TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 16.01.2011, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1223  
2 Andreas Kofler Austria 771 -452
3 Simon Ammann Szwajcaria 753 -470
4 Adam Małysz Polska 695 -528
5 Matti Hautamäki Finlandia 495 -728
6 Tom Hilde Norwegia 458 -765
7 Martin Koch Austria 378 -845
8 Severin Freund Niemcy 363 -860
9 Manuel Fettner Austria 351 -872
10 Ville Larinto Finlandia 342 -881
11 Wolfgang Loitzl Austria 323 -900
12 Johan Remen Evensen Norwegia 281 -942
13 Pavel Karelin Rosja 237 -986
14 Daiki Ito Japonia 232 -991
15 Roman Koudelka Czechy 227 -996
16 Anders Jacobsen Norwegia 226 -997
17 Anders Bardal Norwegia 222 -1001
18 Kamil Stoch Polska 212 -1011
19 Michael Neumayer Niemcy 209 -1014
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 193 -1030
21 Robert Kranjec Słowenia 181 -1042
22 Michael Uhrmann Niemcy 161 -1062
23 Gregor Schlierenzauer Austria 148 -1075
24 Jan Matura Czechy 145 -1078
25 Shohei Tochimoto Japonia 129 -1094
26 Stephan Hocke Niemcy 124 -1099
27 Peter Prevc Słowenia 105 -1118
28 Noriaki Kasai Japonia 100 -1123
29 Pascal Bodmer Niemcy 90 -1133
  Emmanuel Chedal Francja 90 -1133
31 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 87 -1136
32 Denis Kornilov Rosja 85 -1138
33 Martin Schmitt Niemcy 77 -1146
34 Rune Velta Norwegia 76 -1147
35 Janne Ahonen Finlandia 74 -1149
36 Richard Freitag Niemcy 66 -1157
37 Stefan Hula Polska 61 -1162
38 Anssi Koivuranta Finlandia 58 -1165
39 Jakub Janda Czechy 55 -1168
40 Stefan Thurnbichler Austria 54 -1169
41 Jurij Tepes Słowenia 51 -1172
42 Taku Takeuchi Japonia 48 -1175
43 Borek Sedlak Czechy 45 -1178
44 Felix Schoft Niemcy 44 -1179
45 Andreas Stjernen Norwegia 41 -1182
46 Vladimir Zografski Bułgaria 38 -1185
47 Olli Muotka Finlandia 36 -1187
48 Fumihisa Yumoto Japonia 32 -1191
49 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 29 -1194
50 Michael Hayboeck Austria 28 -1195
51 Lukas Hlava Czechy 25 -1198
52 Mitja Meznar Słowenia 21 -1202
53 Jernej Damjan Słowenia 20 -1203
54 Andrea Morassi Włochy 19 -1204
55 Mario Innauer Austria 15 -1208
  Kazuyoshi Funaki Japonia 15 -1208
57 Sebastian Colloredo Włochy 13 -1210
  Peter Frenette USA 13 -1210
  Tomaz Naglic Słowenia 13 -1210
60 Maximilian Mechler Niemcy 11 -1212
61 Andreas Wank Niemcy 8 -1215
62 Rafał ¦liż Polska 7 -1216
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 7 -1216
64 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -1217
  Marcin Bachleda Polska 6 -1217
  Kazuya Yoshioka Japonia 6 -1217
67 Piotr Żyła Polska 5 -1218
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1218
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1218
70 Kenshiro Ito Japonia 4 -1219
71 Thomas Diethart Austria 3 -1220
  Ilja Rosliakov Rosja 3 -1220
  Dimitry Vassiliev Rosja 3 -1220
74 Primoz Pikl Słowenia 2 -1221
  Kenneth Gangnes Norwegia 2 -1221
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 2 -1221
77 Harri Olli Finlandia 1 -1222
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -1222
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3694  
2 Norwegia Norwegia 1972 -1722
3 Finlandia Finlandia 1262 -2432
4 Niemcy Niemcy 1253 -2441
5 Polska Polska 1186 -2508
6 Japonia Japonia 866 -2828
7 Szwajcaria Szwajcaria 753 -2941
8 Słowenia Słowenia 543 -3151
9 Czechy Czechy 497 -3197
10 Rosja Rosja 380 -3314
11 Francja Francja 90 -3604
12 Bułgaria Bułgaria 38 -3656
13 Włochy Włochy 32 -3662
14 USA USA 13 -3681
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -3689
  Kanada Kanada 5 -3689
17 Szwecja Szwecja 1 -3693

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »