TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 23.01.2011, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1384  
2 Simon Ammann Szwajcaria 953 -431
3 Andreas Kofler Austria 915 -469
4 Adam Małysz Polska 835 -549
5 Tom Hilde Norwegia 634 -750
6 Matti Hautamäki Finlandia 563 -821
7 Severin Freund Niemcy 479 -905
8 Martin Koch Austria 444 -940
9 Manuel Fettner Austria 395 -989
10 Wolfgang Loitzl Austria 370 -1014
11 Kamil Stoch Polska 362 -1022
12 Ville Larinto Finlandia 342 -1042
13 Johan Remen Evensen Norwegia 331 -1053
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 294 -1090
15 Anders Bardal Norwegia 279 -1105
16 Daiki Ito Japonia 274 -1110
17 Michael Uhrmann Niemcy 262 -1122
18 Roman Koudelka Czechy 255 -1129
19 Michael Neumayer Niemcy 248 -1136
20 Pavel Karelin Rosja 244 -1140
21 Gregor Schlierenzauer Austria 229 -1155
22 Anders Jacobsen Norwegia 226 -1158
23 Robert Kranjec Słowenia 181 -1203
24 Peter Prevc Słowenia 159 -1225
25 Noriaki Kasai Japonia 155 -1229
26 Jan Matura Czechy 145 -1239
27 Stephan Hocke Niemcy 130 -1254
28 Shohei Tochimoto Japonia 129 -1255
29 Martin Schmitt Niemcy 124 -1260
30 Emmanuel Chedal Francja 106 -1278
31 Pascal Bodmer Niemcy 105 -1279
32 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 99 -1285
33 Stefan Hula Polska 88 -1296
34 Denis Kornilov Rosja 85 -1299
  Anssi Koivuranta Finlandia 85 -1299
36 Rune Velta Norwegia 76 -1308
37 Janne Ahonen Finlandia 74 -1310
38 Richard Freitag Niemcy 66 -1318
39 Jurij Tepes Słowenia 58 -1326
40 Jakub Janda Czechy 55 -1329
41 Stefan Thurnbichler Austria 54 -1330
42 Borek Sedlak Czechy 53 -1331
43 Taku Takeuchi Japonia 48 -1336
44 Felix Schoft Niemcy 44 -1340
  Olli Muotka Finlandia 44 -1340
46 Andreas Stjernen Norwegia 41 -1343
47 Jernej Damjan Słowenia 38 -1346
  Vladimir Zografski Bułgaria 38 -1346
49 Sebastian Colloredo Włochy 35 -1349
50 Fumihisa Yumoto Japonia 32 -1352
51 Lukas Hlava Czechy 31 -1353
52 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 29 -1355
53 Michael Hayboeck Austria 28 -1356
54 Mitja Meznar Słowenia 21 -1363
55 Andrea Morassi Włochy 19 -1365
56 Piotr Żyła Polska 15 -1369
  Mario Innauer Austria 15 -1369
  Kazuyoshi Funaki Japonia 15 -1369
59 Peter Frenette USA 13 -1371
  Tomaz Naglic Słowenia 13 -1371
61 Maximilian Mechler Niemcy 11 -1373
62 Andreas Wank Niemcy 8 -1376
63 Rafał ¦liż Polska 7 -1377
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 7 -1377
65 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -1378
  Marcin Bachleda Polska 6 -1378
  Kazuya Yoshioka Japonia 6 -1378
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1379
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1379
70 Kenshiro Ito Japonia 4 -1380
71 Thomas Diethart Austria 3 -1381
  Ilja Rosliakov Rosja 3 -1381
  Dimitry Vassiliev Rosja 3 -1381
74 Primoz Pikl Słowenia 2 -1382
  Kenneth Gangnes Norwegia 2 -1382
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 2 -1382
  Tomasz Byrt Polska 2 -1382
78 Harri Olli Finlandia 1 -1383
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -1383
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4237  
2 Norwegia Norwegia 2368 -1869
3 Niemcy Niemcy 1577 -2660
4 Polska Polska 1515 -2722
5 Finlandia Finlandia 1365 -2872
6 Japonia Japonia 963 -3274
7 Szwajcaria Szwajcaria 953 -3284
8 Słowenia Słowenia 622 -3615
9 Czechy Czechy 539 -3698
10 Rosja Rosja 387 -3850
11 Francja Francja 106 -4131
12 Włochy Włochy 54 -4183
13 Bułgaria Bułgaria 38 -4199
14 USA USA 13 -4224
15 Korea Pd. Korea Pd. 5 -4232
  Kanada Kanada 5 -4232
17 Szwecja Szwecja 1 -4236

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »