Uhrmann Niemcy 314 -1443
22 Michael Neumayer Niemcy 306 -1451
23 Pavel Karelin Rosja 282 -1475
24 Peter Prevc Słowenia 218 -1539
25 Noriaki Kasai Japonia 197 -1560
26 Emmanuel Chedal Francja 190 -1567
27 Jan Matura Czechy 180 -1577
28 Shohei Tochimoto Japonia 165 -1592
29 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 155 -1602
30 Martin Schmitt Niemcy 137 -1620
31 Stephan Hocke Niemcy 132 -1625
32 Janne Happonen Finlandia 125 -1632
33 Pascal Bodmer Niemcy 122 -1635
34 Jurij Tepes Słowenia 119 -1638
  Jakub Janda Czechy 119 -1638
36 Rune Velta Norwegia 106 -1651
  Denis Kornilov Rosja 106 -1651
38 Richard Freitag Niemcy 105 -1652
39 Stefan Hula Polska 95 -1662
40 Anssi Koivuranta Finlandia 90 -1667
41 Jernej Damjan Słowenia 84 -1673
42 Fumihisa Yumoto Japonia 80 -1677
43 Olli Muotka Finlandia 76 -1681
44 Stefan Thurnbichler Austria 74 -1683
  Janne Ahonen Finlandia 74 -1683
46 Sebastian Colloredo Włochy 69 -1688
47 Taku Takeuchi Japonia 67 -1690
48 Andreas Stjernen Norwegia 56 -1701
  Borek Sedlak Czechy 56 -1701
50 Lukas Hlava Czechy 53 -1704
51 Felix Schoft Niemcy 46 -1711
52 Andrea Morassi Włochy 45 -1712
53 Vladimir Zografski Bułgaria 38 -1719
54 Piotr Żyła Polska 37 -1720
55 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 32 -1725
56 Michael Hayboeck Austria 28 -1729
57 Mitja Meznar Słowenia 21 -1736
58 Kazuyoshi Funaki Japonia 15 -1742
  Maximilian Mechler Niemcy 15 -1742
  Mario Innauer Austria 15 -1742
61 Kalle Keituri Finlandia 14 -1743
62 Peter Frenette USA 13 -1744
  Tomaz Naglic Słowenia 13 -1744
64 Andreas Wank Niemcy 9 -1748
65 Rafał ¦liż Polska 7 -1750
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 7 -1750
67 Marcin Bachleda Polska 6 -1751
  Dejan Judez Słowenia 6 -1751
  Kazuya Yoshioka Japonia 6 -1751
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -1751
71 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1752
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1752
  Davide Bresadola Włochy 5 -1752
74 Kenshiro Ito Japonia 4 -1753
75 Ilja Rosliakov Rosja 3 -1754
  Dimitry Vassiliev Rosja 3 -1754
  Thomas Diethart Austria 3 -1754
78 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 2 -1755
  Tomasz Byrt Polska 2 -1755
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1755
  Kenneth Gangnes Norwegia 2 -1755
82 Jarkko Määttä Finlandia 1 -1756
  Harri Olli Finlandia 1 -1756
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -1756
  Ondrej Vaculik Czechy 1 -1756
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7508  
2 Norwegia Norwegia 4683 -2825
3 Polska Polska 3239 -4269
4 Niemcy Niemcy 3155 -4353
5 Finlandia Finlandia 2443 -5065
6 Japonia Japonia 1697 -5811
7 Słowenia Słowenia 1668 -5840
8 Szwajcaria Szwajcaria 1364 -6144
9 Czechy Czechy 1091 -6417
10 Rosja Rosja 446 -7062
11 Francja Francja 240 -7268
12 Włochy Włochy 119 -7389
13 Bułgaria Bułgaria 38 -7470
14 USA USA 13 -7495
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -7503
  Kanada Kanada 5 -7503
17 Szwecja Szwecja 1 -7507
Wyniki konkursów
27.11.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Austria
28.11.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
01.12.2010 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Ville Larinto (Finlandia)
04.12.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
05.12.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
17.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
18.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
19.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
29.12.2010 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2011 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.01.2011 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
08.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
09.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
16.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
21.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
29.01.2011 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
30.01.2011 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
02.02.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
05.02.2011 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
06.02.2011 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Austria
12.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzcy: Gregor Schlierenzauer (Austria) / Johan Remen Evensen (Norwegia)
13.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
12.03.2011 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
13.03.2011 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
18.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
19.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Austria
20.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich