Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
18.12.2010 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 135.0 135.5 291.0
2 Adam Małysz Polska 137.0 135.0 288.8
3 Matti Hautamäki Finlandia 135.0 135.0 284.8
4 Andreas Kofler Austria 135.5 133.0 281.3
5 Ville Larinto Finlandia 129.5 140.0 273.3
6 Daiki Ito Japonia 130.5 131.0 270.3
7 Wolfgang Loitzl Austria 131.5 129.0 269.8
8 Tom Hilde Norwegia 135.0 128.0 269.2
9 Simon Ammann Szwajcaria 131.0 134.0 268.6
10 Pavel Karelin Rosja 129.0 131.0 267.7
11 Anders Bardal Norwegia 129.0 137.0 267.2
12 Kamil Stoch Polska 131.5 125.0 261.6
13 Manuel Fettner Austria 129.5 128.0 261.4
14 Roman Koudelka Czechy 130.0 128.0 256.6
15 Johan Remen Evensen Norwegia 130.5 128.0 252.0
16 Anders Jacobsen Norwegia 127.0 128.5 251.8
  Stephan Hocke Niemcy 118.0 133.5 251.8
18 Severin Freund Niemcy 129.5 122.5 245.9
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.0 127.5 245.8
20 Shohei Tochimoto Japonia 127.0 125.0 244.8
21 Martin Koch Austria 125.5 125.5 243.7
22 Richard Freitag Niemcy 124.5 124.5 243.4
23 Michael Hayboeck Austria 120.0 133.5 242.9
24 Rune Velta Norwegia 122.5 127.5 242.5
25 Marcin Bachleda Polska 123.5 125.5 240.1
26 Borek Sedlak Czechy 120.5 128.5 238.8
27 Sebastian Colloredo Włochy 120.0 122.0 235.8
28 Andrea Morassi Włochy 118.5 128.0 234.0
29 Noriaki Kasai Japonia 123.0 119.5 229.4
30 Denis Kornilov Rosja 119.5 122.5 226.4
31 Michael Neumayer Niemcy 117.5   113.0
32 Taku Takeuchi Japonia 114.0   111.6
  Olli Muotka Finlandia 118.5   111.6
34 Janne Ahonen Finlandia 114.0   110.7
35 Jakub Janda Czechy 116.0   110.4
36 Stefan Hula Polska 114.0   110.2
37 Heung Chul Choi Korea Pd. 112.5   106.4
38 Robert Kranjec Słowenia 114.0   106.0
39 Peter Prevc Słowenia 114.0   105.8
40 Pascal Bodmer Niemcy 111.0   102.0
41 Fumihisa Yumoto Japonia 112.0   101.4
42 Lukas Hlava Czechy 110.0   100.6
  Antonin Hajek Czechy 110.0   100.6
44 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 110.0   97.4
45 Krzysztof Miętus Polska 107.5   95.4
46 Vincent Descombes Sevoie Francja 111.0   94.9
47 Vladimir Zografski Bułgaria 106.0   94.3
48 Michael Uhrmann Niemcy 105.5   90.0
49 Radik Zhaparov Kazachstan 103.0   82.5
50 Jurij Tepes Słowenia 107.5   DSQ

« Puchar ¦wiata 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2010/2011

Puchar ¦wiata 2010/2011

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich